Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Zelim samo da kazem onima koji su izpizdeli nakon danasnje lose igre da ukoliko uzmemo duplu krunu niko nece spominjati losu partiju u revans mecu polufinala kupa... Treba se okrenuti Subotici i vrlo teskom gostovanju koje moramo da dobijemo. U narednih mesec dana se lomi prvenstvo i zato ajmo da punimo makar nas stadion i da olaksamo ovim momcima!
Sto se tice Saletove "greske" da igra ovoliko defanzivno zelim da vas podsetim da je ovo njemu 4 derbi a ne 44 i da do sada nije imao prilike da igra u dva meca sa nekim osim sa Andrlehtom... Covek nam je pruzio dosta radosti i lepih trenutaka. Nemojmo nakon jednog kiksa da ga pljujemo!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Ma prve 2,3 stranice posle utakmice treba izbrisati, ne verujem da se dopušta da se psuju igrači ili trener Partizana, uopšte nije bitno koliko je neko iznerviran lošom igrom, ako ne zna šta će nek udara glavom o zid a ne ovde da nam truju forum, ja zaista očekujem sutra od nekih izvinjenje za ono što su danas pisali...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Stigoh kuci konacno...

poraz ko poraz, ni prvi ni poslednji, ali da smo trazili djavola to stoji, ne ispostovane neke odluke od strane igraca uz dosta panike i konfuzije su posledica sto neki igraci jednostavno jos uvek nisu dovoljno fudbalski sazreli u glavi, te su svoju nervozu preneli na ostale, jer i pored strogo defanzivne taktike ispucavati osvojenu loptu na svojoj polovini u aut nekontrolisano je, pa nista drugo nego fudbalska nedisciplina. Mnogi danas u timu i pored svega su imali los dan, pa se to odrazilo na ostatak tima, veliki broj nepreciznih pasova i napadaci su ostali bez lopti i ako su solidno otvarali prostor.

Mora se priznati takodje da su komsije igrali bolje, stvorili 4 odlicne sanse, mi smo imali dve solidne...

ali ne mogu se oteti utisku koliko su se radovali golu, au, kao da su osvojili ligu sampiona, muko moja :D

ipak nebi im umanjivao pirovu pobedu, sasvim su je zasluzili.

Takodje su iskoristili svaku priliku da pokazu kompleks prema Stojkegrobaru, cujem da su letele i cigle i takodje majmunski povici pri izlasku Tejgola, verovatno su borhu prevideli...

elelm sve u svemu, danas su vise zeleli pobedu i dobili su je, nama ostaje da dobijemo sledeci derbi kuci, pa da se lagano razlilazimo za ovu godinu.

Sada jace nego ikad, uz Partizan, vole te tvoji mazohisti ;)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Eliminisana „Krasnaja“ – finale 11. maja!
6. 04. 2011. - 09:44

Kup Srbije – polufinale, revanš meč
Beograd, 06.04.2011. stadion C.zvezde
Početak 17.00h
Sudija: Veselinović Slobodan – Valjevo
Pomoćnici: Radojčić Igor (Beograd) i Tomičić Nikola (Sremski Karlovci)
Četvrti sudija: Gogić Miodrag – Novi Sad
Delegat: Žarko Stevanović – Kragujevac
Gledalaca: 40.000
Strelac: Kaluđerović u 72′
Žuti kartoni: Petrović 27′, Miljković 78′, Ilić 89′ (Partizan)

C.zvezda: 1 Bajković, 24 Ninkov, 14 Mikić, 15 Vilotić, 5 Ćosić, 20 Kadu (Lazović od 46′), 10 Evandro, 26 Issah (Mijailović od 79′), 19 Borha, 28 Vešović (Jevtić od 55′), 99 Kaluđerović.

Partizan: 88 Stojković, 2 Miljković, 15 Savić, 20 Krstajić, 18 Lazevski, 8 Petrović, 4 Medo, 7 Tomić (Babović od 71′), 22 Ilić, 28 Tejgo (Smiljanić od 83′), 40 Adija (Iliev od 46′).



Crno-beli izgubili 0:1 u komšiluku, ali sa ukupnih 2:1 izbacili najvećeg rivala iz kupa

Pred oko 40.000 gledalaca, po jako lepom prolećnom vremenu, Partizan je istina poražen u komšiluku od C. zvezde, ali je to u ovom trenutku manje bitno od činjenice da je C. zvezda (branilac kupa iz prethodne sezone) eliminisana i da će naš tim 11. maja (verovatno na istom ovom mestu na kojem je i danas nastupio) nastupiti u finalnom meču protiv novosadske Vojvodine.

Jedna ružna uvertira, „nevidljiva“ za 40.000 prisutnih gledalaca, odigrala se pre današnje utakmice. Golman Partizana Vladimir Stojković je, nakon zagrevanja (a pre izlaska naše ekipe na glavni teren), pred ulazom u tunel, gađan ciglama koje su na njega bacile pristalice C. zvezde! Sva sreća, umesto njega – pogođen je pripadnik MUP-a u civilu koji je tu bio kao „štit“ Stojkoviću. Cigla ga je oplela po ramenu i pocepala mu kožnu jaknu. Strašno i sramotno…

Vratimo se fudbalu. Evo hronološki poređanih, najbitnijih detalja sa današnje utakmice, a naposletku i rezimea onoga što smo danas videli i utisaka koje nosimo iz komšijskog stadiona:

7’: Odličan udarac Adije sa 20-ak metara, ciljao je sam donji desni ugao, ali se Bajković baca i krajnjim naporom uspeva da izbaci tu loptu u prvi korner na meču.
12’: Bravo Vladimire! Kadu je dobio dubinsku loptu, zašprintao je po desnom krilu, centrirao je na 8 metara od gola Partizana, natrčao je Kaluđerović i šutirao iz prve, ali je Stojković pokazao sjajan refleks i uspeo je tu loptu, u stilu najboljih rukometnih golmana, da nogom odbije u polje.
15’: Adija sjajno izbacuje Miljkovića, ovaj utrčava na desnoj strani iza leđa odbrane domaćina, prima loptu i ulazi sam u kazneni prostor, mogao je i da šutira sa 13-14 metara, ali je pokušao da u sredini proigra Tejga koji je posegnuo za tom loptom, dodirnuo ju je pre golmana Bajkovića, ali je automatski time sviran ofsajd (jer se Tejgo zaista kod odigravanja Miljkovića nalazio u ofsajdu).
21’: Kadu izvodi korner sa desne strane, na prvoj stativi na samo 5 metara od gola skače Borha, potpuno zaboravljen od naše odbrane, zahvata loptu glavom, ali je srećom neprecizan iz veoma dobre pozicije i šalje loptu pored desne stative u golaut. Dobro je…



46’: Prva izmena u našem timu – umesto Adije će u drugih 45 minuta na terenu biti Iliev.
53’: Korner Tomića sa desne strane, Petrović zahvata loptu glavom na 6-7 metara od gola, onda ona pogađa jednog igrača domaćih, kreće ka samom levom donjem uglu i…zamalo autogol, lopta odlazi za možda 10 centimetara pored leve stative u novi korner za naš tim!
54’: Partizan izvodi i četvrti korner zaredom, u roku od samo jednog minuta (!), ali se iz njega nije izrodilo ništa opasnije…
65’: Centaršut Ninkova sa desne strane, na drugu stativu, tamo stiže loptu i skače Jeftić, udaljen je istina samo 5 metara od gola, ali gotovo u mrtvom uglu, tako da je logično da je napadač domaćina mogao da uputi loptu glavom samo pored bliže stative u golaut.
71’: Druga izmena u Partizanu – umesto Tomića je na terenu Babović.
72’: Domaćin vodi 1:0. Borha je u duelu, na desnoj strani napada rivala, bio snažniji od Kamare, uputio je iz okreta oštar centaršut u sredinu, Kaluđerović je izmakao Saviću (a „sačuvao“ se pritom i od ofsajd pozicije) i špicem kopačke uputio loptu, sa samo 5-6 metara, pored nemoćnog Stojkovića u mrežu našeg tima.
82’: Neshvatljiva dezorijentisanost u našoj poslednjoj liniji, odjednom je Kaluđerović bio u velikoj šansi, primio je loptu i šutirao usamljen sa 14 metara, ali srećom po naš tim lopta odlazi pola metra iznad gola. Partizan se jako, jako „kockao“ u ovom trenutku…
83’: Poslednja izmena u Partizanu – umesto Tejga na teren ulazi Smiljanić.
88’: Stopostotna šansa za 1:1! Iliev je na desnoj strani sa loptom, proigrava Babovića, ovaj sjajnim pasom na suprotnoj strani pronalazi potpuno samog Lazevskog, činilo se da je gol neminovnost, Lazevski dobro i šutira levo iskosa, sa 10-ak metara, ali Bajković pravi paradu i uspeva loptu da izbaci u korner! Uh, uh, uh…
90+4’: Kraj…PARTIZAN JE U FINALU KUPA!!!

Utisci posle utakmice? Oni su takvi kao i, verujemo, utisci velike armije navijača Partizana…Sigurno da smo svi zadovoljni i prezadovoljni činjenicom da je naš najveći rival na ovim prostorima pobeđen u dvomeču (ne zaboravimo da je ovo danas bila samo druga polovina polufinalnog kup-dvoboja između Partizana i C. zvezde), ali je isto tako sigurno da smo svi mi očekivali makar nešto (ako ne i puno) lakši prolazak našeg tima u finale kupa. Koliko je to bilo realno za očekivati, a koliko smo svi mi postali manje ili više razmaženi mnogobrojnim pobedama u seriji protiv C. zvezde u prethodne 3 godine – to je već jedna druga priča. Sve u svemu, Partizan danas nije briljirao, Partizan je danas bio mnogo pasivniji na terenu nego što smo to od njega navikli u prethodnih 10-ak duela protiv C. zvezde, Partizan je danas mnogo lako i često gubio loptu u momentima kad ju je imao u posedu i kad je trebalo da u ofanzivi odradi nešto konkretnije, Partizan je danas sigurno mogao i morao da bude agilniji u pokušaju da postigne makar 1 pogodak i tako prekrati svojim navijačima muke u vidu iščekivanja da sudija odsvira kraj, ali…to se eto nije desilo, puno nerava i živaca navijača Partizana je „pokidano“, a radost zbog plasmana u finale kupa će verovatno „doći na red“ tek večeras onako odistinski, kad malo svi ohladimo naše vruće glave…

Nekakvog preteranog i predugog radovanja zbog eliminacije današnjeg protivnika iz kupa – toga, međutim, sigurno neće biti u Humskoj i u „Zemunelu“! Kup je ipak sporedno takmičenje u odnosu na prvenstvo, a crno-bele već u nedelju (sa početkom u 15.30h) očekuje veoma nezgodno i „vruće“ gostovanje u Subotici. Reč je o protivniku koji je prošle sezone izborio plasman u Evropu, koji je prošle sezone igrao u Subotici 1:1 protiv Partizana i koji je, uostalom, naš veliki dužnik i iz ove sezone! Podsetimo se, jesenas je u našem „Hramu fudbala“ bilo samo 0:0…Zbog toga se, već od sutra ujutro, puna pažnja i koncentracija svih u Partizanu okreće ka subotičkom Spartaku.
www.partizan.rs
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
E na koliko sam utakmica bio na kojim su se cigani provukli kao mi danas,koliko suza prolivenih.I šta imam od toga?
Ko je danas zapazio u prenosu kad je 99 promašio za 2:0, blijed pogled i pičkaranje majke žutog poslije toga.
A onda pomoćni marović kaže da će nas svim silama stići i prestići na kraju,kao podigao im se moral.
Ljudi pa oni sad pate i tješe se,jer drugo im ne preostaje.
Doživio masu puta da budeš bolji,malo ti fali,ali na kraju ništa - džaba ti i što si pobjedio.A onda tugu i bjes iskališ na litrama piva i fantazijama do duboko u noć.
Ma bili smo bolji,pa ovo pa ono.Sutra kad se probudiš ide novo karanje i sve tako u krug.
Zato malo optimizma i vedrine :ziveli,da dobijemo sve u prvenstvu do derbija a onda im fino pokažemo gdje im je mjesto.
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Е моји Гробари.

Ја се данас затекао у циганској кафани, смрди на цигојнере. Пуно као шибица. Како су се мученици радовали послије датог гола. И како су пиздили кад се завршило пролазом Партизана у финале.

Кад им видим онакве њушке, стварно нема разлога за незадовољство. Све је како и треба да буде.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Molio bih one koji su gledali prenos da mi kazu koliko je onaj kreten produzio drugo poluvreme, na stadionu se stekao utisak bar 5,6min.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Није. тачно 4 минута је трајало. Све коректно.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Сале СК
Незадовољни смо јер смо навикли да их добијамо, да ми дајемо голове, а они не, да ми играмо - они не. Ретко када губимо, Богу хвала од цигана једном у три године, и није лако реаговати разумно када се то деси.
Велика утеха је да у коначном збиру они дувају, финале Купа ће гледати на ТВ-у, али велика брига је што Партизан игра лоше, што су неки играчи потпуно ван форме, и зашто један играч који је на 25 од 26 утакмица које је играо (ове бројке сам лупио, наравно да не знам колико је заиста одиграо) - био најгори на терену, и ми били принуђени да играмо са играчем мање.
Ја желим да Партизан игра добро, пуца ми и за цигане, и за њихову геј-филијалу из НС, која никада није имала петокраку на грбу, ја хоћу да ми играмо добро и да их газимо, не да чекамо да они сами себе победе.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
E ovako, nisam čitav dan ulazio na forum, i vidim da je pređeno masu stranica danas, vjerovatno ste svi iznervirani ali nemam kad da čitam, a možda ču i rizikovati da dobijem ban, mada ću biti kulturan koliko budem mogao. Moram izraziti svoje mišljenje.

Ružniju igru Partizana zaista odavno nisam gledao. Jednostavno smo igrali kao najveće pičketine, kukavički do bola, dozvolili smo ciganima da nas skroz nadjačaju u svim segmentima igre. Strašno, ovo je jedna velika bruka i sramota, ne znam koji bi normalan Grobar posle današnje utakmice bio zadovoljan tim prolaskom u finale. Definitivno nismo zaslužili da idemo dalje.

Ova sramotna igra našeg voljenog kluba danas me je navela na to da uvelike razmišljam da Aleksandar Stanojević više nije čovjek koji treba da vodi Partizan. Pozdrav svima
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Само да додам - апсолутно потписујем целе постове чланова Je-Ne-A, Jole и PAKY92. :clap

Многи од нас овде од дрвета (пораз) не виде шуму (пролаз у финале и избацивање црвене курве). Нико не тражи да се жмури пред данашњим очајним издањем и слабијом игром током пролећа, али да не знам а да читам све ово, мислио бих да су нас покидали 4-0.

Има ту ствари које је Станојевић наследио а није могао да утиче на њих - статус Мореире, недостатак бочних играча, и слично.

Какво црно терање тренера, шта је са онима који то помињу, на каквим су дрогама? Ми изгледа идемо из крајности у крајност. Управо је Станоје са играчима најзаслужнији и за прошлу титулу и за ово финале купа.

Максимална озбиљност и кидање од 1. минута до краја сезоне, а онда да се озбиљно расчисте ствари - на кога може да се рачуна, Крлета дефинитивно решити (пензија или не), свакако купити још једног одличног штопера, захвалити се некој "нашој деци", решити проблем спортског директора и кондиционог тренера.
 

Rema

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
554
Reaction score
0
Локација
Gde god ti da igras...
Ko god kaze da smo danas odigrali dobro,ili da je ovako trebalo moze komotno da se izbrise iz zivota.
Ovakav cemer dugo nisam gledao.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma ajde bre, koje nezadovoljstvo, koje crne kritike...
Prosli u finale kupa, naguzili Ciganku, sve super!
Idemo dalje, Subotica, Vojvodina pa Smederevo...
Nadam se da ce Metalac da naguzi Ciganku...
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ne radi se o tome da li smo igrali lose, igrali smo ocajno i to je cinjenica.

Bitno je da se vidi sta moze da se uradi, da se izadje iz ove male krize. Treba da se radi sa ekipom, treba da se konacno posle 100 godina resi pitanje kondicionog trenera. Treba da se napravi jasan plan za prelazni rok, i ako je ikako moguce da se razvije skauting mreza.

U svakom slucaju pesimizam i to sto cete svi da dodjete ovde i da kazete da je ovo bruka i sramota, nikako ne pomaze!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
E ovako, nisam čitav dan ulazio na forum, i vidim da je pređeno masu stranica danas, vjerovatno ste svi iznervirani ali nemam kad da čitam, a možda ču i rizikovati da dobijem ban, mada ću biti kulturan koliko budem mogao. Moram izraziti svoje mišljenje.

Ružniju igru Partizana zaista odavno nisam gledao. Jednostavno smo igrali kao najveće pičketine, kukavički do bola, dozvolili smo ciganima da nas skroz nadjačaju u svim segmentima igre. Strašno, ovo je jedna velika bruka i sramota, ne znam koji bi normalan Grobar posle današnje utakmice bio zadovoljan tim prolaskom u finale. Definitivno nismo zaslužili da idemo dalje.

Ova sramotna igra našeg voljenog kluba danas me je navela na to da uvelike razmišljam da Aleksandar Stanojević više nije čovjek koji treba da vodi Partizan. Pozdrav svima

Ne, ne, hajde lepo vrati se pa procitaj sve sta su drugi pisali (sto manji staz na forumu i sto manje godina zivota, to veca pljuvacina), pa onda procitaj sta su im stariji (i po stazu i po godinama) i pametniji rekli , pa onda procitaj svoj post ponovo i zapitaj se da li si mozda pogresio sto odmah nisi sve ispocetka procitao. Kritika je jedno, niko od nas nije zadovoljan danasnjom partijom, ali pljuvacina i teranje Stanojevica je nesto sasvim drugo. Nadam se da ces se bar malo zacrveneti ako urads kao sto sam ti predlozio.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Da se i ja zapljunem na ovoj temi pa da je bataljujem jer me kup inace ne interesuje skoro nimalo osim u onom da ako osvojimo titulu tu dodamo i kup pa nazovemo to dupla kruna :D.



Igra nam je bila :puke
Zelja da se postigne gol nije postojala uopste i izasli smo kao na trening,
mislim da igramo jace utakmice protiv Teleoptika, jace i sa vise zara,trcanja,angazovanja,duela...

Defanzivu i kurcobolju je ocigledno naredio trener i zamalo da mu/nam se to osveti ali najvaznije je da nije.
Prosli smo a cigani mogu samo da placu.


Ipak ovakvo trckaranje po 2m u stranu svakog naseg igraca i bez ijednog istrcavanja u napad to se ni na treningu ne tolerise i za tako nesto se daju kazneni krugovi ili kazneni sprintevi.
Uzima se i od plate.

U ovom slucaju nazalost izgleda da je trener zasluzio te kaznene krugove jer je on ovo i trazio i jos rece da je zadovoljan.

Za cigane me briga sto su i oni veci deo meca trcali isto toliko ko mi ali nama to ne sme da se dogodi u jednom "derbiju".
Imamo duplo skuplju ekipu i igrali smo ovu sezonu LS.
Doduse slabiji smo za 50% u odnosu na jesen treba priznati to.

Kada ne zelis da postignes gol onda ga po pravilu ni ne postizes eventualno slucajno uleti neki ali veceras nije.
/Lazevski plasiraj dijagonalu unutrasnjom makar/


SRECA NASA PA SMO IGRALI PROTIV POLUAMATERSKE EKIPE KOJA VEZE SA VEZOM NEMA.
Rad bi nas otkinuo danas da smo protiv njih igrali tako jajarski.

Ova utakmica osim nase ocigledne kurcobolje me je ubedila u to da cigani nemaju vise od 1 igraca koji icemu vredi u svom timu.
Dali smo im da igraju cak smo se setkali po terenu i oni i pored toga su nemocni bili i svaki njihov napad je isao na istu foru.

Nisam besan i ne zelim da teram i psujem trenera kao neki jer prvenstvo je najvaznije.

Ako smo ovime zavarali protivnika i dali mu laznu nadu da "igra kao Barsa" pa cemo ga sabiti presingom da kod nas ne sutne nijednom posteno onda ok,
u suprotnom Stanojevicu imas mnogo posla da sredis stvari i odbranis titulu koja je moranje a ovaj kup ti poklanjamo da se hvalis deci i unucima,nosi ga kuci slobodno :wink:.


Da dodam ono sto su neki "stariji" vec napisali,
jebe mi se i da su imali 50 suteva na nas gol i 99% loptu u posedu kad smo ih izbacili
jer pamtim itekako kad je bilo suprotno i oni se valjali ceo mec i sutirali preko crkve svaku loptu a mi se davili u igri i sansama pa na kraju oni prodju dalje ili osvoje titulu a nama se poruci da se

"fudbal igra zbog golova i na rezultat a ne da se umire u lepoti".

E pa cigani umrite od muke jer
fudbal se igra na rezultat i zbog golova i da bi se pobedilo u ukupnom skoru :buhaha
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Današnja utakmica može iz dva zgla da se sagleda,i da oba budu relevantna iako su suprotna.

Zebnja i strah da je opasno na pola sezone menjati srce ekipe se pokazala opravdanom.To je danas bilo jasno kao dan.Igrali smo isto kao i prošli put u makareni,ali nismo imali dva ključna igrača, koji nisu više kod nas.

Pored svih nedostataka, u našim linijama,mene je najviše iritirala igra po bokovima,posebno po našoj levoj strani.Mi nemamo bekove,a posebno levog.Pri tome,Lazevski nije kriv što ne zna.Oni su celu strategiju bazirali na na našoj levoj strani,i samo su tako pravili šanse iz igre.
Džaba nama dva brza igrača,kada nemo ko da im gurne loptu.Sale Ilić polako,ali sigurno gubi dah,i više ne može da odigra na visokom nivou, ono što je bio njegov najveći kvalitet,da izbaci špica u mrtvu šansu.Mi jednostavno nemamo plejmejkera kakav je bio Moreira,i to nije neka mudrost,nego tuga što smo žicali za malo kinte,a ostali bez igrača koji nam igru znači.

Drugi pogled je već objasnio Je-Ne-A.Mladji pojma nemaju koliko smo puta mi njih nadjebali igrom, a oni se radovali,i pri tome nije ih uopšte bio blam,nego su još govorili da je bolji, onaj tim koji da više golova.Toliko o tome šta je zasluženo,a šta nije.Na posletku,nije ovo takmičenje kup moralnih pobednika,mada svi znamo da cigani moral nemaju.

Nisam bio radostan,mnogo gorčine ,setio sam se i ja poraza u basketu u sezonama totalne dominacije.Ljudi mi smo se toliko navikli na pobede protiv ciganijeu svim sportovima,da i kada ostvarimo pozitivan poraz mi smo nezadovoljni.Ne tako davno, bi se šutirali u dupe sa ovakvim epilogom.
Preskočiti medije ovih dana,i spremiti se za nedelju,sada treba stisnuti kada je tvrdo.

Inače onog mladog školovanog rts govneta, što samo nije zaplako posle utakmice,treba najgrdje napušiti na prvoj utakmici Evroliga.Lik koji stalno intervjuiše naše trenere, posle sjajnih pobeda u Evroligi,dok piše desertacije o tome zašto je Kleo prosečan fudbaler,danas je provocirao najgore sa pitanjima puna gorčine što su cigani ispali..E pa puši ga zalizani smrade.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Samo da cestitam na prolazu u finale,ostalo nit zelim nit ocu da komentarisem
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Evo da i ja nesto izjavim za Dnevnik:D ,hladne glave koliko je to moguce!Ovo danas je bio uzasan Partizan koji mi je vratio secanje na kosmarne dane iz proslosti kad smo isto ovako nerazumljivo slabo igrali u onoj septickoj jami.Bilo je uzasno ,to stoji,i imaju puno pravo svi sto kritikuju(i treba kritikovati bez pljuvanja i vredjanja da ova gamad sto "gostuje" na forumu ne likuje i ne hrani svoj bolesni ego) jer ipak kad se sve sabere oni su ispali a mi idemo u finale i to je sada najvaznije.Stotinama puta sam se i ja tesio da smo bili bolji kao sto i jesmo,da smo ih nadigrali i igrom odvalili kao sto i jesmo,da nas je pokrao neki njihov satrap u crnom kao sto i jeste,ali avaj ,oni su isli dalje i upisivali bodove.Sad ce da krene i masinerija ciganskih "objektivnih" medija da ih hvali a nas da unizava,a tada kad su oni ovako nadigravani a pobedjivali ti isti objektivni novinarski misirci to nisu konstatovali nego su hvalili njihovu umesnost da umuljaju neki prevara gol i govorili da se samo krajnji rezultat gleda.


Narocito je nebulozno da se trazi smenjivanje Stanojevica.Nismo mi neki pilicarski klub!Sad moramo da zbijemo redove,jeste da smo besni zbog ove danasnje (ne)igre,ali i dalje je sve u nasim rukama za duplu krunu.Ostajemo sami protiv svih kao i uvek,a sa druge strane ciganska propagandna masinerija koja ce se sad osiliti,treba to mudro iskoristiti i naplatiti im sve sa kamatom u Hramu 23.aprila.

Glavu gore Grobari,nije sve tako crno kao sto izgleda:napred Partizan​
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top