Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nenad Kovac zvani Nesa Roming, jel to on...pa Ostoja je sitna riba ovde, sad nam kum drzi prst na prekidacu aparata za disanje.
  2. KK Partizan 2018/19

    Ubeđen sam da Trinkijeri nije dosao da zavrsi sezonu sa trenutnim rosterom (ni jedan trener ne preuzima ekipu u novembru i da je prihvati takvu kakva je bez nekih modifikacija). Mislim da ce barem 2 igraca po svom ukusu da dovede, a nekome mora i da se zahvali. Sa Branuom nisu zadovoljni...
  3. KK Partizan 2018/19

    Sve bolje igramo, ali ni ne cudi zasto trener nije zadovoljan. Covek je navikao na evroligasku kosarku i tome tezi i verovatno od igraca zahteva da budu na tom nivou i na treninzima i na utakmicama. Ovo realno nije ni blizu te kosarke, za sad se sve svodi na energiju, na neko ludilo nekih...
  4. KK Partizan 2018/19

    Konacno posle Duelta mozemo da kazemo da imamo trenera, a ne priucenog trenera, demagoga ili nekog pocetnika koji zeli postati trener. Ovi igraci moraju da imaju nekoga ko ce da ih zastiti, kao sto je Trinkijeri rekao, da skine pritisak sa njih. To je upravo ono sto je on i danas doneo na...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Miler je Mutin izbor i on mu se uklapa savrseno u njegovu skandaloznu kosarku koju forsira na 200 poena. To zavrsavanje napada bez mozga u 7. sekundi napada to mogu da igraju Dinamo Sasari, Bilbao, Torino ali Partiza ne sme. Sa njim i Gosom na pleju dobili smo 100 i kusur poena od jebene Igokee...
  6. KK Partizan 2017/18

    Konačno ode ona neznalica i prevarant. Čanak je dobar izbor, ima čini mi se harizmu i poštovanje igrača, što prethodni trener nije imao ni kad je vodio juniorsku reprezentaciju a ne kao trener Partizana. Što se tiče ovog tima, dva Amera igraju tako kako igraju, neče se tu nešto mnogo promeniti...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dobro je da su ustanovili da nije za to posle 15 godina jahanja. I on je obavio svoj deo posla pre 2 godine, verovatno je sad dobio unapredjenje. Klasicna svinjcuga.
  8. KK Partizan 2017/18

    Vuk je bio Matovicev igrac u mladjim kategorijama, mislim da on nije ni na probi, vec samo da popuni broj igraca za trening.
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    On spada u onu kategoriju koja treba da donese čvrstinu, da prebije po kojeg protivničkog igrača. Ne zna puno, ali voli da se bije, plus sto kod Mute 2 puta igra najbolje sezone u karijeri, očigledno mu prija njegova filozofija. Koliko god ne gotivio Mutu, on zna da sklepa ekipu za malo love i...
  10. KK Partizan 2016/17

    Kad bi ovaj poraz znacio odlazak svih todorica iz kluba slavio bih ga kao titulu. Sta reci o Dzikicu. Ocigledno mnogo nabedjen lik, ne znam sta da kazem. Deluje kao kul lik al kad se pojavljuje na kasicicu, tipa kad je trener Krke, kad je tu stalno postaje neverovatno iritantan pogotovo jer mu...
  11. KK Partizan 2016/17

    Na sta smo spali i sta smo docekali. Cak i fk u kom sede lopovi i poltroni ima neku viziju, neki cilj kako klub funkcionise, postoji bar jedan covek koji gura neku strategiju, a u kk ni jedan ali bas ni jedan. Sramota, od ovih sto povezuju staz i placaju reket za vile na zlatiboru u vidu...
  12. KK Partizan 2016/17

    Ne bih da ispadne da branim Koprivicu ali faulovi u napadu apsolutno nisu njegova krivica vec niskih igraca, prvi put Marinkovica, drugi put ne znam ko je bio. Ne moze bek da krene ranije, pre postavljanja bloka, pa to se uci u pionirima, naravno svi okrive centra, ali se jasno vidi da Koprivica...
  13. KK Partizan 2016/17

    U sustini rad svih u klubu od predsednika do igraca moze da se predstavi kroz situaciju na 1:30 do kraja i 6 razlike kada Ratkovica onako valjda besan pravi faul na pola terena bez potrebe, trener ga pita zasto, on mase rukama, trener ga ne izvodi iz igre...sve u svemu, svako radi sta hoce...
  14. KK Partizan 2016/17

    Nama treba neko sa vizijom, sa pogledom 3-4 godine unapred. Neko ko ce da gura svoju pricu. Pa i ako bude sklonjen, da ostavi nesto iza sebe sto moze neko da nasladi i da napravi rezultat. E kad bude tako onda cemo nesto i da uradimo. I Dule je gubio i imao i gore skorove od Dzikica, pa je na...
  15. Kup u Nišu

    Nije odbrana samo bacanje po terenu ili pitbulovsko kidisanje na igraca. Spanulis je jedan od najboljih defanzivaca u igri 1 na 1 pa o njemu niko ne prica kao dobrom odbrambenom igracu a gotovo svako ko je igrao protinjega recice da je gptovo ne moguce probiti ga na prvom koraku. Ovo sto igra...
  16. Dule Vujošević

    Te dve stvari apsolutno nemaju veze jedna sa drugom. Dzikic koji napada igrace ne bi li ih probudio i da proigraju kad su bili u krizi, sad taj nacin moze nekom da se svidi ili ne, svaki trener ima drugi sistem. Sa druge strane Dule koji je krenuo redom i kad mu niko nije odgovorio ni na jedan...
  17. KK Partizan 2016/17

    Usrali su se....Pada im forma pred kup, igraci povredjeni, pa ih jos odradili juce. Pokusavaju da izvrse pritisak.
  18. KK Partizan 2016/17

    Najbolja nasa utakmica od pocetka sezone, ubedljivo. Nije prvi put da imamo slabiji tim od njih i da ih pobedjujemo, ali nisam skoro gledao da na terenu ne izgledamo inferiornije u toku utakmice. Znate ono kad gledate utakmicu i znate da nema sanse da izgubite, e takav sam ja osecaj imao...
  19. KK Partizan 2016/17

    Zamisli ti koliko je on puta tapnuo tu loptu, koliki je to broj i ako do sad nije stekao osecaj za loptu nece ni posle 20te. Nije to vodjenje lopte neka nauka, neko se jednostavno rodi sa tim osecajem za loptu i potez. Nije problem nauciti ga na treningu da on vodi loptu, to svi znaju, problem...
  20. KK Partizan 2016/17

    Ja recimo mislim da nema sanse, mozda minimalno ali sve je to zanemarljivo u odnosu na ono sta se trazi. Nije tu samo kontrola lopte, ima mnogo stvari koje ucestvuju u tome. Pre svega teziste, neko ko ima visoko teziste, ta neka gipkost, sve i da pocne da kontrolise i oseca bolje loptu on nikada...
Top