Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Slazem se da nije svima ista crta ambicioznosti i ocekivanja po pitanju KKPa, ali KKP je bivsi evropski prvak, ucesnik jos 2 FFa, 14 godina dominira regionom i nasom kosarkom, ne znam kakvim bi rezultatima ti bio zadovoljan, ja mislim da stabilno poslovanje, redovno ucesce u Evroligi i domaci trofeji jesu minimum onoga cime KKP treba da bude zadovoljan uz planiranje i projekte na srednji i duzi rok. Mi u organizacionom smislu nismo razmisljali niti razmisljamo duze od sledeceg dana, zato sto i tu gde smo.

Nije KKP masina za pravljenje profita niti to iko trazi, ali da sebe ne moze da izdrzava uz par dobrih sponzora, da ne moze za 15 godina totalne dominacije da nadje privatnog partnera za eventualnu novu halu do 10-12 hiljada gledalaca sa pratecim biznis sadrzajima, da ne moze da napravi trening kamp za klince iz regiona, da ne moze da napravi malu akademiju tipa koledza za smestaj 10-15 talentovanih klinaca iz regiona, da ne moze da nadje jos 5-10 manjih sponzora, da nisu mogli da podrze reforme u FK preko kojih bi nova uprava bar delom resila dugorocno finansiranje kluba, pa to je sve uvreda za zdrav razum.

Pricam o cinjenici da je bivsi predsednik iz nase loze pevao protiv Makabija, plus roleks i koalicioni drugari, prejak ugovor sa Telekomom i umesto da se osiguramo za sutra, mi smo tad poceli da pravimo poreski dug i da dugujemo igracima. Pre nego sto je cerga dosla na vlast vec smo nakrcali 2,5 miliona duga i to ono sto se javno zna. Kao nismo znali da ako dodje cergar na vlast da ce da nam zavrne slavinu? Nismo znali da je putovao sa prvom ekipom cigana na tekme ne tako davno? Kao zazmurice nam na dug? A mi pri tom mrtvi ladni odbijemo reprogram, pa sad umesto 600k placamo 1,2 milion. To se desi kad nemas strategiju upravljanja nego reagujes samo posledicno.

Primer najpoznatijeg srpskog studenta Cede Jovanovica je napisan zato sto nije deklarisani grobar, jer da je grobar ne bi sponzorisao i cergu u vaterpolu. I cak i da si u pravu, da je on lazni opozicionar, to je upravo i argument da im nije zabranjeno da privatno sponzorisu, nego treba naci takve, moliti, imati plan, cimati za rukav.Ali ko da ce da te privatno sponzorise a ti da potpisujes stetne ugovore kao ovo sa Klobucarem, da napadas politicare, da vodis domacu i svetsku politiku?

Pritom neki ponavljaju da je uprava nesposobna misleci valjda na Silobada i one ljude cije su slike na klupskom sajtu, a sustinski klub vode samo 2 coveka Dule i Danilovic koji se pitaju za sve, kakav Silobad. Sta da odgovoris coveku koji napise, sta ima Dule sa Klobucarovim ugovorom!? Ili drugom, Ceda je zakupac nije vlasnik Fidelinke. :banghead

Prevario ih menadzer za Klobucara, pa ako ih je prevario sto ne podnesu krivicnu prijavu? i kakva se poruka salje? Potpuno obesmisljena akcija navijaca za pomoc klubu. Pomozite klubu uplatama da plati ovakve budalastine i kombinacije? Moze, al skupstina kluba, novi upravni odbor, jak i sposoban poslovni direktor, trener da se bavi kosarkom. Srednjerocni i dugorocni plan. Samo za neke stvari su prosli vozovi, a nekom izgleda i nije do reforme kluba.

I nista ja ne namecem nego se na svaku iole agresivniju kritiku poteza uprave uvek javljaju 2, 3 ista forumasa da je brane sa mantrama, ti si Vucic, sns, bot, cigan, glup, dirigovan i slicno, a to vise ukazuje da je neko drugi bot. A to sto je neko najglasniji, ne znaci da je vecina.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kao toliki poznavalac kosarke ne znas da je klub za koji navijas pored osvajanja Eurolige igrao jos tri Final foura?Jel nam to nekim aneksom ukraden jedan f4?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.533
Reaction score
23.730
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
'Bivsi predsednik pevao u lozi...' toliko puta prezvakana tema, koju jos uvek samo cigani pominju!
Kad je Klobucar dolazio, Dule nije bio u klubu...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.508
Reaction score
13.787
Локација
tamo daleko...
Svaka ti je kao u Njegoša.

Vala bas. U svakom postu u moru "pozitivnih" svari o KKP, provuce se poneka teza onih sto ih Dule jebe u mozak, ali to je i cilj: mantra, tadici kako peva u lozi, nije krcun los - vec su Dule i uprava krivi. Providno da bola, mada znamo da cigani pomeraju prag bola, uvek ih boli jos vise.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.976
Reaction score
8.070
Po zakonu velikih brojeva,red je da i ti nesto pogodis,jer do sada nisi bas imao uspeha:ziveli
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Je li imas insajdersku informaciju ili je to ime samo plod nagadjanja? Je li zna neko sta se desava sa blokadom? Je li se radi na isplati duga Janjezu?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.976
Reaction score
8.070
Skroz bez ironije druze,nego sam rekao to zato sto si najavljivao jos za proslu nedelju skidanje blokade i nekoliko potpisa,na kraju nije bilo nista.
Nadam se da su ti problemi reseni i da cemo konacno krenuti da potpisujemo igrace.
Ako nam ostane Sale ima nedelju dana da pijem od srece:D:
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
@ iljasova
Potpisao je Grk, blokada nije pala ne mogu je ja skinuti nije do mene... @jokiscs provalio si me:D
p.s. molim moderatore da uklone prethodni post iznad jer pišem sa telefona pa pravim greške. Hvala unapred
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.976
Reaction score
8.070
Mislim da u klubu niko i ne smeta na Grka kao na pojacanje,on je ulog za buducnost,tek za dve godine mozemo ocekivati zapazeniju ulogu,sumnjam da ce ove sezone biti i u 12.

@Nadrealista

Razresili smo nesporazum :ziveli
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Slazem se da nije svima ista crta ambicioznosti i ocekivanja po pitanju KKPa, ali KKP je bivsi evropski prvak, ucesnik jos 2 FFa, 14 godina dominira regionom i nasom kosarkom, ne znam kakvim bi rezultatima ti bio zadovoljan, ja mislim da stabilno poslovanje, redovno ucesce u Evroligi i domaci trofeji jesu minimum onoga cime KKP treba da bude zadovoljan uz planiranje i projekte na srednji i duzi rok. Mi u organizacionom smislu nismo razmisljali niti razmisljamo duze od sledeceg dana, zato sto i tu gde smo.

Nije KKP masina za pravljenje profita niti to iko trazi, ali da sebe ne moze da izdrzava uz par dobrih sponzora, da ne moze za 15 godina totalne dominacije da nadje privatnog partnera za eventualnu novu halu do 10-12 hiljada gledalaca sa pratecim biznis sadrzajima, da ne moze da napravi trening kamp za klince iz regiona, da ne moze da napravi malu akademiju tipa koledza za smestaj 10-15 talentovanih klinaca iz regiona, da ne moze da nadje jos 5-10 manjih sponzora, da nisu mogli da podrze reforme u FK preko kojih bi nova uprava bar delom resila dugorocno finansiranje kluba, pa to je sve uvreda za zdrav razum.

Pricam o cinjenici da je bivsi predsednik iz nase loze pevao protiv Makabija, plus roleks i koalicioni drugari, prejak ugovor sa Telekomom i umesto da se osiguramo za sutra, mi smo tad poceli da pravimo poreski dug i da dugujemo igracima. Pre nego sto je cerga dosla na vlast vec smo nakrcali 2,5 miliona duga i to ono sto se javno zna. Kao nismo znali da ako dodje cergar na vlast da ce da nam zavrne slavinu? Nismo znali da je putovao sa prvom ekipom cigana na tekme ne tako davno? Kao zazmurice nam na dug? A mi pri tom mrtvi ladni odbijemo reprogram, pa sad umesto 600k placamo 1,2 milion. To se desi kad nemas strategiju upravljanja nego reagujes samo posledicno.

Primer najpoznatijeg srpskog studenta Cede Jovanovica je napisan zato sto nije deklarisani grobar, jer da je grobar ne bi sponzorisao i cergu u vaterpolu. I cak i da si u pravu, da je on lazni opozicionar, to je upravo i argument da im nije zabranjeno da privatno sponzorisu, nego treba naci takve, moliti, imati plan, cimati za rukav.Ali ko da ce da te privatno sponzorise a ti da potpisujes stetne ugovore kao ovo sa Klobucarem, da napadas politicare, da vodis domacu i svetsku politiku?

Pritom neki ponavljaju da je uprava nesposobna misleci valjda na Silobada i one ljude cije su slike na klupskom sajtu, a sustinski klub vode samo 2 coveka Dule i Danilovic koji se pitaju za sve, kakav Silobad. Sta da odgovoris coveku koji napise, sta ima Dule sa Klobucarovim ugovorom!? Ili drugom, Ceda je zakupac nije vlasnik Fidelinke. :banghead

Prevario ih menadzer za Klobucara, pa ako ih je prevario sto ne podnesu krivicnu prijavu? i kakva se poruka salje? Potpuno obesmisljena akcija navijaca za pomoc klubu. Pomozite klubu uplatama da plati ovakve budalastine i kombinacije? Moze, al skupstina kluba, novi upravni odbor, jak i sposoban poslovni direktor, trener da se bavi kosarkom. Srednjerocni i dugorocni plan. Samo za neke stvari su prosli vozovi, a nekom izgleda i nije do reforme kluba.

I nista ja ne namecem nego se na svaku iole agresivniju kritiku poteza uprave uvek javljaju 2, 3 ista forumasa da je brane sa mantrama, ti si Vucic, sns, bot, cigan, glup, dirigovan i slicno, a to vise ukazuje da je neko drugi bot. A to sto je neko najglasniji, ne znaci da je vecina.
Je li to Duletu ne priznaješ jedno učešće na f4, ili si se možda zabrojao zao što ti ovaj klub i nije toliko bitan? Ne postoji nijedan navijač Partizana koji drži do sebe, koji u pola noći da ga pitaš ne zna na koliko smo f4 učestvovali. Ovima što navijaju za druge klubove to i nije toliko važno, patnja kroz ponižavanja koju im je nametnuo Dule odavno im je zagadila moždane ćelije, tako da i ne znaju kako i koliko puta smo ih karali ružno i jako do bola. Njima su smetale i one mišice bivšeg predsednika, posle kojih smo dobili od telekoma manji ugovor nego što su cigani dobijali tih godina za projekat "evropska zvezda".

Čeda je veliki igrač i za premijera pa zato ovaj moli ministre da mu daju kredit ako nisi baš skapirao, samo je pitanje kako nesposobna uprava dovede njega kao sponzora, nisi odgovrio jer nemaš pojma naravno.
Ostali igrači na privrednoj sceni su u ogromnoj većini pod kontrolom vlasti i njihovi tokovi novca ne mogu se slobodno distrbuirati u Partizan, kaošto se u džakovima nodi u Železnik, i dajeostaloj ciganskoj gamadi. To pokazuju primeri u svim sportovima redom.

Nisam napisao da KKP treba da bude profitavbilan, nego da sponzori nemaju motiv da ulažu u nešto što im ne donosi profit, u drugim uređenim državama imaju poreske olakšice ako ulažu u sport, a ovde jedino ako pomažu ciganske klubove koje premijer i njegova svita vole.

Pošto sa ponosom spominješ KKP kao dominantan klub onda se mora napomenuti da je to postao u dvadeset prvom veku dolaskom i isključivo zaslugom Duška Vujoševića. Pre toga je klub bio veliki i osvajao je trofeje periodično, a od kako je Dule došao nastala je dominacija nezabeležena u istoriji Evropske košarke.
Na ovim prostorina je bilo dosta velikih klubova koji su osvajali Evropske trofeje i to one najveće, jedino po čemu se razlikuju u zadnjih petnaestak godina je Dule, onaj isti do skora debeli je napravio sve ove rezultate koje drugi velikani sa ovih prostora mogu samo da sanjaju, a to im je uglavnom samo i preostalo, pošto su ili u dobokom zamrzivaču, ili u snu gde samo mogu da se prisećaju da su nekada bilo neko i nešto, a neki samo mogu čežnjivo i sa setom da gledaju svakog proleća Rolan Garos.

Dakle, ne postoji nijedan razlog zašto ta tvoja teorija nije zaživela u Ciboni, Splitu, Zadru, Bosni, Olimpiji, sve bivši velikani i do dolaska Duleta i njegovog nehumanog terora mnogi od njih su bili i trofejniji od KKP, i još su iz zemalja koje su ekonomski u mnogo boljoj situaciji od naše.
KKP nema treneženu halu zato što nije otimao od Srba sa Kosmeta, i zato što država kao i obično nije ispoštovala uspešnog u ovoj zemlji koji donosi rezultate, pa tako ni zasluženu trening halu. A zašto sponzori nisu pomogli Čaviću sa njegovom školom plivanja u Kragujevcu?

Mada ne znam koliko sve ovo ima smisla s obzirom da smo već ostali bez jednog f4, a kapiram da i ovaj broj osvojenih titula nije adekvatan onom realnom broju, jer Dule strašni je poznat kao zlikovac koji otima trofeje, gepekujući sudije, psujući ih, hvatajući ih za vrat, štipajući, šutirajući ih. Zlikovac koji ne sme da bude primer deci, pogotovo cigančičima kojima se usrao u njihovo detinjstvo. Poznajem neke klince od mojih drugara navijača komšiinice, prosto mi ih je toliko žao kada vidim koliko su nesretni da se stvarno ponekad zapitam, ima li taj Dule strašni bar malo duše, pa ne navija ni pola populacije u ovoj zemlji za Partizan, da bi baš toliko trofeja osvojio.

Btw, kada se setim kraja sedamdesetih kako je Bosna postala prvak Evrope i to u vreme kada je KKP imao kvalitetniji tim, i kako u tom periodu nismo osvojili KEŠ, prosto mi žao što nije bilo takvih prosvetitelja kao što si ti, da digne glas protiv nesposobne uprave, a još su pre toga dopustili da igramo i drugu ligu, pa onda onaj period do dolaska Divca, Paspalja koje su pojeli skakavci, siguran sam da je bilo likova kao ti da bi na nacionalnom nivou imali više trofeja nego Makabi u Izraelu, samo još nekog da ubediš u tvoje nebuloze, za početak većinu na ovom forumu, koja je očita koliko god se ti trudio da dokažeš suprotno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Džabe si ti, Pekarski, sve ovo napisao kad si(smo) u majini... a Boga mi i idolopoklonici koji zaslepljuju poštene članove ... pardon... navijače...

Skroz smo nepošteni, a AV je za samo nekoliko meseci uspeo....
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
...a od kako je Dule došao nastala je dominacija nezabeležena u istoriji Evropske košarke.
.
Slazem sa svim sto si napisao, samo bih te korigovao oko ovog dela, ali nije bas greska sa tvoje strane: Makabi je osvojio 23 titule zaredom od '70-'93, just sayin'.:D Kazem, nisi pogresio jer Izrael geografski ne pripada Evropi, a njihovi klubovi i reprezentacija (u svim sportovima, ne samo u kosarci) se takmice u evro-takmicenjima od pocetkom ili sredine '70tih.

I da dodam jos jedan detalj iz nase istorije, mi smo bili treci u Evropi u sezoni '81/'82, kad nije postojao F4. Uz malo srece i malo vise pameti, mi bi igrali u finalu KESa umesto Kantua (Evropski prvak te sezone) protiv Makabija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top