Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.906
Reaction score
13.791
Ne vide dalje od nosa....jbm ti i skauting i upravu i sve...
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Djura...večiti borac protiv aljkave administracije.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mi nismo ni svesni koliko se zapravo drug Ðura pati sa amaterima zbog administracije. Takav mag a radi sa bilmezima. Tuga...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nadao sam se nekom ludom zaokretu da Mitrovic ostane a Djurdjevic dodje (navodno se cekao samo odlazak Scepovica), nadam se da ovaj dolazak Fofane ne znaci sigurni odlazak Mitrovica i ne-dolazak Djurdjevica.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.336
Reaction score
2.786
Ma sve su to kafanske priče.

Nego, želeo bih da čestitam jednom forumašu koji je predvideo da ćemo da tražimo "najboljeg igrača Širaka". Ne znam mu nick, ali je to napisao ovde, i svaka čast. Definitivno smo, što bi rekao Grba, otišli u podrum ispod dna.

I lepo bi bilo da se pozdravimo sa Mitrovićem. Možda bolje što ne igra kvalifikacije, da se ne navikavamo džabe.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Fufu? Pa ko će ga znati, vidiš da nam je skauting oka sokolovog. "E vidi onog kmicu, meša nam štopere ko što moja baba muti jaja, daj da ga uzmemo ako ne igra za preko 80.000, valja se."
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Kad prodamo Scepovica da slavimo taj dan.Fofana bi bio dobro pojacanje.Treba se okrenuti ako imamo malo mozga stranim igracima,a ne "nasoj deci" sto su proglaseni za talente a osnov u fudbalu ne znaju:predaja i primanje lopte i dupli pas!
Evo ovi afrikanci iz Siraka su me odusevili,trce,bore se,nemaju strah...a neki kostaju manje od nasih.Pa kad svi to rade,moramo i mi inace od evrope nema vajde.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
сада дижем, обе и руке и глас за Фофану .. али само ако је замена за Шћепиња ...

горе од овога не може да буде ...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.309
Reaction score
34.598
Локација
vaginamandibularia
Sprdali smo se s Đembom Đembom, nije taj za Partizan, nema tehniku, elokvenciju, farmu mrava i pasata iz '82. Pošto će mitrovića prodati, pitam ja vas, je l' bi radije gledali ovog posprdno nazvanog fifija koji nema tehniku, pas, mačka, tetreb i kanarinac, al zato trči i jede ljude, ili fićfirića šćepu šćepu kako se šećka, mršti kao da mu je zašiveno prkno i glumi vojvodu od anka pri čemu mu je spešl abiliti suv dres posle 90minuta? Jes da se tako uštedi na bohoru, al stradaju živci..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Слажем се све је боље од мртвог шћепиња али јако је глупо што фофана не би имао право наступа у квалификацијама ...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
da vas potsetim samo da Fofana nije bio slobodan igrac i da se za njega placalo obestecenje!:D

jes da je imao,cini mi se,ugovor na jos godinu dana samo,ali ugovoru se u zube ne gleda:D

otvorio se Djura konacno!!!:D
 
Последња измена:

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@Enslaved
Hvala na zelji da me gledas,i veruj ja bi tvoja ocekivanja opravdao.
Salu na stranu potpuno se slazem,za Fofanu pre bi njega gledao nego scepu koji mi na svakoj utakmici iskida zivce.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
nije mi samo jasno sta ce nam fofana ako riknemo od ludogoreca?

Nije mi jasno da se sad nesto kao i tim sredjiva i da ce mo opet cini mi se imati bolji tim od Gurbeta i da ce mo uzeti titulu i sve je to fino, ali ljudi hocu da se jedan ljetnji raspust dogodi da ostanu svi koji su potrebni i da se pojaca pa krene na evropu, a ne oslabi sve (Stojkovic, L.Markovic) a dovode poluproizvodi pa ako upali...

Od ovih pojacanja sto smo doveli za sada i od prosle godine, samo mogu reci sledece. Jedino su se DJDJ, Obradovic i Gulan pokazali, i onaj Grbic mi se cini da nece biti los, mada je jos rano reci ista, tako smo u nebesa dizali i Luku i Kojica, pa mi je sad muka od njih...

Malbasic jedna velika prevara, kao i LUka, Kojic i ostali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top