Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. gravedigger_ns

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Zato i pitam za vase misljenje jer od tih lopova se kao sto i sami znate svasta moze ocekivati. Jos da bude podbacivanje...
  2. gravedigger_ns

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Molio bih da neko objasni. Pre prekida je sviran faul za nas. (Ne znam da li je trebalo bacanje da bude ili lopta sa strane za nas?) Hoće li biti podbacivanje lopte na centru ili nastavljamo gde smo stali?
  3. gravedigger_ns

    registrovao sam caleta,sada ce ga banovati u roku od omah :)) moram sliku da mu stavim koju hoce...

    registrovao sam caleta,sada ce ga banovati u roku od omah :)) moram sliku da mu stavim koju hoce i neka pise,morao sam i ja nekih par poruka da ispisem kako bi ga admin...registrovao. momcilo!
  4. gravedigger_ns

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    krivo mi je sto na njegovu godisnjicu niko iz kluba nije bio,za ovu stvarno ne znam ali znam da prosle godine je bio jesa i rade zalad! nije to lepo...ali dok je navijaca legenda zivi!! web@ ne mogu da otvorim video sa youtub-a?
  5. gravedigger_ns

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    mance i moca...najvece legende.
  6. gravedigger_ns

    Vaš omiljeni gol

    da tu su bili lepi golovi....ne zna se koji je lepsi!!!!!!!!!!!!
  7. gravedigger_ns

    Vaš omiljeni gol

    qpr-mance! svaka rec je suvisna oko te majstorije! newcast-milivoje...zaboravljen covek... gani-kezman...kada je usao i naleteo na onu lloptu i poslao je u raslje! gani-djordje tomic....sa 25 metara....ako se secate,od stative! gani-u rupi darko tesovic..posle tog gola vracajuci se u ns...igrali...
Top