Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ПАОК

Dr.Hofmann

Guest
Razlog zbog kog sam postavio pitanje Drumu je vrlo jednostavan, u Grčkoj pored glavne navijačke tribine, zastave kače i "simpatizeri" na svim ostalim tribinama stadiona, takođe po tim sindezmima(navijačkim klubovima ), stoje okačene zastave koje nikad ne vide stadiona i slične stvari.

Ali Zagor nije mogao da izdrži nego je morao i ovde da bude vickast:D
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Sto se zastava tice ,one koje su okacili WS i cetvorka su autenticne , za njih znam da su posteno odradjene a znam da se isto tako radi preko cele sezone cak i po okolnim selima. Do prosle sezone Arisovi su poprilicno bili opusteni ,nosio je ko je hteo ,nesto kao mi ,sad su sve bitnije pod jednim kljucem. A da i simpatizeri nose i to je tacno al to mu dodje ko u gradjanskom ratu ,nema civila. :D
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
426773_3376086724281_1332723482_33285180_960737113_n.jpg


:buhaha
 

Dr.Hofmann

Guest
Sto se zastava tice ,one koje su okacili WS i cetvorka su autenticne , za njih znam da su posteno odradjene a znam da se isto tako radi preko cele sezone cak i po okolnim selima. Do prosle sezone Arisovi su poprilicno bili opusteni ,nosio je ko je hteo ,nesto kao mi ,sad su sve bitnije pod jednim kljucem. A da i simpatizeri nose i to je tacno al to mu dodje ko u gradjanskom ratu ,nema civila. :D

Sve ti reče Drumo, al ne odgovori na moje konkretno pitanje, u procentima koliko je ovih zastava vredno spomena?
Znam da u" građanskom ratu" nema civila, i upravo iz tog razloga sam i pitao, baš me interesuje koliko ih je pravih, a kontam pošto si dole upućen si u situaciju...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Za ove koje ja znam 100 % . To je WS i cetvorka. Makedones sigurno nisu ludi da kace ono sto ne vredi. Ja bih rekao vise od 85 % sveukupno. Ali ,ovde je drugacija situacija,mete su staticne i uvgek na istom mestu a obicno i na gostovanja krecu sa istog mesta ,moraju da prodju iste trase tako da je sve lakse.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Šteta. 3 gola iz prekida.

Rano primljen prvi, a ne dugo zatim i drugi gol, utakmica je bila rešena. Meni je zanimljivije bilo slušati pesme nego li sama utakmica.

Fenomenalna sezona u Evropi, kvalifikovali se u LE, prošli grupu bez poraza, ali žabari su žabari.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Није Удинезе никакав баук од екипе, али џабе кад је Паок одиграо једну од слабијих утакмица коју сам ја гледао... Штета, могли су даље!
 

Dr.Hofmann

Guest
Bolji je Udineze tim kvalitetniji, imao je Paok veliku sreću što se vratio kući sa 0-0, ali imao je i kući nesreću da otvori utakmicu kako je otvorio.

Gledao sam Udineze ove sezone u jedno 6 ili 7 utakmica i baš mi se sviđa kako igraju .
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Losa igra PAOK-a.. A penal je smesan, al jbg. Ispustili su sansu mozda u prvoj utakmici, al sto kaze manija, prilicno dobra epizoda u evropi ove godine.

Ne znam dal sam ja preterano nervozan ovih dana, al onaj mali ciganin komentator boskovic mi je tako isao na k.... te zirafa nimani, pa nesto uzdise, ko da ga neko tera i da prenosi i da gleda.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Mnogo ste mi nešto blagi sa ocenama Paokove igre .

Sramota je kako su igrali !
Bez žara ,bez volje , kao da svake sezone imaju šanse da ovako daleko doguraju u evropi.
Kaznio bi sve igrače i trenera ,posle onakve podrške koju su imali u Italiji ,oni ovako vraćaju.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Los Paok . Ko i sa Olijem, kurac na brzinu pa se ti cesi posle. U Italiji je bilo na srecu sad jbg. Bar je tribina bila na nivou.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Srce me boli kad vidim da bi ih u sledećem kolu čekao AZ.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Шта ти је фудбал! У 5. чист несрећан гол из прекида... Помислио сам ајде, нема везе, сад ће да крену, међутим још један прекид, још један гол, и то у 15. минуту! У таквим ситуацијама дође ти само да се спакујеш и изађеш са терена, а они су морали да играју још 75. минута! То се видело и у броју погрешних додавања, прокоцканих напада, несигурношћу у одбрани... На крају судија поклони и пенал, и крај!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.674
Morao je ciganski komentator da leci svoje frustracije i koristi svaku priliku da omalovazi Paok .
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Znam ja :
"zašto ćutiteeee,zašto ćutitee..." hahahaha,šalim se malo
 
Top