Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
198
Reaction score
26
Mijatovic: ne radi ni kod mene. jbt dzaba sam platio za cijelu sezonu... sramota...!!!!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ja sreca uplacujem pretezno po utakmici jer sam inace cesto na tribini ali ovo je bas katastrofa sa prenosom, pogotovo za takve kao sto si ti koji su uplatili xxx evrica
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Živim 200km dalko ne mogu da dođem na svaku utakmicu, kad ne dođem pokušavam da gledam preko sajta i još ni jednu celu uakmicu nisam uspeo da odgledam. Ovo im je moja oproštajna uplata. Kada se stvari poprave vi oavestite.
NUSKNVP
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Evo ideje za ljude iz FK-a da se napravi Partizanova TV tipa Arenasport.
Platiš 5 evrića mesečno kablovskom operateru i gledaš, a ne ovako. :banghead
Ne znam više koga da psujem što ne mogu da gledam. Priznajem da sam najviše psovao govna sa rts-a.
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
198
Reaction score
26
trebaju da vide kako kk Partizan prenosi utakmice.. njima svaka cast, skoro nikada nema problema. a kad bude problema onda se izvinu i vrate pare koje si uplatio.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Evo ideje za ljude iz FK-a da se napravi Partizanova TV tipa Arenasport.
Platiš 5 evrića mesečno kablovskom operateru i gledaš, a ne ovako. :banghead
Ne znam više koga da psujem što ne mogu da gledam. Priznajem da sam najviše psovao govna sa rts-a.


AMIN! Bas sam popizdeo! Jebes pretplatu sto platih pretplatu gleda mi se utakmcia!!
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Svaka cast na pobedi i 5 datih golova, ali opet smo malo zasrali sa 2 primljena...Najbitnije je da smo pobedili i osvojili jesenju titulu sa bar 3 boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu.Sledi Arsenal, a na prolece cemo valjda biti jos bolji.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Mozda je i igrao 0-3 :)
Mucili smo se prvi minut, onda je posle toga bilo sve lakse :)
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Браво, црно-бели, одлична јесен. Једино је војводина мало покварила утисак, ал вратићемо им дупло на пролеће
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.455
Reaction score
12.139
Локација
Beograd
Lepa pobeda i leprsava igra u prvom poluvremenu, majstorija Ike Ilijeva kod petog gola, ali utisak dana je da se Cleo oprostio od navijaca i Partizana !
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.309
Reaction score
34.597
Локација
vaginamandibularia
jezivih 25 minuta, još par prilika i ponovo pad koncentracije koji je dopustio gostima da malo smanje rezultat. Sve u svemu, odlična jesenja polusezona, ostaje žal za onih 0:0 protiv Spartaka, poraz u Novom Sadu je naša najslabija partija u prvenstvu tako da njega ne ubrajam u nešto za čime treba žaliti. Nadam se dobrom prelaznom roku i nastavku rešetanja mreža bez obzira da l' je sa druge strane odbrana Hajduka, Borca ili cigana (1 i 2)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
jel vama radi prenos na Partizan.rs? jbt neznam koji je ovo put ove godine da nece prenos...

meni isto samo radi MIP radio. Steta, CLEO je poludeo opet :)

Kreteni iz RTS nisu dozvolili ovima što prenose za sajt da dođu do svoje opreme :banghead

Kritike uputite javnom servisu... mada, naš stadion! Da sam ja bio tamo videli bi ko kome ne bi dozvolio do opreme!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Opet me nerviraju sa olako primljenim golovima, a taman sam mislio da smo protiv Metalca pokazali da možemo da pobedimo ubedljivo i bez toga, kad ono opet primismo 2 gola. Sa ta 2 primili smo ukupno 11 golova u 15 utakmica što i nije za pohvalu u ovakvoj ligi. 41 dat gol je nekako i normalno. :)

Sada na listi strelaca vode Kleo i Iliev sa po 8 golova, a Petrović deli treće mesto sa Arsenijevićem iz Slobode sa po 7. Babović već stigao do 5-og gola. :)
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Dali golova ko Zvezda i Vojvodina zajedno i posle neregularno... svaka cast momcima ali me jako brinu ovi golovi koje primamo olako... zbog toga Evropu ne mozemo da igramo. Kad ti primis od Sevojna 2 gola sta da ocekujes protiv Arsenala? Mora to bolje i ozbiljnije pozadi. Razumem da padne koncentracija jer protivnik ne napada preterano ali mora bolje.

Babovic je napravio odlican potez povratkom u Partizan. Nesto slicno kao sto je uradio i Lazovic pre par sezona... isto tako je trebalo i Kezman da uradi a ne da posto-poto juri za parama...

Petrovic ce se dobro prodati...
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Cestitam nam svima jesenju titulu, nastavljamo dominaciju, BRAVO
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.455
Reaction score
12.139
Локација
Beograd
Bas si nasao pravi momenat da prizivas petice, strpi se jos par dana!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top