Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kvalifikacije za LE 2011/12

    @Hoffmane Au, sve daleka gostovanja za ici osim Zagrepcica :) Imam zelju da odemo tamo, pa da ide pesma : "I Zagreb su demoliralI" :))
  2. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Znam da je 100 puta prezvakano ali moze li neko da napise koji su nam potencijalni rivali u play offu (naravno, ako prodjemo ova 2 kola ) ?
  3. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Pojedini previse kenjaju o opreznosti... Kao sto neko rece mi smo navijaci a ne crkveni hor...
  4. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Eto, jebem ti Uefu i sve kad ti ne mozes bar imati priliku da izvuces Borac ili Mogren pa da napravis navijacku invaziju... Pu sve im jebem !
  5. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Sta,znaci nema sanse da u 2. kolu izvucemo Borac BL ?
  6. VК Partizan, PK Partizan

    jel ima STREAM ????
  7. ПАОК

    http://www.youtube.com/watch?v=IGfp5Rl2Jc4&feature=related Jako lepo zvuci ova pesma :D Drumo,moze prevod ?
  8. BORBA ZA PRAVDU!!!

    Који сам дебил :D Хвала :ziveli
  9. BORBA ZA PRAVDU!!!

    Kako mogu naruciti oni koji su van Srbije ? :D
  10. ЦСКА Москва

    Znas li nesto vise o ovoj tuci sa poslednje slike ? :)
  11. ПАОК

    @Bokile PFC Irthame skastoi,apo tin kliniki paokara mu den to xerun i giatri ke tharthume xana giati apo pedia mas palavose i aspromavri stoli, PAOK LE OLE OLE OLE PAOK LE OLE PAOK LE OLE OLE
  12. Jelen Superliga 2010/11

    Zna li se tacno kada igramo protiv Javora ?
  13. ЦСКА Москва

    А шта је сад тренутно са нашим пријатељством са навијачима ЦСКа ? Је ли потпуно прекинуто због циганског дроњка или ?
  14. ПАОК

    Друмо,питам се да ли је полиција у Грчкој толико неспособна или су навијачи толико екстремни да се стално дешавају нека срања ? ево од јуче са утакмице Аек-Атромитос http://www.ultras-tifo.net/photo-news/372-aek-atromitos-30042011.html
  15. КУП ЈЕ НАШ!

    Ko god kaze da smo danas odigrali dobro,ili da je ovako trebalo moze komotno da se izbrise iz zivota. Ovakav cemer dugo nisam gledao.
  16. КУП ЈЕ НАШ!

    Сутра 0-3 па нек се они јебу,пазите шта вам кажем ;)
  17. КУП ЈЕ НАШ!

    Znaci u 18h-sreda je utakmica sa cigancicom ?
  18. FK Partizan 2010/11

    Jedan od boljih marketinskih poteza bi bio , kada bi se otvorio GROBARSKI shop kod stadiona. Znam da ima likova koji kazu Zajebi majice,dukseve i ostala "ciganska" sranja,dodji na stadion i navijaj...dobro ali i pored navijanja ima mladjih i starijih na tribini koji bi sigurno pre ili posle...
  19. Jelen Superliga 2010/11

    Zna li se kad je termin utakmcie sa OFK-om ?
  20. ЦСКА Москва

    Mozda da se ne bi ovakve stvari desavale po ulicama,sto po meni i nije bas pozitivno.
Top