Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Nisam siguran ali imaju alternativu u Kupu da se kvalifikuju za Evropu.

Evo svih scenarija:

The ranking criteria

  • The total points accumulated by each team in all matches of the Championship (during the Regular Season and Playoffs / Playouts combined).
  • The goal difference that each team has between the re-tied teams in all matches of the Championship (during the Regular Season and Playoffs / Playouts combined).
  • The position occupied by each team among the re-tied teams in the Regular Season of the Championship.
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.619
Локација
Novi Sad
Šteta za PAOK, nisu uspeli da dobiju derbi....

Ostaje još 24.maj i finale Kupa (i dalje se nadam u Srbiji da će se igrati)!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.619
Локација
Novi Sad
U sredu, 24.maja od 19.30h na stadionu Panthessaliko u Volosu se igra finale kupa!
20230520_205110.jpg
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.619
Локација
Novi Sad
Ispraćaj igrača na finale kupa koje se igra bez publike!


Press konferencija
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.671
Локација
.
Je l zna neko kad Paok krece sa kvalifikacijama, tj. kad igraju prvu utakmicu sledece sezone na svom stadionu?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.619
Локација
Novi Sad
Kvalifikacije za LK su 27.jul na Tumbi pa 3.avgust revanš u Izraelu, ako prodju sledeće kolo je 10. i 17.avgust....

Ja se nadao da će revanš biti 3.,taman tad stižem u Grčku, ovako moram opet da se nadam da će bar to sledeće kolo 10.avgusta biti na Tumbi :navijac
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.671
Локација
.
Uff top ja bi trebalo da sam u blizini Soluna do 28og.
Taman da uhvatim utakmicu, sad ne znam jel veliki problem naci karte, kapiram nije neki atraktivan protivnik trebalo bi da bude.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.619
Локација
Novi Sad
Ja sam bio prošle god protiv Levskog, smarao sam mesec dana preko maila da kupim online, a sve može na dan utakmice lagano da se sredi, još im njihov ceo sektor Gate 4 bio zaključan i opet lagano se našle karte.... treba se otići ako se poklapa, doživljaj je ta atmosfera i pred utakmicu oko stadiona i na samom stadionu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.619
Локација
Novi Sad
PAOK se zagreva za početak kvalifikacija za LK

Ima i novih igrača, Ekong najzvučnije pojačanje

...a i otišla su neka bitna imena kao Biseswar i El Kaduri

PAOKARA SAGAPO!
 
Top