Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nase dame izgubile :( Ne znam sta se to desava. Fenomenalan start u Evrokupu i poslednje 3 utakmice, 3 poraza. Koliko vidim Dabovicka, Kvinan, Butulija i Radocaj jedine vuku ekipu iz utakmicu u utakmicu dok ostale igracice nepostoje na terenu.
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Videlo se da su nase kos lepotice pod pritiskom, koliko smo samo zicera promasili :cry:
Kada god smo pripretili, oni su koristile fizicki dominantnije visoke igracice i odvajale se.
Odavno nisam video ovakvu borbenost :respect
Milica Dabovic se danas bacila bar 10 puta, grizla u odbrani, ostale devojke isto, ali dzaba, kada ne ide-ne ide...
Njihove igracice posle utakmice snimaju kako grmimo dok pevamo sa nasim kos lepoticama :šal
Pobeda protiv Dinama(koji je mnogo jak) nas vodi dalje.
IDEMO DALJE!
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
никола тесла, морам да те исправим: победа против Динама нам ништа не значи ако Праг добије францускиње кући јер би у том случају Партизан и Праг имали исти скор али би онда Праг прошао даље јер су боље од нас у две утакмице... Штета за ово вечерас... Претпостављао сам да су јаке јер су и у Прагу готово све време водили али смо успели ето победити у продужетку... Ништа... Треба сад се надати да францускиње могу изненадити у Чешкој а ми московљанке... Штета! Штета након оних 2-0 из прве две утакмице...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Цуре нажалост НИСУ прошле групу... :banghead

Праг је јуче кући победио Ландес и осигурао себи пласман у нокаут фазу... Штета а имали смо добру екипу...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Eh steta :( Mislim da smo ove sezone imali najjacu ekipu po imenima nego proslih sezona. Podrska devojkama da osvoje regionalnu i domacu titulu. Idemo dalje!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Остварена утешна победа над Динамом, 80-73.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ја тек сад видим да су девојке испале, шта ли сам пратио јебем ли га... Стварно срање!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Posle jucerasnje pobede nad Dinamom iz Moske i ispadanja iz Evrokupa:

"Čestitam mojim košarkašicama što su pokazale moral i pobedile utakmicu koju uopšte nisu morale da pobede. Gledaoci su mogli da vide jako kvalitetnu košarku. Ovu pobedu iz sveg srca poklanjam našim navijačima koji su u ovolikom broju došli na utakmicu na koji nisu morali da dodju i napravili po ko zna koji put fantastičan ambijent. Grmelo je" - ističe trener Partizana Galenike Marina Maljković.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Steta za devojke sto su ispale vec u grupama, vec nakon velike pobede u prvom kolu sam se ponadao da ove sezone mozemo nesto dalje da doguramo u ovom kupu.:(
Ali dobro, sad su prioriteti domaci trofeji i Regionalna liga, nadam se tu da cemo osvojiti bar 2 trofeja i nadam se da ce Marina stvoriti jaku ekipu za da naredne sezone idemo bar korak dalje u EvroKupu (a mozda i Lige Sampiona)!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
meni je bas krivo sto se raspao Hemofarm, kako i u muskom, tako i u zenskom pogonu.. :S


bravo crno-bele dame ::D:
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
U hali oko 80 ljudi, od toga 60 njihovih :prekrsti
Antic izdominirala...imala je nekoliko sjajnih poteza.
Butulija i Dabovic imaju sjajan sut za 3 poena(i konstantan) :respect
Uzivanje ih je gledati, ali dzaba nama to izgleda...
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Апсолутно! Желим да захвалим свима који одржавате ову тему у животу сад кад се Стоксан преселио. :wink:

Opet klevete :D

Ne treba žaliti za ispadanjem u Evrokupu. Naša grupa je bila ubedljivo najjača u tom takmičenju. Dinamo je evroligaška ekipa, Basket lend bio jedan od glavnih favorita... Meni je žao što smo imali priliku i praktično jedan kiks protiv Praga kući nas je koštao eliminacije.

Iako je ova ekipa mnogo dominantnija nego ona od prošle godine, kao tim smo delovali jače lani. Mnogo individualaca imamo u timu i nekada se oseti to na terenu. Milica Dabović, Stanković, Butulija su lideri.. Jasno je da će neko od njih morati da ode na kraju sezone. Bitno je sačuvati ove nove mlade snage i sledeće godine konačno krenuti u juriš na Evroligu.

Sledi šetnja kroz regionalnu ligu i domaća takmičnja. Blaga mučenja protiv Koraća i Voždovca i donekle protiv zvezde i to je to. i to samo koliko im mi dozvolimo.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Lepo te je videti Stoxana ovde :)..Ako sadrzimo ovaj tim uz najvise 2 odlaska bice odlicno imacemo mnogo vece sanse za prola u Evroligi naredne sezone..Nadam se da ce dame dobiti punu podrsku(da i obicni ljudi dolaze u Pionir konacno da bude dobra poseta..)
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Mnogo individualaca imamo u timu i nekada se oseti to na terenu. Milica Dabović, Stanković, Butulija su lideri..
Stankovic me nije odusevila...ali Jelena Antic ce biti opasna igracica, procitao sam negde da je pre ove godine produzila ugovor, jel znas mozda na koliko? (cini mi se da je samo na 1 godinu, kolike su sanse onda da je zadrzimo?)
Imamo sjajne igracice na spoljnim pozicijama, za sledecu sezonu da dovedemo neku ubicu pod kosem pa da se sprdamo i po evropi :D
 
Top