Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ja se izvinjavam ali ja apsolutno podrzavam Ivanova u celoj ovoj prici. On je jasno stavio do znanja pred kraj sezone da ce ici iz FKP-a u slucaju dobre ponude. Dobio je dobru ponudu od Bazela i u cemu je problem?
Problem je u tome što se i klub sa kojim ima ugovor pita da li će ići ili ne na kraju sezone. To što je im on poručio da mu traze zamenu, nije nikakav argument, jer moze da se desi da oni traze drugog igrača, ali naprosto ne nadju odgovarajuće rešenje. Bez obzira što mi se ti ljudi iz tzv. Uprave gade, ovo što je on uradio treneru i timu,a počelo je još u Beogradu, nije bilo profesionalno i pošteno.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
не могу да верујем да нас је лоповска гамад довела до тога да ми уопште немамо задњу линију .. ?!!

па нама само у одбрани фали 5-6 играча .. !!!! ( 3 штопера .. ово што сада имамо није ни за ПЛС .. ) , и још по један бек ( или само 2 десна ... ) ..

на ово да се дода још минимум један задњи везни ... и дођеш до тога да нам је дефанзивни део тима УРНИСАН !!!

ако ова грамзива , бахата и лоповска стока не одреши кесу и не доведу у наредних пар дана ( тачније колико сутра ... ) потребна појачања на овим позицијама нама се не пише добро ... треба све то уиграти-уклопити а нас нико из уефе неће да чека ...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.777
Reaction score
6.484
Vidim da se ovde s vremena na vreme pomene naš mogući plasman u LE ili LŠ... Pre bih se ubio nego što bih hteo da gledam ovakav Partizan u LŠ. Bolje da ispadnemo ko ljudi nego da nas npr. Dortmund odradi za neki novi rekord Lige šampiona. Ako se ne pojačamo najebali smo!

edit: izvinjavam se, promašio sam temu ovo je za topik o LŠ
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Na ljestvici uzasa ne znam sto je gore,ovo danas ili interesovanje za ovog rashodovanog delikventa

njegov stav je i te kako uticao na ostatak ekipe koja je odigrala sramotno i za sve igrace nema opravdanja,
izvinjavam se za of, ovim sam zavrsio o nasem bivsem igracu

Ma ne svi su bili bas raspolozeni jer nikome se od njih ne duguje,samo njemu.
Sve razumijem,i ljutnju i bijes i besparicu u krajnjem,necu trosit rijeci na grijehe uprave jer mi se smucilo da po milioniti out naklapamo o jednom istom.
Ja ovako u ovom trenutku nikad ne bih reagovao.

Nastranu to,mora se priznat da ovaj covjek nije samo obican stoper,on kod vuka od pocetka uspjesno odigrava ulogu koju je kod saleta igrao krle.Mozda ne toliko uspjesno ali boljeg nema.
Dakle za poslednju liniju covjek je vec duze otac i majka svima,nazalost.
I stoga sam prijatno iznenadjen kako nismo popili 4,5 komada.
 
Последња измена од уредника:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
После ове сјајне фудбалске представе, можда боље и да пијани Мрва прави испаде, него да трезни Војислав испада.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Meni je on i dalje ok igrač. Bije i pije, pravi uzor, a ne kao ovi golobradi picopevci. Oprostili bi mu prošlost, ako bi platio turu ili dve...tri. Inače nama duva promaja zbog veze, zadnjeg veznog ili dva. Ne mogu štoperi da budu krivi za sve.žž edit: Za Srđom nisam plakao. Nađ iz penzije da izađe, Tomić, Žuka, Duljaj...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Ali i pored svega, ja sem njega i Omege ne vidim koga bismo za free doveli. :D

Inače nama duva promaja zbog veze, zadnjeg veznog ili dva. Ne mogu štoperi da budu krivi za sve.žž edit: Za Srđom nisam plakao. Nađ iz penzije da izađe, Tomić, Žuka, Duljaj...

Apsolutno bi i Voji i Ostoji bilo lakše da zadnji vezni rade svoj posao. Doduše, kako je Ostojić igrao, njemu bi najviše odgovaralo da su svi igrači na terenu, svih 22, u istom timu. Onda ne bi morao nikoga da čuva i lagano bi mogao da šeta i niko ga ne bi primetio.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Posle današnje fantastične partije naše zadnje linije jasno je kao dan da nam treba bar jedan iskusan štoper sa autoritetom koji će da čisti brljotine koje napravi Ostojić i bekovi. A takav nije ni drvo Uroš Vitas, a ni pijandura Jovanović koji uz probleme sa alkoholom ima i ciganski mentalitet. Međutim, za ono što Đura i kompanija mogu da ponude bolji štoperi se i ne mogu naći.

Neka nam je Bog u pomoći, mislim da ćemo se ove sezone naprimati golova kao cigani u prošloj. Ostaje nam slaba nada da će Ivanov nekim čudom ostati do zimskog prelaznog roka.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Odavno napisah da Tuta odlazi, kao sto ce i Mitar na kraju kvalifikacija. Samo uz drugu pricu, majku im lopovsku. Podrska za Vuka i djecurliju. Sto god da napravite, imacete moju podrsku. A vjerujem, odnosno nadam se, da je Savo ispekao zanat kod Toleta i da ce imati podrsku da otjera ove lopovcine

Kruzila je prica da je Anderleht kupio Mitrovica, ali da ostaje do kraja kvalifikacija, sudeci po tvojim recima moglo bi da bude istina. Sto se tice Save nadam se da je to nagovestaj da bi neko mogao da se suprotstavi ovim lopinama, sad bi prihvatili i crnog djavola umesto njih.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Taj Jovanović je i pijan, Taribo West za Ostojića i Stankovića.
Baš se sećam da sam ga ovde hvaliuo prošlog leta kad je došao kod Cigana, koliko je učvrstio njihovu odbranu. Pre njega su dobili 6 komada od Naftana, a onda dve utakmice sa Omonijom i jednu sa Bordoom sa njim u sastavu nisu primili gol.

Ali kad pročitam na MONDU da se iz Partizana onako nešto stidljivo raspituju za igrača koji nema klub...onda znam koliko je sati.

Mada, ko zna u kakvom je stanju s obzirom na njegove sklonosti i višak slobodnog vremena ovog leta.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
četvrtak 18.07.2013. | 10:38 Ivanova čeka kazna, transfer još ne

Izvor. B92 | AG Ivan Ivanov je dobio dobru ponudu od FK Bazel, ali ona u finansijskom smislu nije dovoljno dobra za upravu crno-belih.

26621660351e7aa6ca3f2f776425275_orig.JPG

Starsport​
Kako B92 saznaje u vrhu srpskog šampiona, uprava Partizana je švajcarskom klubu poslala svoje finansijske zahteve i još uvek nije dobila odgovor.
U Partizanu očekuju da se tokom nedelje razgovori ubrzaju nakon čega će biti poznato da li će Ivanov biti prodat Bazelu ili ne.
„Dok Partizan ne dobije pozitivan odgovor od Bazela na finansijsku ponudu, bugarski reprezentativac neće biti prodat Švajcarcima. Ivanov ima odličnu platu u Partizanu i sve do juče bio je i više nego korektan kada je u pitanju njegov odnos prema crno-belom dresu. Međutim, nakon njegovog stava da ne igra u Jermeniji, najverovatnije će biti kažnjen. O tome će odlučiti uprava u narednim danima. Tokom celih priprema Ivanov je bio komandant naše odbrane, tako da je njegov jučerašnji potez sve zatekao. Mi smo sa njim imali načelni dogovor da on do kraja kvalifikacija ostane u Partizanu tako da ne znamo zbog čega je naglo promenio stav“, rekao je za B92 izbor iz vrha uprave crno-belih.

Ivanov je izjavio pred meč u sredu da se danima oseća loše i da nije sposoban da igra jer mu uprava ne dozvoljava transfer u Bazel.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top