Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kosjerac

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Picka vam materina svima u klubu, jebite se svi redom i MARS iz Partizana!!!! Dabogda svi pocrkali!!! BRUKE JEDNE!!!!:banghead
  2. Kosjerac

    Jelen Superliga 2011/12

    Stvarno smo odigrali lose danas kao i u predhodnoj utakmici. Igraci deluju kao da su totalno ne zainteresovani za igru, i samo tuku kroz sredinu, a ovi matori zajedno sa "kapitenom"ne mogu tu nista da urade osim da se zabiju u protivnicke igrace i izgube loptu. Stanojevic bi morao hitno nesto...
  3. Kosjerac

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Rezultat i igra jesu bili katastrofa s obzirom na to protiv koga smo igrali. Cini mi se da su igraci usli u ovu utakmicu sa ciljem da postignu gol , a onda po sistemu "lako cemo ovo proci" privedu mec kraju. Ne opravdavam ovakvu ne zainteresovanost i odnos prema dresu, ali ne treba sad od ovoga...
  4. Kosjerac

    Košarkaška Superliga Srbije 2011

    Cestitke svima u klubu, a posebno igracima i Vladi na osvajanju titule i nastavku dominacije. Hvala Veselom na svemu sto je ucinio za klub i navijace i sto nam je doneo toliko radosti, zelim mu svu srecu u nastavku karijere i da bude jos bolji!! Tesko da cemo skoro imati takvog igraca...
  5. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Bravo momci!!! Ovo je vise od ocekivanog. Odigrali smo muski protiv mnogo jaceg protivnika, a ono sto je najbitnije je da su svi ginuli za Partizan veceras, pa i da su izgubili sa vecom razlikom ne bi im se moglo nista zameriti. Veoma uspesna polusezona, ostaje zal sto nismo uzeli bar koji...
  6. Kosjerac

    Jelen Superliga 2010/11

    Svaka cast na pobedi i 5 datih golova, ali opet smo malo zasrali sa 2 primljena...Najbitnije je da smo pobedili i osvojili jesenju titulu sa bar 3 boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu.Sledi Arsenal, a na prolece cemo valjda biti jos bolji.
  7. Kosjerac

    Evroliga 2010/11

    Nije problem izgubiti, pogotovo na strani, ali bas ovako obrukati Partizan nije uopste lepo. Veceras nista nije islo kako valja, i cini mi se da su se predali cim se Himki odlepio na 10+ Bice tesko proci u top16, ali uvek smo se jedva provlacili, pa cemo valjda i sad.
  8. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Ponovo ista prica kao i u dosadasnjim utakmicama ls. U prvom poluvremenu se nesto "koprcamo", a onda primimo glup gol i sve padne u vodu. Ove sezone definitivno nemamo tim koji moze da se nosi sa timovima iz ls, ali treba istrpeti ove neuspehe, uz par pojacanja i naravno ostanak Saleta...
  9. Kosjerac

    NLB-liga 2010/11

    Svaka cast, bilo je uzivanje gledati ovu "utakmicu". Moglo je i malo vise, ali dovoljno je i ovo!
  10. Kosjerac

    Evroliga 2010/11

    Svaka cast momci!!! Pobeda nad velikim timom u veoma vaznom trenutku! Nadam se da ce nam ovo biti prekretnica za nastavak sezone i da cemo poceti sve redom da gazimo!! Veceras su svi odigrali na zadovoljavajucem nivou, ali Kecman nas je vratio u zivot!:respect
  11. Kosjerac

    Evroliga 2010/11

    Dobro je, pobedismo i mi jednom slabiju ekipu u gostima...Vecina igraca je solidno odigrala osim Lafajeta koji je kao i obicno bio los.Bitno je da smo ostali u igri za top16.
  12. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Nisam ni ocekivao pobedu, ali sam se nadao bar neresenom rezultatu, jer je i pre ove utakmice bilo ocigledno da ove sezone nemamo sta da trazimo u ligi sampiona.Prvo poluvreme katastrofalno, da nije moglo gore dok je drugo bilo sasvim zadovoljavajuce ali ni to nije bilo dovoljno za gol. Nadam...
  13. Kosjerac

    139. Večiti Derbi

    Bravo momci! U ovoj utakmici bilo nam je samo vazno da pobedimo i preuzmemo prvo mesto na tabeli.Na pocetku smo ih pritisli dok nismo dali gol, a onda se sjajno branili i pokusavali iz kontre.Takticki smo sjajno odradili utakmicu!
  14. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Pa ovo je strasno...Ako na ovom gostovanju nismo uspeli da uzmemo jedan bod onda necemo nigde.Ovo je raspad od fudbala sa obe strane! Ako ovakvu Bragu ne pobedimo u Beogradu, onda sa nama nesto stvarno nije u redu.
  15. Kosjerac

    Jelen Superliga 2010/11

    Rezultat katastrofa, igra ocajna...Ali svi smo bili svesni da ce u jednom trenutku doci do krize i zato je potrebno da sad pruzimo najvecu podrsku klubu i pomognemo mu da se iscupa iz ovoga!!!
  16. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Izgubili smo, ali casno, nismo se obrukali i bar znamo da nas je pobedio jedan od najboljih klubova u evropi...Sto se tice same utakmice nista ne bih komentarisao jer mi se sve pobrkalo u glavi i ne znam ni sta pisem... Ono sto je veoma vazno je da je Sahtjor pobedio Bragu, tako da su sledece...
  17. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Izgubili smo, ali nije strasno...Primili smo glup gol, bespotreban faul, a onda i greska Stojkovica koji je skoro stajao uz levu stativu i nije nikako mogao da odbrani, a do tada je bio nas najbolji igrac.Dobro smo se branili do primljenog gola, ali vidi se da smo mi ipak napadacka ekipa, sto...
  18. Kosjerac

    Jelen Superliga 2010/11

    Sigurna pobeda, igrali smo onoliko koliko je bilo potrebno...I sama igra je bila sasvim solidna bez mnogo greski, tako da nema zamerki na danasnju utakmicu. Skandiranje Radisi - Neprocenjivo:respect
  19. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Meni se ne svidja grupa...Niko super atraktivan osim donekle Arsenala, a svi zajebani...Najbolje bi bilo u grupi D, ali sta da se radi...Idemo dalje!!!:D:
  20. Kosjerac

    Liga šampiona 2010/11

    Neverovatna utakmica...Ali konacno smo uspeli da se plasiramo u LS!!!! Cestitke svima u klubu i svim Grobarima!!!:s
Top