Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Dr.Hofmann

Guest
Gledao sam prvih 25 min loš je streaming pa sam odustao. Vidim da je transparent iz arene Paok i partizan na ogradi , predpostavljam da je neko otišao na tekmu!! Srećno Paok
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
gotova tekma 0-0. Jako losa utakmica, svega dvije prilike za dvadeset minuta koliko sam gledao,ostalo sve nabijanje lopte bezveze.Paok dva crvena dobio.Na kraju cini mi se, jurnuse i navijaci na teren ali nij doslo da obracuna sa igracima.

Sve u svemu - los fudbal.Navijaci stoka:D Sve kao i mi.
 

dikefalosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.04.2008
Порука
123
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
да сте видели како су паоковци појурили цигане ка тунелу hahahaha
 

novica_ubica

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2008
Порука
134
Reaction score
0
pa sad paok je imao par dobrih sansi,sad sto ih nisu iskoristili...
a onaj celavi(valjda djordjevic) dobi samar a sudija samo pokaze na gol-aut,i to pored njega:buhaha
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Jesu ludi ovi Grci,ovo je kao da gledas utakmicu u kojoj tvoj tim igra sa 11 Rnića :D Meni su iskreno najjači delovi ova šamarčina Djordjeviću ,i kada isti igrač ne može da izvede korner zato što sa tribina pada sve i svašta a igrač PAOKa ga ljutito hvata za ruku i vodi do kornera.Sjajna fudbalska predstava,veliko rivalstvo! :clap

edit: Ljudi dajte da nekad napravimo ovoliku bakljadu!
 
Последња измена:

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Igrom slucaja i ja sam se nasao na toj utakmici. Pre pocetka, oko 1h doslo je do obracuna sa policijom u trenutku dok su dolazili igraci ciganiakosa na Toumba stadion. Gadjali su ih raznim flasama, molotovljevim koktelima, kamenje, blokovima. Inace policija u Grckoj ne dolazi u direktan sukob sa navijacima, tako da je ispaljeno dosta suzavca sto je razgnevilo navijace PAOKa. Probijeni su ulazi u stadion, tako da se ulazilo bez karata, i inace panduri su ubacivali i suzavac na stadion.
Povod ovome je bilo pravljenje takve atmosfere pre utakimice od strane Kokalisa(predsednika ciganiakosa), koji je pozvao i atinsku policiju da dodje u Solun, na vec pripremljeni scenarijo. U svojim ranijim intervjuima je izjavio da se igraci ne osecaju sigurno i da se boje za svoj zivot.
Moram da priznam, da imamo isti odnos medija i Partizana u Srbiji. Protiv PAOKa rade mediji kao i protiv nas. Nadam se da ce severna Grcka uskoro dobiti nezavisnost(sto ovde svi zele) i da ce se prekinuti konacno sa centralizmom koji dolazi iz Atine i Karamanlisove vlade koji prave ovakve scenarije.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Pozdrav za nasu bracu na grckom :

Ευχές για την αδελφούς μας από την Ελλάδα ...
Για να ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ νίκη σήμερα και σας εύχομαι τα καλύτερα στο μέλλον!
Η ίδια πίστη, το ίδιο χρώμα = ΠΑΟΚ και Παρτιζάν

(
Pozdrav za nasu bracu iz Grcke ...
Da pobjedite danas Thrasivoulos i zelim vam sve najbolje u buducnosti!
Ista vjera, ista boja =PAOK i Partizan
)
 
Последња измена:
Top