Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.947
Reaction score
7.400
Локација
Banja Luka
Ne brine mene NS, uzimamo mi to ladno... Taman kapiten daje 2 gola i izjednacuje rekord, moze li bolje? I da, Kojic daje gol, sme li neko da se kladi? Ja se ne bojim terena, tu smo bolji, nego onih zvrcki izvan njega... Ako ne pocnu da pricaju kako je Kezman imao nesto sa tim sto mi pobedili, je*o me svako... :prekrsti


:napred Partizan
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Naravno da eventualna pobeda u Novom Sadu ne znaci da smo sampioni po 26. put.

Duga je zima , za ta 3 meseca moze svasta da se dogodi...Stojkovic nam najverovatnije odlazi , pitanje je da li ce Lukac iz povrede izaci onakav kakav je bio na onih par utakmica sa pocetka, pitanje je da li ce neko poslati nepristojnu ponudu za Andriju ili ne , pitanje je da li ce najvazniji igraci izbeci neku ozbiljniju povredu, jos mnogo losih stvari moze da se dogode, a pred cigansko prolece da bi bili 100% (100 od 100) sigurni u titulu , treba nam otprilike 14 bodova zalihe.


Naravno , pobedom u Novom Sadu se znacajno priblizavamo 26. tituli sampiona drzave.
Dace Bog da tako i bude.

P. S. Mozda i Roman Abramovic kupi Crvenu zvezdu na zimu pa dovedu Cavija , Inijestu i Mesija i nanizu 15 pobeda ko iz sale. :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.546
Reaction score
1.475
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Slazem se da je utakmica u NS od ogromnog znacaja, i da bi mogla olaksati put ka titulu. Ipak, ne bih rekao da je i presudna. Derbi u ciganmali je neizvjestan zbog nekih nesportskih razloga, i posle poslednjeg derbija tamo, nikad ne upisujem tamo tri boda.

Cinjenica je da nije na klupi kacketinjo, vec Vuk, ali svejedno...nikad necu biiti spokojan, zbog bezbednosti. Da je Vojvodina izgubila zadnje kolo jesenje polusezone ( prosle sezone), zimovali bi na samo +3.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Боље да вам ја обришем расправу, него да дође неко од озбиљних уредника и демонстрира силу.
'ајде сад лепо да схваЋамо и разумеВамо ово око Новог Сада, да се не свађуцкамо и да будемо џентли
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@ espinosa
Vidi... Tim Metalca je dosao na JNA bez tri-cetiri standardna igraca koji su pod internom suspenzijom odlukom trenera.
Namlatiti te jadnike sa 7 razlike nije merilo snage ni kvaliteta.
Dobiti bilo koje jade u Srbiji nije garant za eliminaciju low class ekipe u Evropi.
Znam sta oduvek pokusavas da kazes, postujem tvoje stavove, ali veruj mi, menjam 7:0 protiv Metalike za tri boda u Neoplanti.

Kristalno mi je jasno da kanonada bilo koje ekipe iz Srbije, pa čak i čerge nije garant uspeha u evropi, mi sporadično nekog i nakantamo ako ćemo iskreno.
Ja govorim o težnji da se na terenu igra i izgara pošteno, da se ceni svaka lopta i da se igra fudbal, neovisno o protivniku. U mom shvatanju ove magične igre (kojom sam doživotno zaražen) to je jedini put ka progresu i napretku. Zato imam duboko utemeljen poriv da se borim na način koji je meni dostupan da je pogrešno pisati i pričati o sudijama, o namazanim igračima, o "nebitnim" utakmicama, o zakulisnim radnjama, o svim propratnim stvarima koje jesu bitne, ali NISU suštinske !
Jako mi teško pada odsustvo sluha.
Znate moje mišljenje o Vujoševiću kao čoveku, ali on je za mene sinonim za reč trener, head coach!
U fudbalu, naši temelji nisu poštenje, borba i ponos...i to jeste ključ svih naših evropskih neuspeha ! Mi igrače ne vaspitavamo na pravi način, a to se posle reflektuje kao kancer.
Prodaja igrača jeste večiti mač nad glavom, ali nije i jedini problem. Ta deca koja igraju u Partizanu nisu vaspitana u duhu sporta i profesionalizma, a oni su najmanje krivi, ja ih razumem.

Na kraju, u situaciji u kojoj je klub sada, meni ni malo nije zanimljivo pilićarenje i priče o sudijama, vučiću, ćokiju, čergi, slanini, obaranju rekorda (mada mi je jako drago), puštanju navijača, džombi, medijima...Jer ja ne mogu da se ponašam kao "navijač", jer to i nisam (daleko bilo), ja sam Partizanovac...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ukratko, nema igre, nema ni razloga za radosti rezultatima u JSL. Menjao bih prvo za poslednje mesto, za razlog da odem sa stadiona raspoložen onime što sam video, a što bi korespondiralo viđenim na basketu - zalaganje, rad, požrtvovanje i tek na kraju talenat. Makar bio sam na tribini, to je ono što tražim da vidim. Jer mi smo PARTIZAN!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Vidim Nadj igrao jel mu skidao Grubor traku?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Je-Ne-A slazem se za pobjedu sta donosi ali i nerijeseno nije katastrofa s obzirom da cigani ne mogu uvezati 3-4 pobjede ni pod razno. Ako budemo agresivni i pokrivali igrace na sredini terena Fofana ce ovo rijesiti u polukontri.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jednostavno ako mislimo dobiti cigane2 moramo koristiti sanse, u poslednje vreme previse porpustenih skoro 100% prilika , to ne sme da nam se desi na jednoj ovakvoj utakmici svaku iole ozbiljniju priliku moramo i iskoristiti ,a onda cemo sigurno i uzeti tri boda !

Edit: Ђемба Ђемба не игра против Војводине

http://www.zurnal.rs/2013/09/26/demba-demba-ne-igra-protiv-vojvodine/index.html
 
Последња измена:

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Je-Ne-A je vrlo precizno objasnio sustinu.

Ukoliko pobedimo u NS, jesenja titula je 90% nasa, ciganima skoro sigurno idemo u goste sa prvog mesta, a vrlo je verovatno da se tetka iz Neoplante raspada.

Nemam previse poverenja u nas tim, u nadi me drzi samo situacija u NS. Pa ipak, ne treba se zavaravati previse, oni ce izginuti protiv nas, odigrace na noz, narocito na pocetku utakmice.

Da budem iskren, potpisao bih bodic u nedelju...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
I ja sam takodje tog misljenja da utakmica u NS ne odlucuje sampiona. Jeste da je vazna, sigurno i najvaznija utakmica do zime ali kao sto neko rece, zima je dugacka i moze se svasta izdesavati (naravno i pozitivnih stvari ako bog da).

Setimo se samo kako su se cigani bili napalili kada smo bili na +11 ja mislim i oni nam se priblizili na 3 boda (ako se ne varam da je toliko bilo) i onda je sledio derbi. Izgubis tu utakmicu i gotovo.

9 bodova se naprimer zacas istope. Izgubis glupo (kada te naprimer jednostavno nece) 2 utakmice, posle krene panika u narednim i eto dramatike.

Moramo zadrzati sadasnju viziju svega i bez ikakve euforije. Jesmo na velikih +6 ali ima jos da se igra kao sto i svaka utakmica traje 90+ min. :D uostalom ja mislim da smo bas zato sada tu gde smo. Nismo nikako panicili posle neuspeha u evropi niti smo se uzdigli posle par (da tako kazem) boljih utakmica i pobeda u nasem prvenstvu. Jednostavno igramo smireno i gledamo utakmicu po utakmicu i siguran sam da cemo tako stici do rekordne titule!

Kalkulisanje (vec sada) moze samo nama naskoditi!!! S'tim neka se bave drugi klubovi!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Je-Ne-A slazem se za pobjedu sta donosi ali i nerijeseno nije katastrofa...
Naravno da u NS ni remi ne bi bio katastrofa, ali...volim kad je konkurencija skroz sjebana, kad ne zna gde udara, kad su toliko sjebani da im ni do čega nije, pa čak ni do angažovanja svojih medijskih satelita, do paljenja ciganskih masa, do raznih podmetačina (ne zaboravimo u kakvoj ciganskoj državi živimo) itd, itd...

Samo kad je bodovna prednost dovoljno velika (makar ovolika kao sada, a još bolje i veća!) - samo tad je ciganluk u ovoj ciganiji od zemlje potpuno pod kontrolom, onako fino zauzdan..

Uostalom, primećujete li kako je mirno i tiho od prošlog vikenda, kako nema više ciganskog kevtanja i lajanja (mislim na cigansko lajanje na druge, a sami između sebe i na sebe neka laju kol'ko god hoće :)), nema saopštenja, nema pominjanja zlotvora Toleta i sličnih ciganija? Zamislite kako bi tek bilo opušteno na +8 ili +10 za nas...

Pobeda u Novom Sadu = nova titula, rekordna, za novo pisanje istorije!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
"Ne izlazim uveče, jer bi me to činilo umornim na treninzima. Više volim da prošetam, upoznam neki deo grada… Beograd je lep grad, ljudi su srdačni i komunikativni, pa sam se lako uklopio - zaključio je Afrikanac"

Sto reci...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Војводина : Партизан 29. септембар 2013, 17:00

Главни судија
: Јованетић Бошко
Помоћни судија 1: Јовановић Владимир
Помоћни судија 2: Петровић Немања
Четврти судија: Милин Јовица
Додатни помоћни судија 1: Богдановић Дарко
Додатни помоћни судија 2: Димитријевић Дејан
Посматрач: Тановић Драгомир
Супер контрола:
Делегат: Стојаковић Бранко
Poslednji put kad nam je Jovanetić sudio u NS dobili smo 2:1... Ništa protiv da se taj scenario reprizira... Napred Partizan!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
I ja sam takodje tog misljenja da utakmica u NS ne odlucuje sampiona. Jeste da je vazna, sigurno i najvaznija utakmica do zime ali kao sto neko rece, zima je dugacka i moze se svasta izdesavati (naravno i pozitivnih stvari ako bog da)..

Jesenjeg 100% overavamo u NS, ako pobedimo. Za titulu ipak treba sačekati da vidimo šta će se sve desiti tokom zimske pauze. Ko će biti predsednik i kako će proći prelazni rok.

..Setimo se samo kako su se cigani bili napalili kada smo bili na +11 ja mislim i oni nam se priblizili na 3 boda (ako se ne varam da je toliko bilo) i onda je sledio derbi. Izgubis tu utakmicu i gotovo.

Bilo je gore... samo 2 poena!
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
"Ne izlazim uveče, jer bi me to činilo umornim na treninzima. Više volim da prošetam, upoznam neki deo grada… Beograd je lep grad, ljudi su srdačni i komunikativni, pa sam se lako uklopio - zaključio je Afrikanac"

Sto reci...

Ja ga video pre 2 dana na komandi u Stepinom Vajatu sa burazerom cini mi se. Skroz OK lik.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vuk imao odličnu konferenciju pred Novi Sad. :clap
Sačekajte kompletan video snimak na klupskom sajtu, vredi sačekati a ne oslanjati se samo na polovična pisanja portala...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
odavno nisam iso na zvanicni sajt fk Djurgaden ali posto je JE-NE-A preporucio danasnju besedu Vuka treba pogledati ,vajlda ima neceg zanimljivog!!:wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top