Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.424
Reaction score
4.523
strahovito glup poraz u već dobijenoj tekmi, zaboraviti što pre, izvući zaključke i nastaviti dalje... mnogo su klinci poleteli posle buđavih i pomislili da će sa pola gasa dobiti mađare.
Partizan je Institucija protiv koje svi igraju sa duplim motivom!
Gagić :pop....
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.235
Reaction score
1.604
Zašto faul, a ne odbrana na 40 sekundi do kraja pri zaostatku od tri poena :banghead

Tacnije na 39 sekundi. Umesto da ti ostane 15 sekundi da eventualno probas da udjes u produzetak napravis ovakvu glupost...

Ja se zaista nadam da od sledece godine necu gledati ni Muslija ni Gagica, trudim se da cutim ali stvarno je pretesko drzati jezik za zubima kada vidis koliko oni odmazu svemu dobrom sto naprave Bogdan, Dragan, Zo i Kinzi. Oni ljudi igraju protiv Partizana, Gagiceve faulove tek ne bih komentarisao.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Kao i prošle godine, klasična sudijska krađa. Mi smo premoreni, i kada onako biju, guraju , štipaju, a ništa se ne svira, ovo je sasvim očekivan ishod. Nego da se ovo zaboravi što pre, pa da u četvrtak zablistamo.

Вероватно су судије дрмале кош или су допустиле Солноку да постави живи зид кад смо шутирали слободна бацања, па су нам зато криви.

Све могу да разумем у кошарци, да машиш на шуту за 2, 3 поена и по 10 пут заредом, да ти лепе банане, али да си професионалац и да машиш бацања и оно што ме још више нервира да не можеш да ухватиш лопту као мушко под кошем а имаш 2 и кусур метра, или да ти лопта вечито некако испадне, измигољи се, е за то никад немам разумевања.
Мени да су бацања проблем, шутирао би 1000 пута дневно док не научим и жмурећи да га метнем без коске.

Као што не разумем кретене који бацају упаљаче на терен кад смо домаћини због чега наносе огромну штету клубу, исто тако не разумем Дулетово понашање да кад је густ резултат себи допушта такав луксуз да добије техничку грешку.
Добиј утакмицу па им онда кењај, и псуј фамилију, а не да упрскаш ствар додатно.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.090
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Slihtanje i stalno trazenje krivca u drugima. On zasere i napusava saigraca kako navodno nije pokrio, pa je zbog toga on ispao. Stalno to radi, stalno kenja Zou i drugima zbog svojih debilnih gresaka. Napravi faul na centru, pa prvo kod sudije, pa posle podigne ruku, pa onda otrci kod Duleta da se pravda nesto i da se cepi. Mrzim ljige!!!

PIsao sam skoro o tome!
Alibi igrac! Sve su mu drugi krivi, jedini on kenja sudijama, bacaka se, prenemaze, cupa kosu... po ponasanju je bas za covicevce, odlicno bi se uklopio!
KOliko puta navuce saigrace da mu daju loptu a jadan ne ume ni da se zagradi i izgradi poziciju kako treba a toliko agresivno insistira da mu se doda i mlati rukama da saigraci moraju "da gga ispostuju" i onda kad mu uzmu loptu ljuti se tome ko mu dodaje loptu! :banghead
Ja njega ne mogu da gledam na terenu...ne pamtim da me je neko toliko nervirao skoro! I to nema nikakve veze sa vecerasnjom utakmicom. Isto ovo sam napisao pre dve, tri nedelje tako da post nije plod besa zbog poraza!


Sta reci o utakmici... Sramotno drugo poluvreme. Sta se desilo nije mi jasno!
Jbg. ovoliku prednost protiv solnoka ne bi ispustila nijedna ekipa iz aba lige, isto ko sto i krka nece da dobije nikog iz gornje polovine tabele! MI smo majstori da useremo tako nesto!


NIsta, idemo dalje! Dule lepo da "nagradi" za partiju u drugih 20 minuta i izdriluje na treninzima kako se ovo ne bi vise ponavljalo!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
643
Reaction score
303
Локација
Crna Gora
Veliki kiks,
Valjda će igrači i iz ovoga nešto naučiti.
Ono što je loše je da ovakvim debilnim porazima značajno umanjujemo svoje šanse da budemo prvi na kraju, sad će se cigani odvojiti sami na prvom mjestu.
Kivan sam i na igrače, ali i na Duleta, jebote pa tonemo od starta drugog poluvremena i ni na trenutak ne uspiješ to da zaustaviš.
Šta da se radi, idemo dalje.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ja sve mogu da shvatim ali ovakva kurcobolja me podseca na fk... Dule prica jedno oni drugo... Odbrana ne postoji. Razumem da onaj Lorant pravi malu decu Gagicu i Musliju ali Lovernju? Izgubiti od Solnoka 23 poluvreme?!

Pozdrav pravim ljudima,vidimo se na drugom mestu...

Deo poruke obrisan. Privatnu prepirku nastavite putem privatnih poruka.

WebCrew edit
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Вероватно су судије дрмале кош или су допустиле Солноку да постави живи зид кад смо шутирали слободна бацања, па су нам зато криви.

Све могу да разумем у кошарци, да машиш на шуту за 2, 3 поена и по 10 пут заредом, да ти лепе банане, али да си професионалац и да машиш бацања и оно што ме још више нервира да не можеш да ухватиш лопту као мушко под кошем а имаш 2 и кусур метра, или да ти лопта вечито некако испадне, измигољи се, е за то никад немам разумевања.
Мени да су бацања проблем, шутирао би 1000 пута дневно док не научим и жмурећи да га метнем без коске.

Као што не разумем кретене који бацају упаљаче на терен кад смо домаћини због чега наносе огромну штету клубу, исто тако не разумем Дулетово понашање да кад је густ резултат себи допушта такав луксуз да добије техничку грешку.
Добиј утакмицу па им онда кењај, и псуј фамилију, а не да упрскаш ствар додатно.
Sudije su u drugom poluvremenu pustili opštu tuču što nama ovako premorenim, pa još pred meč sezone, uopšte nije odgovaralo. Odavno nisam video ovako domaćinsko suđenje. Od našeg prošlogodišnjeg gostovanja u ovoj zabiti.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.327
Reaction score
34.795
Локација
vaginamandibularia
Gagić važno da s bezbradicom sprda Kinsija, a na terenu je NULA.

Deo poruke obrisan.

WebCrew edit
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Naši momci su očekivali da će se posle prvog poluvremena protivnik predati, pa da onda povuku ručnu i puste Mađare da sami sebe pobede. E tu smo se zajebali i žestoko popušili. To možda prolazi protiv Širokog i Radničkog, ali protiv ovih koji igraju pred napaljenom publikom i imaju motiv, nikako ne! Nadam se da su nešto naučili, a ovi porazi će tek da bole...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Učinak naših centara se najbolje vide u tome što su 3 spoljna igrača šutnula na koš 45 puta. I oni su najmanje krivi za poraz, oni su igrali, a centri statirali.

potpis !

Uspeo sam da se iskontrolišem što bih preporučio svima. Posle poraza najbolje sačekati pola sata, pa onda pisati.

Jasno je da smo postali prava domaćica uzgredno...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.434
Reaction score
10.608
Локација
okupirana Srbija
Ne smem ni da pomislim kakav bi rezultat bio da im je igrao onaj Bader Majnhof. Mi centra nemamo pa nemamo, i tako već godinama.

Slobodna bacanja, šta tek tu reći, opet već godinama.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ovo nije "nebitan poraz" ili "poraz kao poraz"...
Jer tim sistemom smo prosle godine dosli do toga da nam je ulazak na f4 vec bio prezaljen. Tek nas ocekuju teska gostovanje u drugom delu i ova 2 poraza od Krke i Solnoka nikako nismo smeli da dozvolimo.
Skoro nisam video ovoliko bezidejne igre kao u drugom poluvremenu. Uvek mi se kenjalo od igraca koji igraju samo na 10+ razlike. Na 18 za nas je pocelo izdrkavanje svakog po na osob i to nas je dovelo do egal utakmice. I opet dolazimo do rotacije i ne mogucnost izmena, zato mnogi igraju bez doze odgovornosti.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
PIsao sam skoro o tome!
Alibi igrac! Sve su mu drugi krivi, jedini on kenja sudijama, bacaka se, prenemaze, cupa kosu... po ponasanju je bas za covicevce, odlicno bi se uklopio!
KOliko puta navuce saigrace da mu daju loptu a jadan ne ume ni da se zagradi i izgradi poziciju kako treba a toliko agresivno insistira da mu se doda i mlati rukama da saigraci moraju "da gga ispostuju" i onda kad mu uzmu loptu ljuti se tome ko mu dodaje loptu! :banghead
Ja njega ne mogu da gledam na terenu...ne pamtim da me je neko toliko nervirao skoro! I to nema nikakve veze sa vecerasnjom utakmicom. Isto ovo sam napisao pre dve, tri nedelje tako da post nije plod besa zbog poraza!
Potpis na svaku rec, delim misljenje. Najgora moguca kombinacije je glup i bezobrazan, to je bas za batine. Jedini nas igrac koji skace i urla na sudije i da mu se to tolerise, sto je meni neverovatno. I sto je najgore od svega, nikad nije u pravu, svaki put je napravio ocigledan faul, pa i oni protiv Fenera.
Prosle sezone u finalu plej ofa, neko ide na kucanje (valjda Katic) i on ide na blokadu i sastavi ga po rukama, po podlaktici i sudija dosudi faul i on skace, divlja, cepa dres, Dule ga odmah vadi i Tosa pocinje da vice na njega zbog toga. Neverovatno koliko mi podigne pritisak svaki put. Sto je najgore od svega, Duletu je vec duze on ispred Muslija i vec duze mu je Musli prvi pik za odlazak.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Sudije su u drugom poluvremenu pustili opštu tuču što nama ovako premorenim, pa još pred meč sezone, uopšte nije odgovaralo. Odavno nisam video ovako domaćinsko suđenje. Od našeg prošlogodišnjeg gostovanja u ovoj zabiti.

И да су нам свирали офсајде, после онолике предности, меч против Солнока се мора добити.

Не желим да кажем да судије нису припомогле да изгубимо, али после свега виђеног, мислим да смо убедљиво највећи кривац ми сами.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.235
Reaction score
1.604
Sudije su u drugom poluvremenu pustili opštu tuču što nama ovako premorenim, pa još pred meč sezone, uopšte nije odgovaralo. Odavno nisam video ovako domaćinsko suđenje. Od našeg prošlogodišnjeg gostovanja u ovoj zabiti.

Slazem se oko tuce u drugom poluvremenu ali onda Dule treba da pravi tehnicku na 9-10 razlike za nas i tako utice na sudjenje a ne na 3 razlike i pred sam kraj. Mada smo opet samo mi krivi, velika je sramota izgubiti 18 razlike protiv ekipe kao sto je Solnok ma kakav da je kriterijum.

Originalnu poruku postavio Enslaved Gagić važno da s bezbradicom sprda Kinsija, a na terenu je NULA.

:clap... On ce nekog da zajebava...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa što moramo na F4? Sad ćemo posle NG da se navikavamo na Evrokup koji ćemo igrati sledeće sezone.
Najnormalnije je da izgubimo od Krke i Solnoka...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Jesu ovi madjarski dunsteri tukli celo drugo poluvreme i to im se tolerisalo, na svaku sudijsku odluku skakali su ko opareni, neke madjarske babuskare su cak kad je kamera zumirala na sudije galamile u onoj maloj fiskulturnoj sali maltene oce da drmusaju koseve ko panteri ali sve to nije nikakvo opravdanje za onaku sramnu igru drugo poluvreme.Gubimo dve godine zaredom od Solnoka ej Solnoka koji je redovnoo pri dnu te ABA lige, Krke koju su ciganii otresli sa pola snage i to je cinjenica.

Gagic je bez komentara covek nije kosarkas, persona koja udje "odradi" neke minute, kad nakrca 5 faulova da nisu toliko glupi da im da bacanja u bonisu i slicno to bi bilo odlicno sto ih pravi da sto pre izadje.

Musli nesto malo bolji od doticnog ali isto ravna linija, kad Bogdanu i Draganu nestane benzina i Crnokosa moze da nas bije.

Sve u svemu ocajno danas i problem u najavi u ABA,morace da se vade fleke na kudikamo tezim gostovanjima sa ovakvom igrom tesko.

Vujosevic standardno bez tehnicke ne moze da zaspi i jos par nelogicnih odluka sve u svemu mnogo lose!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Kao prvo svaka cast svima koji su jedva cakali da izgubimo i da pljuju nase igrace!:clap :banghead

Kao drugo, sto pre zaboraviti na ovaj poraz. Nema veze, ovakve stvari se desavaju, pa cak i protiv timovima poput Solnoka. Ukoliko pobedimo sad u Istanbulu, a za dve nedelje u Zagrebu svi ce ovaj poraz brzo zaboraviti.

Nakon gostovanja u Novom Mestu (vidim da neki "dobronamerni" clanovi pominju i to) pobedli smo na izuzetno teska gostovanja u Skoplju, Kragujevcu i u Sirokom Brijegu i tako smo se prakticno iskupili za taj neocekivani poraz, a ubedjen sam da ce se iskupiti i za ovaj, imajte malo strplenja i poverenja u ovaj tim.:wink:

:napred Partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.795
Reaction score
55.883
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tacnije na 39 sekundi. Umesto da ti ostane 15 sekundi da eventualno probas da udjes u produzetak napravis ovakvu glupost...

Ja se zaista nadam da od sledece godine necu gledati ni Muslija ni Gagica, trudim se da cutim ali stvarno je pretesko drzati jezik za zubima kada vidis koliko oni odmazu svemu dobrom sto naprave Bogdan, Dragan, Zo i Kinzi. Oni ljudi igraju protiv Partizana, Gagiceve faulove tek ne bih komentarisao.
Муслија и Гагића никад не бих стављао у исти кош.
Вероватно су судије дрмале кош или су допустиле Солноку да постави живи зид кад смо шутирали слободна бацања, па су нам зато криви.

Све могу да разумем у кошарци, да машиш на шуту за 2, 3 поена и по 10 пут заредом, да ти лепе банане, али да си професионалац и да машиш бацања и оно што ме још више нервира да не можеш да ухватиш лопту као мушко под кошем а имаш 2 и кусур метра, или да ти лопта вечито некако испадне, измигољи се, е за то никад немам разумевања.
Мени да су бацања проблем, шутирао би 1000 пута дневно док не научим и жмурећи да га метнем без коске.

Као што не разумем кретене који бацају упаљаче на терен кад смо домаћини због чега наносе огромну штету клубу, исто тако не разумем Дулетово понашање да кад је густ резултат себи допушта такав луксуз да добије техничку грешку.
Добиј утакмицу па им онда кењај, и псуј фамилију, а не да упрскаш ствар додатно.
Слободна бацања су комбинација реалних играчевих процената слободних бацања и окружења. Сви они добро пуцају на тренинзима, али када се искомбинују с "окружењем" у виду концетрације и умора настају проблеми. Кривити рецимо Богдана што је промашио слободна бацања када дечко игра 35 до 40 минута већ месец дана, и при томе му је стално лопта у рукама и све почиње и завршава није у реду. Требали смо да боље шутирамо фт, али шта сад рећи момцима, " е што ниси погодио слободно, могао си ?".
Шта Шек да каже?
Што се тиче техничке, хтео је да преокрене критеријум делимично је и успео, може бити да ја нешто не разумем, али стварно не капирам како нас је то ЈЕДНО слободно бацање толико уназадило да је то толико битна ствар.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top