Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
U epizodi Limundo patrola :D izdvajamo:

slika-paok-original-2001-2003-gostujuciultra-retko-m_slika_O_363090241.jpg


Lik na licitaciji traži početnih 3799, veličina M, a trenutno (navodno) nema zainteresovanih...


Kao i na temi o Rukometnom klubu Partizan - ne licitiram jer nije u pitanju XXL...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Imam ja jedan Paokov u veličini XXL, treća narandžasta garnitura iz sezone kada su bili šampioni i to Prijović.
Nikada ga nigde nisam oglašavao ni nudio ali mogao bi u slučaju dobre ponude da ga prodam ili pre da ga menjam za neki Partizanov igrački koji nemam, jer uglavnom skupljam Partizanove dresove.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.629
Локација
vaginamandibularia
Jbt kad je bila utakmica sad PAOK protiv Hajduka zove me sestra da me zajebava iz Urugvaja jer mi je svojevremeno donela navijacke salove iz oba oficijalna sopa. Jos je onako luda usla u Splitu u radnju neke tamo 2004-5 i rekla e brat mi navija za Partizan hocu da mu kupim sal Hajduka
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Imam ja jedan Paokov u veličini XXL, treća narandžasta garnitura iz sezone kada su bili šampioni...
Auuu, brate... pa, gde narandžasti!?

Još jedno modno pravilo: nosim samo osnovne boje - crno-belu, crnu, svetlocrnu i tamnocrnu. Sve mimo toga u mom slučaju je aberacija... Dobro, de, imam i onaj sivi adidasov dres :D

Juče mi je bio burazer sa klincem, kad mali ima crvene patike:
- Sinovac, crveno je samo da se jede ili pije, nikako da se nosi! :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
PAOK pobedio Asteras 3:0 u prvoj utakmici ovosezonske Grčke Superlige uz dva gola Živkovića!

Sledeća utakmica u četvrtak u okviru kvalifikacija za Ligu Konferencija protiv Hearts-a!

Paokara sagapo!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
U epizodi Limundo patrola :D izdvajamo:

slika-paok-original-2001-2003-gostujuciultra-retko-m_slika_O_363090241.jpg


Lik na licitaciji traži početnih 3799, veličina M, a trenutno (navodno) nema zainteresovanih...


Kao i na temi o Rukometnom klubu Partizan - ne licitiram jer nije u pitanju XXL...

Адидас увек има мало веће мере од других. Ако је неком Најк L таман онда му је Адидас L велик па зато често прескочим неку реткост попут овe:



 
Top