Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Вечерас ослобођени било каквог императива имамо велику шансу да дођемо до прве ИСТОРИЈСКЕ победе у елитном такмичењу.
Храбро!!! :BB
 

Zagor

Guest
Па не чекам ја њихову честитку. Само ми се мало препунило. Надам се да ће им околности вечерас дати повода да опет упале машту...

Наша победа вечерас била би још једна свећа на сандуку. Они ионако живе од наших "неуспеха", пошто успеха својих немају у периоду доминације колор телевизије...
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
da ne citiram sve vas iznad mene, nego da lepo nastavim u slicnom tonu.

Ja cu ovaj klub da volim i za njega cu da navijam i u slucaju (nemoguce pa sta), da igra 3. srpsku ligu.
Ovo sto su uradili momci, meni licno mnoooooogo znaci, kao sto znaci svim grobarima. Na tome sam zahvalan, i zahvalan da dozivljavam ovu eru dominacije Partizana, i 2x put igranje u najjacem svetskom klupskom takmicenju. Svi znamo da u ovim uslovima nije lako obezbediti takvo nesto.

Danas ocekujem pobedu, ali od Partizana uvek ocekujem pobedu. kad izgube, nerviram se, ali nikad ne posustajem, jer znam da idemo u pozitvnom smeru.

Ovih 0 bodova na kontu, primam tako ravnodusno, posto znam da je svako ovakvo ucesce jedna najpozitvnija stvar za nas klub. Dobra zarada, dobra poseta, antologijske utakmice na JNA, druzenje i zezanje, pri tome i koje malo prcanje na racun egipćana i najbolje moguce iskustvo za nase mlade asove i nagrada za mukotrpan rad nasim legendama.
Stvarno bi voleo da osvoje jos ova 3 boda, i po mogucnosti da se fino provedu u londonu, da im ostane u lepom secanju a i nama bogami. Ponos vrvi, srce je puno i pored tih 0 bodova.

I svakim ucescem u LS dobijamo na iskustvu i na kontu par milki, i sve to ce nam samo jos pomoci da sledeci put pokusamo da skocimo jos vise i jos dalje. I ne sumnjam, da ce nas sve jednog dana, u ne tako dalekoj buducnosti, nas jedini FK toliko obradovati, da cemo jos cukun unucima prepricavati price...

Hvala na svemu moj Partizane! Vidimo se za kojih par casova, da zaokruzimo ovo ucesce u LS, pa do sledece godine ;)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
daleko od toga da smo do sad igrali nesto ubedljivo u dosadasnjem toku ls, ali ostaje utisak da smo bar na jednom mecu zaluzili makar bod. nadajmo se da ce veceras sve leci na svoje mesto...bio bi red.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Kakvo Grobarsko vreme napolju! Samo još da počne da seva.Ajmo crno beli! :šal
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Да ми је неко прије 4 мјесеца пунудио 6 пораза у лш са по 5-0,само бих га питао у које мудо оћеш да те пољубим!
Ово је огроман корак напријед,како за сваког играча понаособ тако и за клуб и навијаче генерално.....
сад смо досегли један ниво који би требало да одржимо наредних 5 година,па онда Боже здравља да идемо степеницу више итд...
Па ми имамо коуча,који до сад није водио ни један сениорски тим,само замислите колико је он бољи тренер него што је био прије пола године....само нека он направи континуитет и ја мирно спавам
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Dobro smo otvorili utakmicu ali kad kurva nece u gol ona nece,jebem joj sve na svetu:banghead!!!!!!Djuricu ako ne kupis 2 dobra beka brza ofanzivna imaces problema ,mozes polako da se pakujes ,treba nam jos jedan ubica cigana i ne plasim se za novu Titulu i novu Ligu Sampiona:napred Partizan:BB


BRAVO GROBARI IDEMO DALJE!!!!!!!!!!!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
puntigamer,
Koj car,ti nisi normalan koliko si ispao "glup"

Nemogu da verujem kakva je bila atmosfera na stadionu,bravo za prvih 20 minuta...posle jad i beda,mada ja nisam nezadovoljan,nisam kao neki da placem za ovim rezultatomkao sto rekose nekoliko postova iznad da nam je neko ponudio LS!

I BORBI ZA TROFEJ
I BICI ZA SPAS!
PRATI VAS!
NAS GROMKI GLAS!

RACUNAJTE NA NAS!


IDEMO DALJE!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.309
Reaction score
34.598
Локација
vaginamandibularia
Igrali smo fudbalsku NBA ligu, tako smo i prošli. Sad će neko da priča o 2003', ali od tada nam je domaći šampionat još oslabio, a fudbal u zemljama iz kojih su naši protivnici iz LŠ je napredovao. Ništa ne zameram ni igračima ni treneru, nadam se časnom oproštaju u Londonu, mada se mi tu objektimno ništa ne pitamo.
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Ponovo ista prica kao i u dosadasnjim utakmicama ls. U prvom poluvremenu se nesto "koprcamo", a onda primimo glup gol i sve padne u vodu.
Ove sezone definitivno nemamo tim koji moze da se nosi sa timovima iz ls, ali treba istrpeti ove neuspehe, uz par pojacanja i naravno ostanak Saleta Stanojevica na duze vreme siguran sam da za par godina mozemo da igramo znacajniju ulogu u ligi sampiona.
 

Zagor

Guest
Нека кинту коју су поштено зарадили уложе у играче који ће нам омогућити да и даље стичемо искуства.

Ако заређамо с тим, биће радости!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.430
Ne kukam zbog poraza, ali nije ovo za nas ovakve. Ali, stvarno ne vidim korist od ovoga, osim neponovljivog osecaja prilikom plasmana u LS. Mislim da se ovim porazima bez kraja stice gubitnicki mentalitet, narusava atmosfera medju igracima, uvlaci apatija, sto se odrazava na prvenstvo. Da nije bilo LS, bezali bi mnogo vise u prvenstvu. Mnogo smo iza svih u grupi, skoro po svemu, cak i iza Brage, kako god zvucalo ime tog kluba. Skoro svaka pozicija u timu nam je slabija od onoga sto zahteva evropsko elitno takmicenje. Imamo li mi para i hrabrosti da tu nesto promenimo?
Eto, ipak sam se malo iskukao...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja očekujem da danas padaju sekire, da na stadion dođe samo 5k ljudi, da odigramo loše i da Šahtrjor lako pobedi.

Padala kiša, došlo jedva 15.000, slabo odigrali, Šahtjor nas ubi ko vola u kupusu!

Koliko smo samo nahvalili Babovića a on večeras odigrao katastrofalno. Solirao više nego NT.

Ništa... tu smo gde smo. Znali smo i pre utakmice da je ovo mission impossible. Hvala momcima što su se uopšte plasirali u Ligu šampiona!
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Она победа над Андерлехтом је био наш зенит. То је реалност. Хвала Салету и играчима за пласман у ЛШ.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.543
Reaction score
1.467
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
To je to!!!! Ipak se nije moglo iz prve..potrebno je neko vrijeme da bi ravnopravno mogli da se nosimo sa ovakvim ekipama. Idemo na 4.uzastopnu titulu i ponovni pohod na Ligu Sampiona!!!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Njacke@Korist igranja u LŠ je sticanje iskustva za igrače koji će i sledeće godine igrati u Partizanu a i za skupljanje love za nova pojačanja:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top