Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Citam forum vec nekoliko meseci ali evo prvi put da cu nesto napisati, 100% proverena informacija a to je da do zime nema pojacanja, da vas ne loze po tviteru, i da je Rajkovic u planu da potpise u januaru, pozdrav braco, ziveo Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.834
Sta je sa gospodinom Rajkovicem? :D

Oce li doktor medicine udostojiti nas nekvalifikovane, tehnicare, inženjere, pravnike, ekonomiste, menadžere... Izvora svoje proverene informacije?
 
Последња измена:

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ma ovo su govna jedna kakva Partizan odavno nije gledao. Smećari odvratni. Kunem vam se da se juče moglo birati od 10 slobodnih špiceva za klasu boljih od Sadika, dogovor se mogao postići za par sati bukvalno, i da se trkamo s ciganima ravnopravno, ali ne, moralo je da se ostavi za separeove na Riveru, Stefan Braunu, za koks, za Belvedere votke, za kubanske kohibe prve klase, majku vam jebem upravo, sijeme vam se zatrlo lopovsko
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jeste, ako se igramo menadžera. Naći dobrog špica za prihvatljivu platu, uz uslov da smo klub iz nimalo atraktivne Srbije, posljednji dan prelaznog roka, ili po isteku, mislim da to baš i nije toliko lako. Za platu od 2-3 miliona, malo je lakše, svakako.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.692
Pa kad traže na kraju prelaznog roka.
Šta su ti ljudi gledali od jula na ovamo?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ozbiljni klubovi skautiraju tokom godine, gledas tog igraca uzivo ne preko hajlajtsa ili nekog videa gde svako moze ispasti igrac, pre kraja prvenstva udjes u kontakt sa klubom igracom i po mogucnosti resavas to do priprema. Tokom leta ako se desi neki zanimljiv igrac nadogradis ekipu sa tim jednim ili eventualno 2 i to je to a ne da pred kraj dovodis 5 pojacanja.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vidim da se Ruznal zali da je Lakija Markovica predstavila Bilja Obradovic a ne Vazura ili Savo,valjda da ih ne pitaju o spicu?
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Bas se vidi da uprava radi u interesu Partizana. Da uvijek gledam u ledja kucki, a debeli krmak vozi novog audija na racun kluba, a stara drtina pusi tompuse na racun kluba. Majku vam jebem sns-ovsku
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Vidim da se Ruznal zali da je Lakija Markovica predstavila Bilja Obradovic a ne Vazura ili Savo,valjda da ih ne pitaju o spicu?

Ko da taj junak ne moze da nadje Savin broj pa da ga licno pita zasto nije doveo spica.

Cigosi se usrali pa kukaju. Daj Boze da stvarno dodju Rajkovic i jos jedan napadac, pa neka zakukaju jos jace tamo negde u maju.

Savo da je hteo za te pare mogao je da dovede umesto Markeca profil igraca kakvog smo svi mi prizeljkivali. A zasto nije, uopste ne sumnjam da cemo uskoro dobiti odgovor na ovo pitanje, valjda smo shvatili do sada da se Milosevic ne sakriva iza nekih stereotipa i floskula, i da je uvek direktan i konkretan.

I mi ovde previse mracimo i stvaramo raznih teorija zavere, ja uopste ne sumnjam da je svaki igrac koji je dosao, iskljucivo Savina zelja. Te price da mu ne daju da dovede kvalitetnog i skupog napadaca su neozbiljne. Pa doveo je Asana, Natka i Markeca, preozbiljni i jako skupi igraci za nas i to sto imamo Sadika, a ne drugog napadaca je takodje Savina zelja.
I ma koliko ni ja sam nisam srecan zbog toga, jer mislim da uz nekog rutinera napred da bi smo bili daleko opasniji, imam apsolutno poverenje u Milosevica, zasluzio je.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.136
Локација
Академија
Две вечери узастопно је горео форум а вечерас затишје. Дајте бар неку мошу да прекратимо ову репрезентативну паузу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top