Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Cisto da ne zaboravimo kakva govna nas vode. Kao jurili Bendtnera i Doumbiju kurac moj. Ispratili #51 jer se popeo na onu stvar i saigracima pa su morali da ga sklone da se ne dogodi jos neki veci cirkus u toku sezone da ga neki saigrac ne prebije ili zadavi.
Ovo itekako ima smisla. Cela miletic je posle tsc bez dlake na jeziku rekao da nas sebicluk ubija. Vec sutradan je objavljen transfer za darmstat. Nadam se da su mu se nahebali rodbine u svlacionici
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Evo ovde možete da vidite listu prijavljenih igrača. Za sada nema Gigića. Sutra do podne će sigurno da ažuriraju >>>

 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.017
Ne znam zasto se pominje pantic na ovom forumu, zaista. Covjek koji prica o Partizanu u dresu drugog kluba. Moje licno misljenje, svako ko brani ovu upravu, za mene je smrad izdajnicki. Zao mi je sto nismo doveli krstenog napadaca, bas mi je krivo, nadao sam se da bi ga uklopili i imali jeben tim, ali dok god je ovih podanika u upravi, tesko da ce biti dobro.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Kad vec nisu mogli da iskopaju napadaca poput Rikarda ili Leonarda koji su nama (tada) vecinom bili nepoznati a dali su brdo golova za Partizan, bolje sto nisu potpisali na brzinu ni Dumbiju za koga je pitanje u kakvom je stanju i da li bi bio novi Djemba-Djemba, tj razocarenje ili Bendtnera koji je smotaniji od Sadika, jer njegovi promasaji dok je igrao u premijer ligi su prava remek-djela, a imali bi velike plate. Ne juri se napadac u minut do 12, bez nekog prethodnog dogovora. Ostaje nam da se nadamo cudu, da Sadik popravi realizaciju a Gigic koji ce sad morati da igra eksplodira u ovoj sezoni.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Evo ja opet svratih da pozelim upravi sve najgore.Ove pare od Evropa Lige sto smo zaradili neka potrose na lekove govna lopovska.
Ono ponizavanje partizanovaca danas sa naslovom "trazili ste pojacanje" govna nesposobna seme vam se zatrlo.Koliko ste glupavi i nesposobni,pokusavate i da se nasalite a ni to ne znate ,jebao vas Sadiq da vas jebao. odjebite vise od Partizana govna usrana.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja se iskreno nadam da ce se Gigic snaci i istisnuti iz prve postave Sadika. Kaze vucelic onako ponosno eto Suma je proigrao onaj iliev stvarno nema pojma (sarkasticno) i onda je rekao kako je iliev ucestvovao i u ovom prelaznom roku. Ja licno ne verujem da je Savo trazio Sadika i sami su rekli da su ga duze vremena skautirali.

Prosto da se covek zapita ko sve zauzima mesto stranaca, od ovih pojacanja jedino Natko ima potreban kvalitet koji opravdava status stranca i Asano koji na momente pokazuje da ce biti pojacanja za kog verujem da mu je potrebno vreme da se adaptira na ekipu i da udje u formu.

Lazar Markovic nas je u ove dve godine odbio u vise prelaznih rokova prenosi Pantic ne znam samo sto su zapeli za njega kao i neki odavde momak nije povezao jednu sezonu ne pamti vise je van terena nego na terenu obezbedio se taj finansijski i boli ga uvo.
 

Relja

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
4
Reaction score
15
Локација
Belgrade, Serbia
U celoj ovoj priči oko napadača, meni je najjači utisak odlazak Nemanje Nikolića, zato što je nama upravo taj profil igrača potreban. Nama nije u špicu potreban izraziti golgeter. Nama treba špic koji će da igračima koji su nominalno iza njega otvara prostor, a Nikolić je upravo taj profil igrača. Englezi to nazivaju deep lying forward, napadač koji igra bliže veznom redu i otvara prostor drugima.

Prošle sezone je čovek bio najbolji asistent ekipe kada tim uopšte nije imao profil krila i ofanzivnih veznih igrača koji njemu odgovara, a to su igrači koji napadaju prostor iza leđa odbrane. Sada imamo dvojicu takvih na krilu, Asana i Lutovca + Sumu koji je u toj ulozi centralno najbolji, gde voli da napadne dubinu i često ume da izađe u situacije jedan na jedan. Plus, ovi igrači koji bolje igraju s polja i sa loptom (Tošić, Stevanović), bi sad bi svakako imali više prostora. Šta se dešavalo prošle sezone. Nikolić se spusti bliže veznom redu, povuče štopera sa sobom, a nikoga nema da taj prostor eksploatiše. Jer Tošić ne napada prostor, izgubio je na hitrini, Zakarić ne napada prostor, plus je većinu utakmica igrao zakucan uz aut liniju na strani svoje jače, leve noge. Ivanović je jedini igrač prošle sezone bio koji je potencijalno i teoretski mogao da iskoristi to što Nikolić radi, i nemojte zaboraviti da je ulazio nekoliko puta u šanse, kada je igrao, a jednom čak i dao gol, ona utakmica u Nišu. Sada bi Takijevi kvaliteti dobili novu dimenziju sa igračima sa kojima je kompatibilan, dakle ponavljam Suma, Lutovac, Asano i Ivanović.

Kada nam protivnik, kao što je slučaj u Evropi ponekad, ne ostavlja mnogo prostora iza leđa njihove odbrane, taj prostor kreiraju igrači poput Nikolića. To vam je slično onome što Liverpul ima sa Firminom. I Liverpul većinu utakmica igra protiv ekipa koja im ne da prostor iza leđa, pa ga Firmino svojim kretanjem kreira, i pomaže Salahu i Maneu.

Nije ovo bio lament nad time što je otišao Nikolić, možda je dečko nevaspitan i bezobrazan, možda ga ne želi svlačionica. Čisto sportski i fudbalski, kažem, nama taj profil igrača treba. Jebiga, na nama dostupnom tržištu nema igrača koji su vrhunski i u postizanju golova i u otvaranju prostora, a nama treba ovo drugo.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ali kako su iskusno Savi uvalili kosku. Nema napadaca,evo tebi druze drugi ugovor da se malo smiris i ne dramis previse i svima lepo...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ja sam bukvalno ispljuvan ovdje na forumu, jer sam "navodno" odustao od titule. Evo Vam braco Grobari, sta nam rade sns njuske. Jebo ih usnicar sve po redu sjeme mu jebem cigansko
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ali kako su iskusno Savi uvalili kosku. Nema napadaca,evo tebi druze drugi ugovor da se malo smiris i ne dramis previse i svima lepo...

Savo je za mene isto sto i oni ako prihvati da igra Evropu i domacu ligu sa jednim napadacem koji ne zna nista.Legitimno prihvata ovo sranje uprave po svetom klubu ,a u tom slucaju sranje i po sebi.Umesto sto se krevelji sa veprom dok potpisuje novi ugovor trebao je da udje u kancelariju i da im kaze 'napadac do ponoci ili se terajte u tri lepe picke materine,ja sa Sadikom necu da igram Evropu" . Umesto toga njemu ovo sve lepo... bravo sadomazo,e zato je za mene isto sto i oni.Svi napolje bagro lopovska iz svetog kluba.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ranije je bilo da može jedan dodatni igrač da se dopiše za grupnu fazu van ovog roka.Da li su to ukinuli ili?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nema nama srece dokle god je ovakva atmosfera u drzavi neka prica ko sta hoce. Osudjeni smo da budemo drugi i zadovoljavamo se mrvicama.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ja cu ukratko, a valjda ce neko i podrobnije. Klub cine uprava, strucni stab i tim. Sva 3 cinioca su ODUSTALI od prvenstva. Prvi covjek struke nam je to preksinoc saopstio, neformalni portparol uprave je takodje to javno kazao u vise navrata. I sta vam vise treba od ovoga? I za LE imamo dovoljan broj igraca, kup se i onako igra od proleca. Kome nije po volji neka se buni. Frakcijasi, mafijasi su prezadovoljni.
Gospodin sa nikom Nikola_G je to masu puta kazao. Mi smo picke. Cao, zdravo! Ugasite temu i ne otvarajte je ni u januaru.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Profa okacio pesmu tek je 12 sati na twitteru i reko veceras zurka.. Zvanicni nalog FK Partizan lajkovao
Mozda ce biti necega
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top