Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Dali smo Bojana Balaža TSC-u!?
Pa ovi definitivno nisu normalni, dečko je 2001., kapiten u svom uzrastu, vođen i na pripreme, u nornalnom okruženju igrač koji je trebao i morao u prvi tim poput Svete ili S. Pavlovića! Čitam da smo ubacili 50% od narednog transfera i da ga možemo vratiti pod određenim uslovima u naredne 3 godine, ali kakvi su ovo potezi ljudi moji!!!
Ajde što dovodimo svašta, nego i ono malo što valja dajemo šakom i kapom! Ma duvajte ga više, mnooogooo daleko je ovo od onog Partizana na koji smo navikli... tuga...
 
Последња измена:

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Piše Kurcir da dovodimo nekoh Kamerunca,igrao valjda u Anžiju.Pokušao sam da zapamtim prezime ali mi se mozak polomio.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Piše Kurcir da dovodimo nekoh Kamerunca,igrao valjda u Anžiju.Pokušao sam da zapamtim prezime ali mi se mozak polomio.

U pitanju je zadnji vezni igrac Gael Ondoua. Visok 185cm. Odigrao otprilike sve utakmice za Anzhi u Ruskoj Premijer Ligi... bice sigurno dobro pojacanje ako se sve to izvede.


Link na vest: https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3269395/pojacanje-partizana-gael-onduoa-video

Link na profil igraca: https://www.transfermarkt.com/gael-ondoua/leistungsdaten/spieler/322309
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
A ovi iz uprave bi mogli malo da dignu dupe iz fotelje i svrate do svojih prijatelja Terzića i Kokeze pa da se porazgovaraju o broju stranaca dozvoljenih u domaćem prvenstvu...
Tri Crnogorca, jedan Bosanac, Rikardo, Suma, Kamerunac, to je sedam...Kolko je dozvoljeno? Četiri? Pa kako ćemo?
Otišo ili ne otišo Suma i Rikardo, mi opet za te pozicije trebamo stranca jer kod nas devetki i desetki nema, a i zadnji vezni a la Everton (stranac) fali nam ko budali šamar...I šta ćemo onda?
Da nam ne igraju Crnogorci? Da nemamo Bosanca? Da nam stranci budu samo Crnogorci i Bosanac, a da ne dođe ni jedan pravi stranac? Šta?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pa neki minimum je da imamo 22 fudbalera, čisto kad se podele na treningu da igraju na dva gola da imaju dva tima od po 11...
I još plus koji fudbaler pride, ako dođe do povreda, kartona...
Ja mislim da je sasvim o.k. da (ako to pravila dozvoljavaju, a mislim da dozvoljavaju) imamo igrače na ,,dvojnu,, sa Teleoptikom...pa ako nam neko zatreba da ga ,,povučemo,, odatle...
Četiri zadnja vezna i nije mnogo, to je pozicija koja može da ,,pokupi,, dosta kartona, pa onda neko mora da menja ,,požutelog ili pocrvenelog,,...
Ali igrati sa dva zadnja vezna na baš svakoj utakmici u domaćoj Super-Njiva-Ping-Pong ligi i nema baš smisla...nekad je sasvim dovoljan i jedan...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top