Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Sa njim je titula vrlo moguca misija !!!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Znajući našu upravu, sa njim je veća mogućnost da dođe do nerazumevanja i bojkota zbog neisplaćenih zarada. To je jedino što me plaši, inače takav majstor odavno nije igrao u našem Partizanu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Апсолутно сам скептичан да ће наше руководство успети да врати Леонарда; уосталом, доказао се у Арапском свету, сигурно да има много боље опције на столу од враћања у Партизан и да се изнова доказује.
Отићи ће у неки Арапски клуб, готово сам сигуран.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kao da citaju sta pisemo. Pisao sam da bih voleo Rosica iz Mladosti i interesuju se za njega, Dinga vidim dolazi, trebalo bi pojuriti i Lambulica momak je grobar, mlad talentovan. Ovo za Lea i ne verujem bas da cemo ga vratiti.
Edit: Ostojic ostaje i sledece sezone, a jasno je da cemo prodati Pavlovica da bi opstali finansijski, a Markovica bih prodao jer za prvih 11 nije.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Динга верујем да ће бити солидно појачање, с обзиром на могућности.
Павловић и Марковић иду 99% обојица, Остојић остаје као искусан штопер да буде ту уз младе; пошто Валијенте свакако иде да би се растеретио буџет.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Markovica bih prodao odmah, ne bih se mnogo cenjkao. Pavlovica mi zao, mislim da bi narednu sezonu pokidao, ali ako se mora zbog novca, sta da se radi...

Edit: Ako bi nekako moglo da Pavlovic ostane do zime, da pokusamo do grupne faze Lige Evrope, tada bi mu cena jos skocila, a da Dinga bude u rotaciji spreman da ga zameni. Valijente odlazi, Ostojic kao iskusan treba da ostane, ali ne znam sta su se dogovorili sa njim.
 
Последња измена:

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ne razumem pozajmicu ako nema opciju otkupa, a ne verujem da ima. Kod nas se razigra, onda ga vratimo, a mi kupujemo novog igraca.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.268
Reaction score
6.995
Trio Leo-Rikardo-motivisani i zdravi Tosic, 80 golova u najavi. Pusti snovi...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Mi cemo ovog prelaznog roka zaraditi 12+ miliona evra samo kroz prodaju igraca, tako da ako ovi iz uprave imaju bar gva grama mozga, moraju da dovedu Leonarda, cak i da mu ponudimo god platu od 2mil. to nece biti nikakav rizik, mozemo samo da profitiramo, i rezultatski i finansiski.

Ako Leo dodje, volio bih da Rikardo ostane bar do kraja kv. pa ako se plasiramo u ligi evrope, ne vidim zasto ne bi ga zadrzali bar do decembra.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bambi previsoku platu ima jedino ako zeli da pristane na smanjenu platu i ako nema zdravstvenih prepreka bih ga zadrzao kao krilo koje je drugo po kvalitetu u timu uz Leonarda ( ili takav kvalitet igraca) bi dao neki lep doprinos. Treba nam krilo koje je brzinac to je moderan fudbal a ne mi vecito kao ove sezone cele imamo krila koja se konstantno uvlace u sredinu.
@vukMKD mi mozemo naci boljeg igraca od njega pored svoje sebicnosti opet bi dosao u sukob sa licnoscu kao sto je Leo ( setimo se samo Lea i Djuke) a ja bih to trpeo jedino da je kvalitetan napadac, ne kazem ima kvaliteta al visok je a nema skok igru igru glavom, pri tom nije nesto ni brz. Sve to stoji dao je 26 golova al on ima ako se ne varam 27 godina ovo je mislim voz u kom ga trebamo prodati.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.252
Reaction score
2.920
Sta se desava sa onim Drazicem?
Pade mi napamet jos jedan igrac Miroslav Stevanovic,vrlo dobar je bio u Vojvodini,posle igrao u Sevilji,ne znam sta je sa njim? Mislim da bi bio dobro pojacanje..
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Mislim da bi Bambi pristao na smanjenje plate, svestan je da su najbolje fudbalske godine iza njega, ali on za ovu nasu ligu ima odlican kvalitet. Jedino ako mu dodje neka ponuda iz Kine ili arapskog sveta, to jedino moze da poremeti.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Sta se desava sa onim Drazicem?
Pade mi napamet jos jedan igrac Miroslav Stevanovic,vrlo dobar je bio u Vojvodini,posle igrao u Sevilji,ne znam sta je sa njim? Mislim da bi bio dobro pojacanje..
Miroslav Stevanovic je u serevette-u, uveo ih je u prvu ligu Švajcarske, proglašen za najboljeg igrača lige, ako se ne varam. A Dražić je u Slovanu valjda..
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Matke22

Ko moze da garantira da ce taj biti stvarno bolji, moze da bude skupji, da ima vecu reputaciju, ali i da prodje kao sto je i Suma prosao, vidi ti samo kod cigana u zadnjih godina, koliko skupih stranaca su doveli koji su trebali da prave razliku na terenu, a nisu nista uradili. Samo zbog toga bih voleo da Rikardo ostane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top