Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Ljuba Kovacevic

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
83
Reaction score
0
Локација
VA
Moze da se gleda prenos ali stvarno je bas losa slika!Bolje i tako nego nikako!Hvala za link!:napred Partizan
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ortak me zvao sad na poluvremenu sa Caira.Bio je i na Karaburmi protiv Borce dole na terenu.Kaze da je teren na Karaburmi tepih u odnosu na ovo danas u Nisu.Katastrofa ziva po cemu se igra.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.180
Reaction score
18.482
Локација
U Kinšasi
Nije mi jasno zasto Krstajic igra ovu utakmicu. Jebes Sindjelic, jebes kup. Kad ga neka budala skrlja, onda cemo da se cesemo. A jos je i Savic na klupi.

Bez komentarisanje utakmice pre kraja!
WebCrew edit
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ko je beše bio jedan od najispljuvanijih ove jeseni? Da nije Šćepa možda? :D
Izgleda da je recept za nekog igrača Partizana da najpre bude pošteno popljuvan ovde na forumu i onda mu sledi "eksplozija" (pozitivna). Prošle sezone Fejsa, ove Šćepa...

PS
Ovo jedino ne važi za N. Tomića! :D Njega bi trebalo izgleda da hvalimo, znači sve obrnuto. :D
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Gotova utakmica 0:4. Scepa x2, Sale i Mo fenomenalan solo prodor. Sta reci, rutinski odradjena utakmica, cak i dosta kvalitetna za nase prilike i na kraju ubedljiva pobeda i plasman u 1/2 finale kupa.
A sad cekamo mladjeg brata...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Cestito ulazak u polufinale, nece biti lose polufinale da igramo sa mladjim bratom!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Свака част на победи. :clap
Још један доказ колико је занимљивија утакмица када и противник жели да игра фудбал. Свака част и Синђелићу. :clap
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Свака част! Очекивано висок резултат, очекивано пролаз без муке! Свака част Гробарима у Нишу и свима који су данас били на стадиону и за кореографију, као и за транспарент који је у ствари део једне песме Нишког картела! Идемо даље, по истом рецепту, ко год дође мора да падне :D
Гол Мореире је таква мајсторија...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Čestitke za pobedu.
Izgleda rutinski.
Je-Ne-A što se Šćepe tiče,lepo što si ih podsetio na pljuvanje.Ja lično sam uvek bio za njega i nisu mi opšte bili jasni razlozi za njegovo kritikovanje,sve što je uradio ove jeseni je za pohvalu.Naravno nadam se da će biti sve bolji.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
"Južna grobarska pruga" opet objasnila kako stoje stvari "iz Niš" i "iz ceo taj region". Nakotiše se Grobari tamo poslednjih godina samo tako, pa još i galame nesnosno...:D

Nije tako bilo pre 15, 20 ili više godina. Ciganija je tamo dominirala...
Čisto da znate vi mlađi...Bravo "južna prugo"!!! :respect :clap
 

Suki NUSKNVP

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
485
Reaction score
24
Локација
Raška zauvek srpska
Svaka cast Grobari, igraci solidno odigrali, nisu sa 100 % snage ali ipak dovoljno da se savlada Sindjelic, i nema na cemu za link :napred Partizan
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Lepo je odslusati jednu utakmicu bez tenzije. Crno-beli bravo, bravo!

Voleo bih u 1/2-f da igramo sa ciganima. Da odigramo te 2 utakmice bez tenzije, zabole me za Kup, nego onako, da ih iskidamo na froncle u 180 minuta bez opterecenja.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Chestitke za pobedu.Gledao sam koliko se gledati moglo i po onome shto sam video nije bilo toliko loshe.

Totalna nebuloza je shto je Krstajic bio u startnih 11.Prosto ne mogu da verujem!Sva sreca shto sam sebi nije polomio nogu na onom terenu a da ne pricham o njihovim startovima a ko je gledao mora priznati da su oni igrali prilichno naoshtreno bez obzira shto nemaju kvalitet.

Tomic ni protiv ovih nishta nije mogao...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Lako odradjena utakmica sa nase strane.
Sto bi rekao Je-Ne-A na stadionu su bili ljudi koji vole PARTIZAN,bez pozera i ostalih :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top