Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. joca kkp pfc

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ja se plasim da smo malo uljuljkani dobrim igrama na nasim livadama. Iskreno mislim da nama treba bar 4 igraca da bi bili konkurentni. Ovako idemo na srecu. Imamo Evertona koji je po meni nas ubedljivo najbolji igrac i koji svakako moze i u evropi. Tu su za sada Leo i Uros koji mogu i imaju...
  2. joca kkp pfc

    KK Partizan 2016/17

    Posle duzeg vremena resio da napisem koju. Dzikicu se divim, kako ne poludi,osedi,promeni profesiju... Kakve glupe greske prave ovi momci pa to je za nepoverovati. Naravno da nisam ocekivao ne znam sta. Sto se tice pojedinaca najvise me je razocarao upravo Bane. Ocekivao sam pametnu igru od...
  3. joca kkp pfc

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    U vidu igraca? :D
  4. joca kkp pfc

    KK Partizan 2014/15

    Sta je ovo,kao da se nije igrala utakmica? :) Pobedili Kozuv 80-74...
  5. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Cestitam svima titulu! Sad predstoji najtezi deo godine za nas. Jer je nase doba proslo. Doba treninga i kosarke. Sad krece mutna voda. Nadam se da ce Dule uspeti jos jednom da sastavi tim po svom ukusu i jos jednom uzvratiti magijom na silu. Ocekujem lepe vesti iz evrope,imam neki osecaj. Sto...
  6. joca kkp pfc

    Dule Vujošević

    A o cemu se to radi? Da li Dule sam sebi trazi zamenu da ne bude kao Ferguson? Ili je vec bilo sa Vladom. Ja bih voleo Milojevica,ali mislim da od toga nema nista. Dule mora da ostane jos jednu sezonu i da izbori kako zna i ume evroligu inace nam se crno pise.Naravno,ako mu zdravlje to dozvoli.
  7. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Sjajna atmosfera juce. Bas prijateljska atmosfera. Varda je dobio neki udarac od Milutinova pa mu nije bilo sve jedno ,ali se suzdrzao kao veliki covek i sportista. Cak je i Bogdana smirio u jednoj situaciji u kojoj je ovaj besan na Milovanovica u jednom napadu udario u njegov blok i bacio ga na...
  8. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Boli,ne mogu da pijem,vraca mi se... Podrska igracima,podrska i Musliju,kakav god da je jbm ga,nas je!Svi su se borili,dali sve od sebe ali jbg nece. Ljubav prema klubu ne moze da prestane,i svakim danom je sve jaca i jaca,i posle svega ovoga kod pravih grobara je jos jaca... Dok postoji i...
  9. joca kkp pfc

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Vucicu,pederu,ne damo ti titulu!!!
  10. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Nisam zadovoljan jucerasnjom igrom,pre svega zbog onoga sto je i JNA napisao,a to je da smo dozvolili da se Radnicki vrati iz nokdauna i udje u neizvesnu zavrsnicu. Ono sto me raduje jeste fina partija Andrica. Sto se tice Pavlovica ,meni sve to nekako deluje rutinski,kao da moze mnogo...
  11. joca kkp pfc

    NISMO ISTI!

    Samo da dodam na ovo poslednje da ga je "real" Pickousti lepo opisao... Ovo za bolest cak ni ja Covicu ne bih reko...Mislio sam da je Dule prso ove sezone ali sa kakvima se uhvatio u kolo ,mogu samo da cutim jer se jedini bori za nesto...
  12. joca kkp pfc

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ovde u fazonu oprosticemo sudiji kradju,jebi trenera i igrace... I treba da nas jebu...
  13. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Meni je sve ovo sa TK normalno: -Normalno mi je da igrac te reputacije ne zeli da rizikuje zavrsetak karijere ,jer verovatno za njega nije zezanje to sto Dule kaze da mu je pukao jedan ligament ali da su tri citava i da ima parce hrskavice koje smeta -Normalno mi je i da je DV uvredjen jer ga...
  14. joca kkp pfc

    NISMO ISTI!

    Haha,pa ovo ni funkcionalno nepismen,navijacki neostrascen,obican covek ne bi shvatio onako kako bi oni voleli... :buhaha Bar su dokazali da ipak postoje dva kluba posto mnogo njihovi slepci ni u to nisu verovali nego su mislili da je fuzija i da je jedan klub. EDIT: STATUTI KLUBOVA PO APR-u
  15. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Uvek sam bio uz Duleta ali sto je mnogo,mnogo je...Izbaci ga iz tima ako treba ali nemoj da ga sutiras,nije kuce...
  16. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Evo da opisem,jer ja ucestvujem u utakmicama... BB sutira trojku na pocetku napda-DV pizdi-mi primamo trojku-TO DV najebuje BB a ovaj mu odgovara(ne znam sta,da li ga psuje ili pokusava da objasni nesto) -DV ga sutira a potom BB sutira reklame...
  17. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dule definitivno izgubio kompas.Sutira BB u cevanicu na tajmautu?!Eee kad je dotle doslo da ja kazem da Dule gubi kompas ali vise verujem ocima nego njemu. Jos mu daje disciplinsku iako je ovaj sutnuo reklame a on sutno svog igraca! :banghead
  18. joca kkp pfc

    Radio Mileva 2014

    Bio sam prisutan kad je Danko u drustvu Lukovica izjavio neka i meni zvezda da sto hiljada i idem i ja sa tobom...
  19. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja sve mogu da shvatim ali ovakva kurcobolja me podseca na fk... Dule prica jedno oni drugo... Odbrana ne postoji. Razumem da onaj Lorant pravi malu decu Gagicu i Musliju ali Lovernju? Izgubiti od Solnoka 23 poluvreme?! Pozdrav pravim ljudima,vidimo se na drugom mestu... Deo poruke obrisan...
  20. joca kkp pfc

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja ovo ne mogu da prezivim...I moje selo ce da krene da silji kurac protiv nas... Jbt ponizavaju nas ovi indijanci...
Top