Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Mislim da je na još godinu dana. Letos je bila jako blizu prelaska u Novi Zagreb, ali je ostala još godinu dana. Ona je došla direktno iz Amerike i trebalo joj je vremena da se uklopi. Bilo bi jako dobro kada bi je zadržali još kod nas. Deura će biti opasan igrač. Nevena Jovanović kada se još malo opusti... Lepo bi bilo kada bi doveli Draganu Stanković iz Slobode. Juče nam je dala 30 poena. Jako dobar centar, a još je mlada i može kod Marine dosta da napreduje. Takođe i Radočaj ako želiimo Evropu sledeće godine moramo zadržati, ali to jako teško.

Bilja Stanković je čist promašaj, ali to su neki odnosi između nje i Marine. Mislim da ima tu nešto više od košarke :wink:
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Bilja Stanković je čist promašaj, ali to su neki odnosi između nje i Marine. Mislim da ima tu nešto više od košarke :wink:
Samo mi pojasni ovaj deo, da li mislis da je dovedena zbog dobrih odnosa sa Marinom? :banghead
Ili mozda Marina misli da Stankovic moze da utice na nas tim kao Pera Bozic sto je uticao zadnjih par godina na nas KK?
Nevena Jovanovic je bas stegnuta, to se vidi posle 5 minuta gledanja bilo koje nase utakmice.
Radocaj mnogo znaci za nas tim, ima dribling, brzinu, ulaz,steta ako ona ode.
Jel znas mozda zasto nismo igrali u Hali Sportova i zasto smo sada vec odigrali 14. kolo?
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
i zasto smo sada vec odigrali 14. kolo?

Сада је на програму било 12. коло у ком смо ми били слободни јер смо према распореду са почетка такмичења требали да играмо са Новим Загребом који је одустао а Слобода је играла против Р.Кораћа, па је искориштена прилика да играју и са нама кад су већ у Београду а и није ово први пут да се играју ванредна кола.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Bravo dame jos da i muskarci ove godine prave seriju pobede kako vas bilo bi super.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Bravo devojeke :clap:

Ima tu neke kosmičke pravde...
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Odavno nisam gledao da neki igrac(ili igracica) dominiraju kao sto je to veceras radila Nevena Jovanovic u drugom poluvremenu.
U prvom poluvremenu nijedan sut nije hteo da joj udje(iako je sve drugo dobro radila), a onda u drugom...
Inace, jos jedna laka pobeda...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bes mi sve, ja cu samo ove zene da pratim u SD Partizan.
Ма тако је, сваки пут кад крену кола низбрдо и држава створи вештачке пројекте, ми треба да мењамо клубове, уосталом шта су ови остали рецимо ватерполисти и кошаркаши икад урадили, није да су освајали европске титуле и уписали нас у листу европских бесмртника...
Већ видим за пар месеци, годину коју овде пост "Беш ми све само карлинг јуниоре треба пратити овде, погле ти ту борбу, а не ко ове манекенке"
 

Кригла

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2012
Порука
37
Reaction score
0
У праву си Стојанче,само није проблем у државним пројектима који се коте око нас,Партизанови навијачи се никад неће због тога повући. Људе одбија све већи смрад из ККП који се осјети (нешто налик на онај у ФК),то је проблем. Да се не лажемо...
Мени је ККП светиња,увјек био и биће испред осталих клубова Спортског Друштва.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Да, занимљиво, сада је тај смрад постао мање популаран од женске кошарке коју нико није ни гледао до пре годину дана. Немам ништа против, и ја сам пар пута отишао на кошарку, али ми је смешно и бљутаво у исто време да је сад одједном то једини део ЈСД вредан праћења...Чекам само да се неко попичка с Марином па да почне да се прати хркљуш.
Кад су се освајале титуле ишло на ф4, смрад је мирисао као шанел.
 

Кригла

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2012
Порука
37
Reaction score
0
Да, занимљиво, сада је тај смрад постао мање популаран од женске кошарке коју нико није ни гледао до пре годину дана. Немам ништа против, и ја сам пар пута отишао на кошарку, али ми је смешно и бљутаво у исто време да је сад одједном то једини део ЈСД вредан праћења...Чекам само да се неко попичка с Марином па да почне да се прати хркљуш.
Кад су се освајале титуле ишло на ф4, смрад је мирисао као шанел.

Ја само покушавам рећи да ККП не иде добрим путем,нема потребе скривати се иза Париза и сепета трофеја. Само се надам да се неће никада претворити у ФК јер онда спаса нам нема.
Што се тиче ЖКК то је једна чиста љубав која се родила из чудних околности.
До када ће трајати не знам,само ћу рећи ХВАЛА МАРИНИ ЗА СВЕ!
Оно што су требали урадити неки други људи (чија је то била и обавеза на неки начин) урадила је та жена.
 
Top