Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ŽKK Partizan

Кригла

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2012
Порука
37
Reaction score
0
:respect
Kakav vizionar i poznavalac puta kojim KKP ide.

Извини молим те што имам другачије мишљење и што ми се не свиђа егоизам
и недодирљивост неких људи,ма како се звали.
Ово је тема о ЖКК и нека "господа" би могли да дођу по некад до Хале Спортова научили би много о односима клуба и навијача.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Извини молим те што имам другачије мишљење и што ми се не свиђа егоизам
и недодирљивост неких људи,ма како се звали.
Ово је тема о ЖКК и нека "господа" би могли да дођу по некад до Хале Спортова научили би много о односима клуба и навијача.
Ti ljudi imaju neke rezultate, koji su pokazatelj njihove vrednosti.

Prelepo je gledati kakvu podršku imaju devojke ŽKK, tako nešto nije viđeno ni u zlatno vreme Majstorović, Komnenović, Krivokapić... Samo bi mogli ti isti navijači da dođu večeras na Banjicu, verujem da tamo nisu zabranjeni.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ne moze tamo da se ode jer nema mesta za dve grupe na istom mestu.I kakve to ima veze sa ovom temom.Ide se i na Kk,evo ici se i na Buducnost.A sta ako ne bude moglo da se udje u pionir.Sta ce biti obrazlozenje? Kako je to dobro za sve ili...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
А која је то друга група?
Колико знам "краљеви су на одмору".
Све што сам написао није се односило на забрањене, него на пост колеге да ће само пратити жкк.
А да је срамота што се ниједна организована група није појавила вечерас, јесте. И не видим никакво оправдање за то.
 

Кригла

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2012
Порука
37
Reaction score
0
Срамота је наравно,али реално гледано,Забрањени нису могли да се појаве вечерас никако. Да не тушим.
Много већа срамота је за те "краљеве" и њихове истомишљенике. Мада,познајући
њихове критеријуме доласка на утакмице,тј. бирања секција које прате-то не изненађује. Ипак је у нашем ВК мало новца ове сезоне.
Ако је њихова сива еминенција прије 3-4 године тражила по навијачу да се плати
неколико евра (не сјећам се тачне цифре) од управа одбојкашког и хокеј клуба,онда је логично да управа ВК не може то да испрати овог тренутка.
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Pa valjda je i ZKK Partizan deo sportskog drustva ili je mozda posto ih samo Zabranjeni bodre izbacen(mozda neko bolje zna).

Ne znam mozda je do mene, al nekako tu ima najvise energije na relaciji igraci(ce)-navijaci. Plus sto te devojke mogu da drze lekcije nekim iz muskog sektora o borbenosti. Luda atmosfera, prava grobarska. Jos u nasem pravom hramu kosarke. Gde ces boljeg provoda u ova tuzna vremena. Sta da se radi i ja sam covek od krvi i mesa i idem tamo gde mi prija. Tumor se siri Partizanom i vidim te devojke, posto znam sta je ZKK prolazio zvog Zabranjenih, kao jedini zdrav deo tela.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
NE znam na koja tužna vremena misliš, ako tako gledamo u fk od kako ja znam su tužna vremena zbog lopovske uprave, u kk-u smo se uvek borili sa vetrenjačama, vaterpolisti su nam suvo zlato kao i uvek, rukometaši zaredili titule i igranje u LŠ tako da ne vidim šta je tu crno :confused. To što država oće pojedine da povampiri to ne zanči da mi treba da dignemo ruke od svega. Svaka čast košarkašicama, ali nešto ne pratim žensku košarku, i to isključivo zbog toga što nema gde da se gleda. One jesu deo JSD-a i zaslužuju veću pažnju zbog ostvarenih rezultata ali to ne znači da su nam jedini deo koji vredi.

Da nije bilo zabranjenih i da odlaze na utakmice na ovoj temi bi samo pojedinci predvođeni Stoxanom i Vladom vodili diskusiju.
 

Dr.Hofmann

Guest
Nema potrebe za nikakvom pričom, samo pogledaš da na ovoj temi koja je otvorena 02.04.2009 do dana današnjeg imaš svega 34 stranice i odmah je jasno koliko ljude uopšte interesuje ženska košarka, to je činjenica tu nema niakvih zlih namera i slično.

Moje interesovanje za žensku košarkašku sekciju se završava odprilike na gledanju novogodišnjeg kalendara gde su košarkašice nešto oskudnije odevene i to je to...

I nema potrebe za bilo kakvim licemerstvom , i Zabranjeni su prisutni na ženskoj košarci silom prilika i spletom okolnosti, inače bi raščešali jaja za žensku košarku da nije takva situacija.

Njima je ŽKK u ovoj situaciji nešto kao "kolateralna šteta" ili ti pomoćno sredstvo da dođu do svog cilja, i ko god kaže drugačije laže, a to da se u međuvremenu stovrila neka energija i lep odnos između Zabranjenih i košarkašica to je isto činjenica, ali je to sasvim normalno, kad stalno prate ŽKK do toga je neminovno moralo doći, oset ete igračic epodršku i uzvraćaju određenim emocijama i to je lepo , i meni je drago zbog tih košarkašica što imaju takvu podršku oped zahvaljujući sili prilika i spletu okolnosti.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Bravo devojke, iskreno ocekivao sam tezu utakmicu,jer nam je protiv Radivoja Koraca bilo ubedljivo najteze u prvom delu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Црно беле даме настављају да мељу све редом , браво !
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Завршница овогодишњег купа ће се одиграти од 21-24 овог месеца у Лазаревцу, жреб је 13. фебруара.
Што се тиче такмичења у регионалној лиги после иступања Субрине Илирије меч који смо требали да играмо против њих сутра регистрован је службеним резултатом 20-0 у нашу корист.До краја регуларног дела такмичења остало је још три кола, у наредном гостујемо Младом Крајишнику, онда дочекујемо Челик и затим идемо у Вршац.

И да, Вождовац је иступањем из регионалне лиге изгубио право такмичења у суперлиги и купу па нам на путу освајања трипле круне стоје само Р.Кораћ и циганке.
 
Последња измена:

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ivona Bogoje pojačala Partizan

Autor kosarka24.rs

BEOGRAD - Hrvatski centar Ivona Bogoje (193, 1976) pojačala je redove Partizana.
Bogoje je do skora nosila dres Čelika, ali je zbog problema sa radnom dozvolom morala da napusti bosanskohercegovački klub i Zenicu.
Ove sezone doskorašnji centar Čelika imala je prosek od 13.1 poen po meču (61% za 2, 68% za 1), 7.4 skokova, 0.8 asistencija, 0.5 osvojenih lopti, 0.6 blokada za prosečno 29 minuta provedenih na parketu.
Bogoje je tokom svoje bogate karijere nastupala za klubove iz Hrvatske, Francuske, Španije, a pre Čelika bila je član Mladog Krajišnika.
Partizan je osigurao prvu startnu poziciju za finalni turnir regionalne lige i u polufinalu će igrati protiv Vojvodine. Crno-bele pre F4 MŽRKL očekuje i završni turnir nacionalnog kupa, a ime rivala biće poznato u sredu posle žreba u Lazarevcu. Tim Marine Maljković do kraja sezone očekuje i plej-of nacionalnog prvenstva gde brane titulu.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Sa cigankama igramo u 1/4 finalu kupa. Turnir se igra od 21. do 24. februara u Lazaravecu
kupmgc2013-1.jpg
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
У женској кошарци све по старом: http://www.mzrkl.com/live.php?id=par_cel

Сутра још играмо против Вршца и то је то што се тиче регуларног дела ове лиге.Завршни турнир ће се одржати 2. и 3. марта у Новом Саду.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Odlicna partija danas.. doduse protivnice dosle sa samo 7 igracica ali sta je tu je.. dabovicka i dalje u crvenom fazonu :) bravo i za zabranjene..
 
Top