Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Taj ozegovic je vise padao po terenu od bebe koja uci da hoda.

Sve to, ali brate ono ciganisanje kad ga pipne neko a on se previja od bola. Beži da ga ne gledam više nikad.
Znači on je bio ono sve cigansko što mrzim kod njih. Ali bukvalno. Jebeni degenerisani ciganin.
Ne želim da pomislim da to govno može da se vrati u Partizan.
Bilo je mnogo cigana koji su nosili sveti dres, i nažalost biće ih, ali ono govno što ga obuklo je smrdelo kao ceo sever, sa sve upravom Lukićem, Terzićem, Vulinom i Vučićem.
 
Последња измена:

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Ko jebe ožegovića loš igrač još gori čovek.,ali nemojte zaboraviti da smo i Ostojića prozvali da je cigan (možda i jeste ne znam) pa mu sada pevaju ostoja ubico cigana
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Problem je što se glumi da se kao Ožegović kao ne voli jer je cigan, a zapravo se ne voli jer je go kurac od igrača koji pada po terenu ko pola praseta.
A prodaje se priča da su sad odjednom forumaši nešto počeli da broje krvna zrnca, a svi prihvatiše “kad nešto mrziš”.
To je priča neću u mekdonalds jer je američki, a ne zato što više volim pljeskavice a na nogama najk patike.
Da valja ičemu Ožegović niko se ne bi ni setio da je cigan sem možda nas par koji kokodačemo još od 2010e da se mora negde postaviti crta da ne bi postali Inter i milan. ( pre nego neko nešto počne da kenja kako su nekad i govna smrdela nek se i milko tera u tri pičke materine)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ko jebe ožegovića loš igrač još gori čovek.,ali nemojte zaboraviti da smo i Ostojića prozvali da je cigan (možda i jeste ne znam) pa mu sada pevaju ostoja ubico cigana
Ostojic je najpribliznije receno bio njihov simpatizer. Covek na mestu, vredan, spreman da ispuni sve sto se od njega trazi. Meni iskreno jedan od drazih igraca sto smo imali, iako nije odigrao neki haos broj utakmica.


@grobar-do-groba

Sve se ja brate sa tobom slazem i sve je tako.

@nemanja-950 pa nije ni Stojkovic nesto bio druzeljubiv
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.597
Није био дружељубив, није требало да га доводе, доста смо заборавни и превише праштамо. Све стоји.
Мени је ипак овај гаднији, нема везе са играчким квалитетима него са личним убеђењима.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A to je kad u upravi imas dileje koje ne znaju sta je Partizan, kad na tribinama imas otpade raznih tribina onda se i mogu dovesti raznorazni sa. Neko je na pocetku teme pomenuo Pankova pa taj momak je olicenje cigana, igrao je za klub cije je navijace akcijao sa svojim romuljagama e takve treba na vreme prepoznati i zabraniti njihovim prljavim menadzerima da pridju nasem stadionu sa mislju da ponude takve. Moze li neko da kaze vise o Ovusuu, stoperu Crnomarkovicu, Vitasu?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.597
Шта онда да нам Ожеговић буде на клупи, каква црна клупа? Терај то у пичку материну док нису почели да му скандирају Оги Гробаре.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemoguće je nemati cigane u klubu, ako si klub iz Srbije.
U Partizanu ima 3 kategorije cigana:
1. Igrali kao seniori za cz
2. Igrali kao deca za cz
3. Navijali za cz od detinjstva
Takvih imamo na ugovoru bar 15.

Meni ne trebaju navijači Partizana u timu, ako jesu super. Trebaju mi kvalitetni igrači koji su profesionalci i nemaju ciganske manire. Ostoja je odličan primer, pošten momak, solidan fudbaler, profesionalac. Boli me kurac što je navijao za zvezdu i navijaće posle Partizana.

Pojačanja iz domaće lige, naročito Afrikanci, promašaj.
Moje želje su Leonardo, Đurđević, Fejsa, Jojić i Jovetić.
Lazar Marković ne može da igra sreda-subota, može samo jednu. I to ga zauvek sprečava da bude ozbiljan igrač bilo gde.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
nama su neophodne promene na sredini
sa zdjelarom i panticom nema leba ni u evropi ni na ovim nasim njivama, bekovi isto, treba nam i jedan mamojeb u napadu pored rikija a posto vrv odlazi riki trebaju nam dva...
stvarno ne znam sta raditi sa brdo ovih nasih prosecnih superliga fudbalera...






pre svega
nama treba uprava koja ce raditi u korist kluba a ne na njegovu stetu
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Najveci problem sa ciganom Stojkovicem tek predstoji. Apsolutni nedostatak zamena za njega na golu Partizana!
Sve ostalo je vec ispricano.
Стојковић је везан за нас уговором чак до 2022, и остаће до тада уколико га ови гмазови не продају.
Мада ја предвиђам да ће остати до краја уговора, можда и још сезону-две дуже, па после да добије неку функцију у клубу,
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ako on dođe onda bi trebalo da je Georgijević bivši.
A Vitas bi trebalo da bude zamena za Valijentea.
Moja neka logika.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Bice ovo, kao i svi prethodni prelazni rokovi. Nista specijalno. U pocetku ce se najavljivati bombe, pa onda u minut do dvanaest kao muve bez glave da jurimo neke nase vedete. Svaki prelazni rok, istoo!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Saponjic uopste nije bio los prospekt, samo je voleo da pada kao Ozegovic.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dal stvarno ocekujete da ce ova uprava dovesti pojacanja? Dok je govnar na vlasti i VVV u upravi, mi samo mozemo da se nadamo nekim poluproizvodima i menadzerskim igracima
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top