Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Podrška! Borba bre! Svi smo uz tebe!
  2. Radio Mileva 2014

    I Brašanac i Marković pokazuju više nego Trobok nekad. Jasno je naravno da ne može svaki fudbaler da napreduje, ali ako ne napreduje meteorski, onda se kod nas navijača to računa kao propala investicija. Jednostavno nije tako. Ne znači da će Voja sad da zaigra kao Maldini, ali možda će biti...
  3. FK Partizan - sezona 2013/14

    Neka nam dovede još 5-6 igrača, ko zna, možda se Đura loži kad da ga dave...
  4. FK Partizan - sezona 2013/14

    Na istom smo kao kada smo doveli Đembu Đembu, Rankovića, Gulana. U teoriji nešto bolje nego kada kupimo igrača Spartaka, ali lošije nego kada kupimo Radovog napadača. Na onoj stvari smo, ne može se to kriti...
  5. FK Partizan - sezona 2013/14

    Ukratko, nema igre, nema ni razloga za radosti rezultatima u JSL. Menjao bih prvo za poslednje mesto, za razlog da odem sa stadiona raspoložen onime što sam video, a što bi korespondiralo viđenim na basketu - zalaganje, rad, požrtvovanje i tek na kraju talenat. Makar bio sam na tribini, to je...
  6. FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne treba se sprdati. Bio bi pod užasnim pritiskom, zato do toga gotovo sigurno neće doći. Inače ne mislim da bi bio loš izbor. Smučio mi se Rašovićev izraz lica, kao da će da zaplače svakog trenutka. Ruku na srce igra nam jeste za plakanje.
  7. Liga Evrope 2013/14

    Vidi se da Stojketu prija razvod, našpanovan je kao mačka. :D
  8. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ni deca ne igraju tako, trče, bore se, "roje" se oko lopte. Jajarenje je postalo fudbal u Srbiji, već dugo vreme to traje, a i repka to neguje. Neće se ni promeniti dok se ne privatizuje sve. Ovo nije za gledanje.
  9. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Znači da je željan fudbala. :D
  10. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Slažem se, zna da dribla, zna i da drži loptu u posedu, obzirom na čestu paniku protiv Ludogoreca, nije loše imati i davitelja lopte u ekipi.
  11. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Fufu? Pa ko će ga znati, vidiš da nam je skauting oka sokolovog. "E vidi onog kmicu, meša nam štopere ko što moja baba muti jaja, daj da ga uzmemo ako ne igra za preko 80.000, valja se."
  12. Liga Evrope 2013/14

    Ja ne znam koju utakmicu su pojedinci gledali, ali ono što sam ja video je prilično srećnih 2:1, uz demonstraciju modernog fudbala od strane Ludogoreca. Delovali su jače i od Anderlehta, na momente. Sa Genkom ne mogu ni da se porede, Genk je bio očajan. Brza igra, na prvu loptu. U BG-u nas...
  13. Liga Evrope 2013/14

    Realno je da prodjemo gore nego Slovan, a da Vuk završi svoje u klubu zajedno sa Mitrom. Jbt pa fudbal nije igra za parove, pa da imamo tandeme koji mogu da spoje dupli pas. Na kraju utakmice sa Širakom svima je to postalo jasno, kao i ko je krivac. Nada umire poslednja - možda se Šćepović...
  14. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ako izgube od Širaka, mogu samo Megatrend da upišu, ali da završe jedino mogu kod neke trandže u krevetu ili u hitnoj ako ih se dočepamo posle utakmice.
  15. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Profesore naravno da kontam. Ja se uzdam u ovaj Jocin avatar, samo mu fali pumparica, deluje kao scena iz akcionog filma. :D
  16. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    "Is this the real life? Is this just fantasy? Caught in a landslide No escape from reality Open your eyes Look up to the skies and see" Jedna lasta ne čini proleće, a mi smo do vrata u kaljuzi - potpuno je drugo godišnje doba. Tanki smo za nešto više od snažnog otpora Slovanu i Ludogorecu, a...
  17. Liga Evrope 2013/14

    Nema razloga tući dete zato što još uvek nije muškarac. To dođe sa pihtijama. LS kao skoro svake godine možemo samo da sanjamo. Hvala Upravi kluba na blagovremenim pojačanjima. Kao i svake godine zadnja rupa na svirali... Ono što je "dobro" jeste da posle ovakve partije neće biti potcenjivanja...
  18. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Meni je on i dalje ok igrač. Bije i pije, pravi uzor, a ne kao ovi golobradi picopevci. Oprostili bi mu prošlost, ako bi platio turu ili dve...tri. Inače nama duva promaja zbog veze, zadnjeg veznog ili dva. Ne mogu štoperi da budu krivi za sve.žž edit: Za Srđom nisam plakao. Nađ iz penzije da...
  19. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Prodat igrač. Ovo ostalo je priprema terena, kakvu smo već videli. Da ga isplaćuju redovno ćutao bi on do kraja ugovora. Da ima konkurenciju, sedeo bi i pola godine na klupi kada dođe vreme da se ugovor produži. Naš Đurgarden tu komociju nema. Srećan sam što nisu skroz izvukli tepih Vuku, nego...
  20. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ne vidim razlog za čuđenje, standardni Đurin prelazni rok. Još da se udaramo u dupe ako dođe Vitas. Ipak greše ljudi koji misle da Vuk nije anticipirao ovo. Taktiku uigrava baš kako treba za ekipu sa lošom odbranom.
Top