Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Napadački smo igrali dobro, samo što ni oni nisu igrali odbranu, baš kao ni mi... U takvoj konstelaciji snaga smo sigurno talentovaniji... Miler je sjajan napred, ali mi pozadi kad je on na terenu igramo sa igračem manje

U ovom trenutku najbitnija je pobeda, kupili smo malo vremena, idemo dalje...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Odbranu i dalje ne znaju da igraju, svaka cast za minute mladim igracima, to i treba da radimo, samo za neke ozbiljnije stvari trebaju nam 2-3 igraca, centar(2 ako je moguce) i krilni centar. E onda mozemo da se sibamo sa svima, ovako sa Djokom i Obradom nema leba.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne moze se sve promjeniti za 180% preko noci. Canak je tu tek par dana.

Realno nam je trebala jedna ovako laksa pobjeda gdje smo sve zavrsili u prvom djelu. Danas nije bilo Gavrilovica i Cakarevica.

Svaka sledeca utakmica je sve bitnija a vec sada se nazire vaznost gostovanja u zelezniku.

Napred PARTIZAN!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Igrači ekipe kojoj Andrić ubaci 29 poena mogu komotno da.prestanu profesionalno da se bave kosarkom :D

Šalu na stranu, opet odbrane bez ali videla.se promena u stavu.

Čanku, koliko je teško, s jedne strane, toliko i nije...niko nema neka preterana očekivanja po pitanju trofeja, damo da se momci bore i igraju muški.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Treba nam jedan visoki igrac po mogucstvu dva,a da je odnosno da su defanzivaci,atlete i blokeri koji dobro grade kos.
Cisto kad nam iz pnr prave problem gde ne mozemo nista da branimo da se ne brukamo.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Konačno ode ona neznalica i prevarant. Čanak je dobar izbor, ima čini mi se harizmu i poštovanje igrača, što prethodni trener nije imao ni kad je vodio juniorsku reprezentaciju a ne kao trener Partizana.

Što se tiče ovog tima, dva Amera igraju tako kako igraju, neče se tu nešto mnogo promeniti jer ni Gos ni Miler nisu igrači za pozicionu košarku. Ogroman broj napada imamo za 40 minuta. Baš visok ritam držimo. Što se odbrane tiče, nema tu mnogo pomoći bez još 2,3 čvršća igrača. Ova ekipa je jednostavno daleko od defanzivno orjentisane i jedino što od odbrane možemo da očekujemo je da vidimo želju. Sve drugo je nemoguće. Nema tu čvrstine.

Lepo je bilo gledati mladje igrače sa ovolikom minutažom, tako i treba Čanak da nastavi po cenu lošijih rezultata.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Gledao sam samo prvo poluvrujeme I prezadovoljan. Svi znamo da se igralo protiv ekipe koja je na zacelju table pa se zato niko nije upalio pa da kaze kako smo igrali kao NBA ekipa.Ono sto mene raduje je minutaza mladjih igraca danas.Ne mogu da vjerujem da jedan Aranitovic pogodi 5 za redom a kod bivseg trenera nije imao minutazu ni za statistiku,valjda zbog razigravanja mladjih.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Dobar početak Nenada Čanka, nadajmo se boljim vremenima i nekom pojačanju :napred Partizan
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Cestitke Canku na prvoj pobedi kao glavni trener Partizana (drao je on i prosle sezone ali kao asistent :) Cestitke i momcima, ovaj raspad od ekipe nije reper ali dobro je kad nekog oderes i pruzis solidnu partiju. Za razliku od mucenje sa raspalom Olimpijom ovo veceras je bilo odlicno. Miha ih je oplodio Sani i Miler su pomagali a i ostali su bili solidni osim Salica.
Mutavi jer si video kako se forsiraju mladi i kako im se pruza sansa?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.943
Reaction score
26.928
Posle scenskog nastupa ostojica, od pojacanja nece biti ni p...
U svakom slucaju, svaka pobeda Partizana doprinosi boljem zivotu u Srbiji...ili ne doprinosi?
Canak, bravo i srecno u nastavku.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
Svaka pobeda Partizana mi je draga, pa i ova večeras protiv ovih sirotana.

Gurati klince, pa dokle se stigne.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Srecno Canku... Srecno igracima.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Srecno novom treneru ... a i nama.

Cestitke na pobedi.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Odgledah snimak sada jer nisam mogao da gledam uzivo..Cestitke na pobedi i Canku sve najbolje u nastavku..70 poena za poluvreme zaista je impresivno i suvisno je trositi reci kako je odigrano..mene zabrinjava pad igre i koncentracije u trecoj cetvrtini gde smo odigrali slabo i dopustili nekoliko lakih trojki i to da smanje zaostatak za 10 poena..doslo do opustanja zbog prevelike razlike napravljene u prvom delu meca sto ne bi trebalo da se desava jer neka ozbiljnija ekipa to moze sledeci put da kazni.

Aranitovic konacno dobio vecu minutazu i pokazao svoj raskosan talenat samo neka tako nastavi jer u njemu ima mnogo potencijala.

Miler konacno nije silio i solirao kako inace zna a NWG standardno dobar..Andric nestvarno 21 poen za poluvreme mislim da nikad nije postigao utakmica njegove karijere.

Nekako poucen gledanjem prosle sezone pretpostavljao sam da ce Canak da se osloni na mlade igrace i da im ukaze sansu na pravi nacin (Secam se da je Pot kod njega dosta minuta dobijao i znao momak da ih iskorsiti) a oni su mu fino vratili..samo neka tako nastave..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Pomesana su mi osecanja, kao da mi se neki neprijatelj slupao u mom novom autu.

Srecan sam zbog ubedljive pobede, ocajan zbog 94 poena od najgore ekipe ABA u sred Pionira.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ne moze niko na svetu nista posle 3 dana,videcemo pravu sliku u januaru. Sasa Pavlovic pojam grobarstva brat ne propusta utakmicu uvek je medju tih 1000 standardnih u Pioniru,daj Boze da nas nekad vodi. Andra moj Kragujevcanin proigrao pod Cankom samo tako nek nastavi nek daje bar po 10-ak poena dosta :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.888
Локација
Beograd
U jednom momentu, kad su nas malo stigli, pomislih kako ni kad vodimo +17, 18, ne mogu opušteno da gledam do kraja, dobro je što sam pogrešila. Andrić, njega nikako ne mogu da prokljuvim, šta mu bi sinoć?! :D Za trojke i nekako, ali da ide na ulaze i pogađa, to nisam dosad videla... Kakogod, bez obzira na kvalitet MZT, bilo je bitno pobediti i mnogo mi je drago što je Čanak uspeo da prodrma momke... I, da, nesrećni nam centar dobije petu ličnu u trećoj četvrtini, to se ne sećam da se desilo, bar ne tako skoro, što će reći da smo bez kakvog-takvog centra igrali četvrtinu i kusur, i rezultat je mogao i drugačiji da bude. Srećom, nije... Momcima i treneru samo još više podrške treba, ovo je, još jedna, nažalost, bačena sezona, ali ne smemo da ih ostavimo same, i ovako imaju samo nas...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
Andric je odigrao partiju karijere, nisu samo trojke u pitanju, vec i igra u odbrani, zalaganje, borba... On i Sani su mi utisak veceri, kao i atmosfera na klupi. Svi su bili ko jedan, podrzavali se, bodrili... samo neka nastave...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top