Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
ПАО- ПАОК 2-1. Пораз ПАОК-а у гостима Вазелу. На тренутке добра игра црно белих ипак није била довоља јер је било и сувише грешака у игри. Још један традиционални црвени картон, овога пута Ивић за непостојеће играње руком. Светла тачка је био Вијериња који је и изједначио резултат. У другом полувремену Сантос се одлучује на одбрану по сваку цену , али понекад су очекивања већа од могућности. Све у свему бледа игра и пропуштена прилика за трећим местом.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Грчки куп:

ОФИ -ПАОК 0 -1. Олимпијакос га је јуче ис... па тако постоји реална шанса да ове године Паок уради нешто више.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Видим претеко ме брат. Можда грешим ,али мислим да је поново био Ивић био стрелац(превише рицине).Након фудбала ишло се у Палатаки на кошарку,дерби ПАОК -АРИС у коме су их растурили са више од 30 поена разлике. ЛЕЛЕ ,АМАН АМАН. Пар снимака и фотографија постављам сутра.
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
I braca Paokare izgleda, kao i mi,djeluju po principu stoke, samo okaci zastave, pjevaj i skaci ostalo je sve manje bitno...Crno-bijela anarhija nema sta...:)
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ima li neki forum navijac PAOK-a, kao sto je ovaj nas?
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Баскет : Маруси- Паок 78:74 тек после продужетака. Следећа Олимпијакос.

Тренутно Паок гостује Пантракикосу, води са једним разлике. На трибини црно белих окачен је транспарент " Слобода Гробарима".
 
Последња измена:

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
hvala vam braco nasa!mi cemo se uvek podrzavati medjusobno i drzati se zajedno!
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Пошто се приближава меч Партизан-Олимпијакос не би било згорег научити једну песму Паокових навијача која је лако певљива а намењена је искључиво ромима из Атине.Повод више је и то што је велики број навијача одавде решен да дође на баскет а касније и на дерби.

Гаври муња,гаври муња
гамото вромопиреа
ке тин ефта, ке тин окто
гамото олимпијако

http://www.youtube.com/watch?v=ev58130z8v0

Ја сам неке од њих већ научио Партизане, волимо те ,срцем свим..
 
Top