Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad vec pricamo o uspjesnosti trenera. Mjerna jedinica uspjeha nek bude titula, jer trener koji nije osvoijo titulu a vodio je Partizan ne moze da se smatra uspjesnim. Evo i primjera....

Marko Nikolic dobio u ruke ponosnog osvajaca kupa i ekipu koja se raspadala, napravio od njih sampione tj osvajace duple krune.
Miroslav Djukic je dobio u ruke sampionsku ekipu a ostavio iza sebe ponosnog osvajaca kupa i olupinu od ekipe.

Uspjeh u evropi kad je u pitanju usporedjivanje trenera je irelevantan, jer u evropskim takmicenjima zavsimo od toga kakve protivnike imamo a to je opet stvar poklopanja nekih sretnih okolnosti.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Možemo mi da tupimo do ujutro, Partizan je u poslednjih 10 godina imao samo 3 trenera Jokana, Stanoja i Marka, sve ostalo je sviranje kurcu. Nedostojno imena Partizan i nije za poredjenje.

Da su normalna vremena i da su ovde liga i fudbal normalni niko od nas ne bi tako fatalno doživljavao neosvajanje titule pod uslovom da se pravi stabilan klub koji će svake godine da igra evropu. Ovako smo od evropskih standarda udaljeni svetlosnu godinu, cigani nam prekrajaju istoriju i izmišljaju sebi titule, lopovi i saboteri nam sede u upravi... Titula je pod moranje pa sve ostalo onda. Ja od kad znam za sebe liga nam nije gore izgledala, doduše kao i sve u državi čega se latila ova sns bagra. Sve je poseljačeno do maksimuma.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Ne znam sta se planira, ali bih voleo nekog stranca u spicu, u nasoj ligi ne vidim igraca koji bi pravio razliku napred. Generalno,mali je izbor igraca koji su za Patizan. Procitah negde da smo zainteresovani za mladog golmana Mladosti Rosica, omladinskog reprezentativca. Ali taj decko, osim sto je navijac kurve, ima ambiciju da odmah ide preko. Meni je iz Mladosti zanimljiv igrac Pejovic, odlican zadnji vezni, ove sezone dao mnogo golova sa penala, ima odlican prekid, igrao neko vreme i u Francuskoj. Mana je sto je mator, ima 29 godina. Ja bih recimo vratio Birmancevica sa pozajmice, po meni mnogo bolje resenje od Djerleka za rotaciju. Ima dobru sezonu u Cukarickom, sazreo je tamo, postaje ozbiljan igrac. Randjelovic iz Radnickog je dobar, ali on je vec igrac Olimpijakosa. Slabo sta moze da se probere iz ove nase lige.
Ako nam ode Rikardo, imamo veliki problem, Ozegovic nema kvalitet da nosi nas spic, u tom slucaju mora se dovesti kvalitetan stranac. Markovica i Djerleka pokusati prodati, ako ih iko vise hoce. Markovic ima dobre fizicke karakteristike, dobar skok, ali katastrofa je u pokrivanju i markiranju igraca. Besomucno je forsiran i preko njega smo mnogo golova primili. Strahinja Pavlovic je neuporedivo veci potencijal. O Djerleku sam vec pisao, meni deluje fizicki nejacak, kao da je izasao iz kadeta.

Bice zanimljivo leto...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Rikardo je kompletniji igrac od najboljeg Klea, i spremniji za top 5 lige, koliko god da mi Kleo bio drazi.

Sto se tice njegove sebicnosti, mislim da je upravo Marko Nikolic, kada je komentarisao Djurdjevicevu sebicnost, rekao da je to zapravo pozitivna osobina za jednog golgetera, i da to samo pokazuje koliko je gladan golova i da je upravo zato tako uspesan strelac.

Rikarda ne bih prodavao, spica tog kvaliteta je jako tesko naci, pogotovo sa nasim mogucnostima...

Mi od Mitrovica nismo izbacili krstenog spica iz nase skole... To je bilo pre 7 godina, i ne vidim da ce se bilo sta promeniti jer nema velikih talenata na toj poziciji ni u najavi...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Gledam sad Bozinova kako hvali ovog Kabrala...Kaze slican Leonardu, ali mrsaviji i ne bas toliko kvalitetan da pravi razliku kao on...E pa rodjo, to malo nama srecu kvari :D Na stranu to sto uopste ne vidim neke slicnosti izmedju njih...Ovaj ima neki stil kao Marez, ali mi deluje suvise mekan...Leo je nizi, ali jako zilav i brz, tehnicki besprekoran...Iskreno nisam za to da se taj dovede, ali ajde, nadam se da ce me demantovati ako dodje...Sto se tice Vazure i price oko Pavlovica, cim on kaze da ne bi jos da ga prodaje znaci da ni nema ponuda...Cuj bre mlad je, ima vremena...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Rikardo kompetniji od Klea... mozda, kad bi se zajebavali, jedino sto ima bolje od Klea je brzina, sve ostalo je na strani Klea a pre svega glava.
Ne verujem da ce ova uprava naci boljeg od Rikarda, tako da nisam za njegovu prodaju, ali mislim da svi znamo da ce ga prodati...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda da se uslo u ozbiljnu pricu sa Jersonom Cabralom koji je bio clan Levskog prosle godine. Igra po lijevonm krilu i radi se o pristojnom igracu, nista vise od toga. Malo unapredjenija verzija Zakarica.

Inace iz Levskog je dobio sut kartu jer se pobunio zbog kasnjenja plate (40 000e) a sa obzirom kako je kod nas plata redovna nevjerujem da ce doci do dogovora. Jedino ga Bozinov moze zajebati da potpise :D
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Pise se da smo zainteresovani za golmana Lucana Rosica, iskreno ne znam nista o njegovim kvalitetima, ako neko drugi zna nesto nek podeli
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.453
Reaction score
12.120
Локација
Beograd
Zar je bitno ako Stojke ostane?Dajte bre vezni red ojacajte,nemamo krstenog plejmejkera vec tri godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top