Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Besan sam. Najgori derbi za nas od kada pratim Partizan. Najlošija igra ikada. Jako loša taktika Stanojevića, loše izmene, loše vođenje utakmice. Ne ide mi u glavu čime on to može biti zadovoljan osim samim plasmanom u finale, što je i bilo očekivano.
Ne bih ulazio u dublje analize, pogotovo ne večeras.

Ipak mislim da pojedinci preteruju sa vređanjem.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ma boli me kurac za slaninare i kup. neka ga nose ko im jebe mater. cigane kako znamo i umemo moramo dobiti na jna. Od ofke pa sad do derbija igramo ko paćenici, gubimo bezveze bodove a i sad smo prsli derbi zbog taktike ko predje pola ćelava mu keva, ko veže 3 pasa kurva mu je sestra.

Sprdali smo se sa ciganijom, ovde je bilo licitacija, dal 2,3 ili 4 ćemo da im damo, te adija kad oseti prostor pa 2,3 kontre kad padnu. kad ono prc. umalo da ga ispušimo sočno i za to finale usrano, jebem ti kup da ti jebem. Dečki su nas realno usrali na sredini terena i po bokovima. Krstajića ne prepoznajem već neko vreme, i treba realno da prestane da igra. Bez želje da vredjam čoveka, osim ove polusezone, kod nas je odigrao odlično otkad se vratio. Tomić me je nasmejao u par navrata sa svojim maestralnim driblingom u mestu. Tejgu nema šta da zamerim, lopte nije dobijao. Saša ilić igra neku poziciju ne znam ni ja sam šta, dupli bek neki :confused boktepitaj umesto da igra na sredini gde mu je mesto. bekove neću da komentarišem više stvarno.
Da zaključim, ne mislim da smo nezasluženo prošli. boli me tukson što su oni imali igru, pas posed. Jesi iskoristio šanse?nisi. duvajte ga onda. S te strane sam zadovaljan u ovom dvomeču.
Ali ući onako beskrvno i povučeno i bez muda u meč, e to ne mogu da oprostim. sramota. Samo zato smo izgubili.Sve se nakupilo, naša kurcobolja, pad forme, ciganska bolja forma i eto vam poraz od 1-0
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ne vidim ja nikakvu crnu seriju, igra jeste u padu, malo je i SS lutao ali sve će to leći na svoje mesto. Pravo vreme da se prekine taj niz pobeda protiv ciganije, svakako bolje sada nego u prvenstvu. Danas nismo imali sredinu terena, već je 100 puta rečeno da smo loši ako Sale igra na ovoj defanzivnijoj poziciji, a u igri nemamo pravog kreatora. Nama praktično jedino Raća može namestiti šansu što je nedopustivo. I neka mi neko kaže šta je razlog što Sale ne igra iza špiceva? Ovo što on sada igra sigurno isto može odigrati Medo ili Smiljanić.
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Samo da vidim de su sad oni strucnjaci dobijamo lako,gazimo itd.
Samo ne znam odakle tolki optimizam,ne treba naravno biti ni povucen al mnogi ga preterase,ko da smo nepobedivi.
Dobro je sto smo izgubili da se malo spustimo na zemlju,a Stanoju svaka cast na taktici!
Da je izasao sa tri napadaca,primimo par komada bilo bi sto se nije branio,ma ajte molim vas...
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
Smorili ste sa prepucavanjem...Ne smem ni da zamislim šta bi tek bilo da smo nedaj Bože ispali

nista... bilo bi isto...onda bi se opet javili neki sa pricom kako je ovo samo kup... kup je nebitan... ne treba kritikovati...bitno da mi svi ovde volimo partizan... sve je super...

. .
Jednostavno Stanojevicu smesan si .

sad ce mnogi da ti kenjaju da si cigan.... ali ovo danas je stvarno bilo katastrofa.... jednostavno nismo navikli od stanoja da prica jedno a radi drugo... da je bilo ko drugi pa ajde.... meni stvarno ne deluje kao da smo mi hteli danas da damo gol... jos na kraju kaze zadovoljan je :roll:
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema je zatvorena na neko kraće vreme. Da se ne vređate, malo smirite i setite da smo ipak u finalu. :D



22:47
Тema opet otvorena, smirite strasti i bez vređanja!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kao prvo: Nikom živom na ovom forumu (a i šire) ne priznajem da je danas više ispizdeo, besneo i iznervirao se nego ja! Nikom. Ne postoji takav na ovoj planeti. Toliko na temu toga šta mislim o našem današnjem nastupu u rupčagi.

Kao drugo: Iako ovo prvo gore stoji čvršće nego najčvršća stena, sram bilo sve one koji javno na ovom forumu koriste najgore moguće uvrede i psovke i upućuju ih našim igračima, treneru itd!!! Tako nešto se ne radi javno, a ovaj forum jeste javan. Da ovde pristup za čitanje imaju samo članovi ovog foruma - to bi bila druga priča. Ali pisati ovde svakakve bljuvotine da se gomila gostiju, među njima i ko zna koliko ciganskih smradova sladi i teši posle njihove eliminacije??? Sram vas bre bilo! Ne radi se o tome da naše treba braniti za ovo danas. To nikako. Ali pičkaranje treba da se obavi u našoj kući, među naša 4 zida, a ne ovde jebote...Sedite jebote u neko grobarsko društvo pa pljujte do iznemoglosti (kao što sam i ja), a ne ovde...

Kao treće:
Ovo pišem pogotovo vama mlađima, a očigledno vas je puno ovde: Deco moja, ovako na kurvarluk su cigani nas dobijali (u pojedinačnim utakmicama) ili nas u kupu izbacivali (u dvomečima) u prošlosti jedno 3425634 puta!!! A mi? Mi u celoj ovoj seriji imasmo danas tek 2. put prolaz na kurvarluk i guzove! Prvi put takođe u kupu (2008.) i sad...TEK TREBA DA IH PROĐEMO ILI POBEDIMO NA KVARNO, JOŠ JEDNO 3425632 PUTA PA DA BUDEMO "EGAL"!

P.S.
I na kraju i ovo: Od 20.30h do malopre sam sedeo kod "Novaka" na N. Beogradu, sa jednom prijateljicom...kad ono, negde oko 21h ulazi žuto decembarsko govno i baš našao gde će da sedne - na 3 metra od mene! :D Kao smeje se dok seda, ali...kurac bato, čim je seo gledam ga...odlutao mu pogled, pati se do jaja...tačno znam šta misli..."tako malo nam je falilo"...jeste roberte četniku, tako malo...taman toliko malo da patiš kao patika...Došlo mi da ga pitam šta radi 11. maja, da li igra negde, a kad mi kaže da ne igra, da ga onda opomenem da ne krenu da treniraju toga dana popodne-predveče na terenu rupčage, da ne budu izbačeni iz sopstvene rupe, pošto se tad igra jedna utakmica tamo...:D
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Не треба мрачити. Резултат је остварен, пласман у финале.

Отријезнили смо се, а да је ово успјех говори и овај пост од Је-Не-А и фаца коју је имао жутоглави.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
@JeNeA
I nisi mu stavio do znanja da je :pickaciganska , e stvarno si me razočarao.

Šalim se, ko ga jebe nek umre.

Tema je kup, pa shodno tome, danas smo odigrali loše, ali kao što neko reče, najbolji mogući momenat za poraz.

Finale verovatno u rupi, evo prilike da im pustimo našu himnu da im vratimo milo za drago i da proslavimo osvajanje kupa na njihovoj neosvojivoj tvrđavi. Po moguđstvu, svi da uletimo na teren, da uzmemo po jedan grumen svete zemlje.:D

Od 3 utakmice za sada imamo pobedu i poraz, a ja lično posle ovoga danas očekujem našu pobedu u 3-em okršaju.S obzirom da se igra u Hramu, potrebno je staviti im to do znanja od njihovog dolaska na naš stadion pa do ispraćaja.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
TEK TREBA DA IH PROÐEMO ILI POBEDIMO NA KVARNO, JOŠ JEDNO 3425632 PUTA PA DA BUDEMO "EGAL"!

Ово је тачно... Истина да доминирамо над њима већ неко дуже време али праву сласт победе ћу доживети када их на кварно добијемо, значи гол руком из офсајда у 97 минуту... Или из непостојећег пенала. Толико смо саживели са улогом оштећеног да су нас те ситуације направиле жељним кварне победе.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A sad da se još jednom uverite kakva smo GOVNA mi izbacili danas (kako god), evo vam u "attach"-u zvaničan zapisnik sa današnje utakmice...

Pogledajte vi to, njihov usrani grb levo, njihov usrani grb i desno....:banghead

Ovo ni u FK Pinosava ne rade...izvinjavam se celoj Pinosavi i njihovom FK...

Jebem im mater sektašku...ono što me najviše (ustvari jedino!) teši danas od 19h pa sve do sad je to što znam da sad i više pate nego da smo ih razguzili...znam to...patite majku vam jebem, "X" puta ste se vi protiv nas provlačili, a ja jako dobro znam kako me (nas) je bolelo...samo što ovde ima puno dečurlije grobarske, a oni ne znaju pa razmaženi do bola danas pičkaraju po našima, onako javno, da svi živi čitaju i vide...
trebao si ovo da stavis na pocetak, ustedeo bi mi protracenih pola minuta zivota...
Za "Novaka"? Ma jebe mi se bre ko je vlasnik lokala, ja znam zašto sam bio tamo i zašto "to" nisam mogao nigde drugde da obavim danas od 20.30h do malopre nego samo tamo...I uostalom, šta se jediš, danas je pobedio fudbal i sve je bilo bez incidenata, imaš sve razloge ovog sveta da budeš vedar i nasmejan...:)
 

Прилози

  • cergarski zapisnik.jpg
    cergarski zapisnik.jpg
    140,9 KB · Прегледа: 226
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Evo da kazem i ja koju, sad kad sam se malo smiro.
U jednom trenutku sam zeleo da slomim sve zivo i odem da setam i da zajebem i utakmicu i sve. Bilo me je sramota. Nikad nisam doziveo da gledam da Partizan nema igru i da nam se sve svodi na to da dunemo loptu napred pravo kod njih. Ne daj Boze da vise ikad klub za koji navijam odigra ovako ocajnu utamicu.

Je ne a brate bice pre da je ovo neko zaglavlje pa zato je na obe strane :D..ne bih rekao da su to mesta za grbove...
Al dobro nek ti bude...ti kad plujes ti pljujes :buhaha, samo teraj
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Људи, мислим да сте изгубили додир са реалношћу
Идете из крајности у крајност, мада то није ништа ново

Цигани су јачи доласком плавог четника уз ових пар солидних појачања, то је евидентно, док с друге стране, многи су се размазили а имали су и велика очекивања узрокована наводно тиме како су гурмети очајан тим, како намештају сваку утакмицу у првенству, а ми јадни поштени морамо баш са свима да се кољемо на терену
Дајте бре људи, да није смешно било би тужно...

Јесмо бољи од цигана, али та разлика у квалитету није толико драстична да би се дизала оволика бука, да би се позивало на смену тренера, да би се играчи пљували, и све то након пласмана у финале купа, истина након пораза, али у реваншу, који је практично само био друго полувреме ове полуфиналне утакмице које смо одиграли лоше али корене те лошије игре у односу на јесен треба тражити на неком другом месту, а то место је управа!!!

Уместо да су господа зимус извадила паре из џепова (који су дубоки након пласмана у ЛШ и продаје најбољег играча) и тим парама попунили позиције на којима смо ускраћени, па да ово пролеће протекне у знаку потпуне доминације а истовремено и уигравања за ЛШ на јесен, они су довели Вукића коме ће требати још пола године тренирања да би достигао ниво припремљености остатка тима и довели 2 играча на позајмице од којих је 1 показао квалитет, али за сада, квалитет само за нашу лигу.

И да, умало да заборавим, ово се односи на сваког људског отпада, тзв. цигана који се тренутно налази на форуму и ово чита, а поготово на оне што су се удостојили да оставе понеки коментар:
Можете само да нам се напасете муда, да нам се нагутате сперме и да спремите буљу за следећи дерби јер ће вас јако болети
Ово вам је био једини начин да нас добијете, у утакмици након које нам пораз практично ништа не значи, а ви сад слободно живите у илузијама како сте коначно постигли гол екипи која се такмичила у најелитнијем европском такмичењу, како сте коначно прекинули низ против најуспешнијег српског фудбалског клуба у овом веку, не треба вам ни титула, ништа, довољан вам је Бари и ова победа
Цркните гарави
 
Последња измена:

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ако се наши дозову памети, овај пораз ће нам благо доћи ...
Тачно, али исто рекосмо и после утакмице са Радом, па се нешто не дозвасмо. Дај Боже да заређамо сада са победама, јер у супротном врло лако и титулу можемо да изгубимо.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Па и треба да се критикује, и не треба да нас буде срамота због тога. Ми смо барем увек били реални и знали да признамо пораз. Данас смо били апсолутно надиграни, тренер је поставио лошу тактику, на гол смо шутнули 3 пута...

Што не значи да треба терати тренера после свега. Тај човек има огроман кредит код нас навијача, узео је титулу после -5, увео нас у Лигу Шампиона, тамо покушао да игра фудбал и да се надиграва, са оваквим играчима какве имамо.

Истина је да је ово пролеће почело лоше, нисмо у форми и то је чињеница. Шта је разлог, не знам, али мислим да су припреме одрађене лоше, и да нам није требало оно башкарење по Дубајиу и сличним глупостима.

Памет у главу, имамо квалитетне играче, имамо искуства, имамо доброг тренера. Ово вечерас треба да буде наук за све њих. Титула се мора узети и крај приче.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Evo malo,pa da izbegavate novine da čitate narednih par dana.

sportski žurnal
ФУДБАЛ » Звезда
ПЕНАЛ: Звезда заслужила финале

6 апр, 2011
Пише: ЗОРАН СТОЈАДИНОВИЋ
У финалу Купа Србије играће Војводина и незаслужено Партизан. Новосађани су у оба меча били бољи од Слободе, а у судару вечитих ривала – за две класе слабији у првој утакмици црвено-бели, надиграли су црно-беле, али се победи над вечитим ривалом нису радовали. Губитници су славили на Маракани!

Роберт Просинечки није чудотворац, а ни Црвена звезда преко ноћи није постала чудесно јака, али су њени фудбалери заједно са својим тренером показали срце које је Александру Станојевићу и црно-белима у добром делу меча било у петама. У игри без садржаја и акцијама без идеје фудбалери Партизана суочени са играчима Црвене звезде у последњих пола сата дербија деловали су несвакидашње инфериорно, као да испред себе имају играче Шахтјора или Арсенала, на пример.
Звезда није Шахтјор, слабија је играчки била и од Партизана, али ће 6. април вероватно представљати прекретницу у стварању тима Роберта Просинечког. Дрски, агресивни, одлично физички припремљени – црвено-бели су пре свега добили битку на средини терена где је Станојевић умало прокоцкао сав капитал који је стекао у првом полуфиналном дуелу. Ушао је у финале и то ће се памтити. А да није?
Кад се екипа панично брани јер везни ред не постоји, а нападачи су одсечени, логичне су и грешке дефанзиваца који су под сталном пресијом. Стефан Савић је два пута испао из игре, међутим чак и да је Калуђеровић постигао и други гол, млади штопер не би био кривац за неуспех, као што ни талентовани нападач не би био једини заслужан за евентуални успех Звезде. Снага колектива основ је за успех који се надграђује индивидуалним квалитетом. Црно-бели су се колективно бранили и колективно славили после утакмице са својим навијачима, а сви остали колективни и индивидуални плусеви остали су иза црвено-белих.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Još samo ovo: Znamo svi šta smo danas radili i kako smo se prezentovali u rupi. Ali ipak da vas pitam nešto, čisto da se malo spustimo svi na zemlju: DA LI JE NAŠA DOMINACIJA NAD CIGANIJOM VEĆA U KOŠARCI ILI U FUDBALU? Jasno, u košarci je ipak veća, i to puno veća...A da li smo (ne jednom, nego jedno 3-4 puta!!!) pukli od ciganije u košarci, i to u poslednjih par godina, čak i prošle sezone kad odosmo na F4 Evrolige? Jesmo, jesmo, nego šta smo...Dakle?

Manite se pljuvanja naših u danu kad su cigani šutnuti iz kupa...Da se zbiju snage, da se pregrme Subotica, cigani 2 i cigani 1 u prvenstvu, da se osvoji dupla kruna, pa onda da pljujemo čak i javno, ovde, ako neko misli da mora tada...

Mislim da će mnogi Grobari koji ovde istresoše litre šlajmarice po našima da se postide sami sebe kad vide kako ciganski mediji od večeras pa narednih dana budu samo delimično uspeli toliko da opljunu po nama...a da se već trude usrani ciganski mediji - trude se, evo krenulo je...ali i dalje su daleko od ovih naših "šlajmaraša" ovde...jebem ti ja nas ovakve...
...Je ne a brate bice pre da je ovo neko zaglavlje pa zato je na obe strane :D..ne bih rekao da su to mesta za grbove...Al dobro nek ti bude...ti kad plujes ti pljujes :buhaha, samo teraj
Aman čoveče, ovo ti je zvanični zapisnik...držao sam bre u svom životu mali milion zapisnika sa utakmica u svojim rukama...u višim rangovima (ne samo u 1. rangu) uvek stoje grbovi klubova koji igraju utakmicu, nemoj me bre zajebavati...
 
Последња измена:

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
igra: bruka i sramota.
drago mi je što jednostavno ne možemo da odigramo gore od ovoga, što znači da nas ganci uskoro neće dobiti.

dupla kruna.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
kako niko ne pominje povlacenje nad petrovicem kod kornera cist penal! da je danas igrala braga mjesto nas dala bi im 4 komada iz 4 kontre! ne moze da se postavi takva formacija kad nemas igrace za te pozicije. najveci promasaj je Ilic kao krilo pa on u 15min nije imao snage,em nema snage em nije brz po krilu u napadu nista ne moze da uradi a u odbrani ninkov ga je unistio! ne igra vukic prava prilika je bila da stavi ilica iza napadaca poziciju koja mu je prirodna i koju je igrao cio zivot.ako mu je vec to ofanzivno bilo mogao je sa 1 napadacem. imali smo toliko prostora za kontru i nismo iskoristili jer nije imao niko da odigra tri brza pasa iz prve i napadacu loptu u prostor. ubijali su nas centarsutevima a nasa dva beka 3put su presli centar. i kad dodju gore ne znaju sta ce nema duplog pasa,nema lopte u prostor,ne umiju 1 na 1 da predriblaju. neko hvali miljkovica kako je zaustavio stranu a oni uopste po lijevoj nisu napadali jer nemaju lijevog beka a znaju da je ilic los u odbrani i svaki im je napad isao po desnoj. da su igrali lola,petrovic ispred njih ilic desno babovic lijevo ilijev i napad tejgo drugaciji bi rez bio
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top