Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Odlaskom Gomesa ostali smo na 3 napadaca, a da nijedan nije golgete, odnosno nijedan nije u stanju da postigne vise od 10golova u sezoni. Uzalud da dodjeni Azar na lijevom krilu, Sadik nije neko ko je sposoban u kontinuitetu da zabija, Gigic je kombinacija sa godisnjom kartom za tribine, a Ozegovic je raspad koji ce opet na pozajmicu, ili raskid ugovora ako bude pameti i srece.

Da dodje Azar ja bih dao 10 + :D

Lepa je prilika da se dovede ozbiljan igrač na toj poziciji i uopšte ne sumnjam da ovi naši to neće učiniti.
Tako nas malo deli od dobrog rezultata.....
Ptanje je samo da li smemo da ga ostvarimo.
Ipak glasačko telo SNS(navijači zvezde) treba da bude uvek u lepom raspoloženju.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Daj bre ljudi nemojte biti naivni, zar vas nicemu nisu naucile prethodne godine...? Koja bre vrhunska pojacanja, daj Boze da gresim ali mozemo se ev nekom takvom pojacanju nadati ako kojim cudom udjemo u LE. Te price cim prodamo dovodimo su toliko prezvakane, kao i ona prica sa platama, ovamo se redovno izmiruju, sa druge strane svi koji odlaze oprastaju dugove za iste. Ko je ove jahace poznavao ni pakao mu nece tesko pasti (sveimjbmdaimjbm :mad:)
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
@charlie sheen Nismo od juce. Tom logikom kojom se ti vodis zakljucuje se da svakom igracu na planeti zemlji treba dati sansu, pa cemo vidjeti kakav je. Ali, to kad se desi mi sko vec eliminisani iz LE i kaskamo u prvenstvu. Sadik je neiskusan igrac, koji nije gol igrac, vidi se iz aviona, voli da dribla, asistira, protiv buduceg drugoligasa Indjije je usao u samo jednu sansu, premalo. Gigic je kao i ostala JSL pojacanja prethodnih godina cista kombinacija, cak sta vise sa najmanjom reputacijom nego li Ivanovic, Nikolic, Radin, N. G. Miletic itd i tome slicno. Da je doveden Tedic iz Cuke pa da se pozdravi potez, ovako, imam skoro 34god i godine pracenja Partizana i fudbala, jasno mi je sve, nisam slikar naivac. Druga stvar, i kljucna, ambiciozan klub sa zeljom da napadne titulu i jesen u Evropi to ne radi sa ovakvim napadom, sa sve Ivanovicem. Dakle, koliko je neophodan vezni igrac, tipa neka 8-ca, te lijevo krilo, toliko je potreban rasan golgeter, zavidne reputacije. Muka mi je vise od tih prica sacekajmo da ga vidimo na terenu, obicno tad bude kasno, sezona ode u krasni. Po cemu je prepoznatljiv taj Gigic da ga kvalitet preporucuje za Partizan, za 150k evra, tehnika, dribling, brzina, golgeterska proslost, mozda igra za mladje selekcije Srbije? Pa, kad treba da se dovede neki brazilac koji trazi platu od 500k godisnje mi nemamo da mu damo bez 350k i tu se razbije transfer, jer smo jelte tu razliku dali Macvi ili joj dugujemo, svejedno, obaveza je obaveza, plus plata tom Gicicu, porez, doprinosi, nesto menadzeru, izadje to ljepota. I napokon, kad smo zadnji put profitirali na terenu i finansijski od domacih takvih igraca, kod Race Petrovica?
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
@kontraAV Sve je to super i slažem se u jednu ruku sa tobom.

Ali za takvog golgetera kakvog ti tražiš potrebne su pare prijatelju, a znamo obojica da ih Partizan nema. Na takav način se stvari odvijaju u karijeri na pesu, gde je realno da dovedeš nekog golgetera iz španske primere. Problem svih nas jeste taj što nismo objektivni i realni, pa ne priznajemo trenutno stanje u fudbalskom klubu i mogućnosti istog.
Ja bih najradije gledao Ronalda na levoj strani, Mesija na desnoj, a u napadu nekog igrača poput Dijega Koste ili Aguera. A pored njih, na klupi bih voleo Nejmara, koji će zamenjivati Ronalda ili Mesija tamo oko 70-og minuta. Ali jebi ga, onda se spustim na zemlju i sagledam trenutnu situaciju kluba i shvatim da je Gigić, pojačanje iz Mačve naša realnost.
I samo ću te podsetiti na najskuplji transfer u istoriji našeg kluba, kada je Partizan nekom Slovanu isplatio 1,6m evra za Sumu, koji je apsolutno podbacio. A naš klub nema mogućnost da dovodi svake sezone takvog igrača, sa onim "jedan će biti pravi".

Zbog takvog stanja kluba, krive su nesposobne uprave, koje su svojim potezima i bahatošću uništavale Partizan godinama unazad!
Zbog svega toga, "zameram" ljudima koji pljuju Gigića, Sadika, Sumu i sve ostale igrače, jer su oni najmanje krivi što su u Partizanu, a verujem da i njima ne cvetaju ruže u našem klubu i jedva čekaju da odu odavde.
A što je bolnije, u poslednje vreme vidim više prozivki upućenih igračima od onih namenjenim gospodi iz uprave.
Partizan ima dug od 22 miliona evra i nalazi se u situaciji u kojoj su svi okrenuti protiv njega i kada se sistemski uništava, pa je po meni veliki uspeh preživeti sve to i isplivati na kraju tog ciklusa. A ti bi pored svega toga, dovodio golgetera iz neke strane lige? Naravno, ako nije crnac, ne dolazi u obzir.

Samo treba biti realan i prihvatiti činjenice, pa makar one bile i najcrnje.
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: MAK

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kao sto sam napisao ranije, ako su mediji pisali da je nasa glibava uprava odbila ponudu od 5, 3 ipo prihvataju sigurno, mediji i ova sramota od uprave vec duze vrijeme suruju i vjestacki podizu cijenu igracima koje u sustini niko i ne trazi, ili se interesuje eventualno jedan klub.
Rikardu hvala na posteno odradjenoj sezoni, pokazao se kao dobar spic, a sad kad smo zaradili ovih 3.5 miliona, treba ocekivati ulaganja od nekih 500-700 hiljada, i dug kluba povecan za milion-milion ipo, ali bez brige bratijo, ovozemaljski zivot je prolazan, a svako ce dobiti po djelima svojim.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Impresivan je Ivicin procenat uspesnosti kada su u pitanju igraci koji su dovedeni da prave razliku. Vracajte ga pod hitno, bio bi odlican tandem sa Savom. Steta sto se njega nije setio da dovede umesto Mirkovica, to mu je zapravo jedina veca greska u celom mandatu, bar kada su sportske stvari u pitanju.

Nadam se da Pavlovic ostaje, bar dok ne prodju kvalifikacije, i ako udjemo u L.E, treba ga zadrzati jos godinu dana, osim ako neki klub bas zagrize za njega, i posalje ponudu koja se ne odbija, tu ne mislim na ponude od 4-5 miliona evra. Ako ostane, bice to dupla korist, jer ako je za samo sest meseci igranja u jelen, sprdnju ligu, privukao toliku paznju na sebe, sta ce se desiti ako sa samo 18 godina potvrdi svoj talenat i u L.E. Siguran sam da ce u tom slucaju duplirati svoju vrednost narednog leta.

Kazem dupla korist, jer ne samo sto cemo uzeti vecu lovu od njegovu prodaju iduceg leta, vec to bi znacilo da ovi momci, poput Lazara.P i Stevanovica, koji po meni pokazuju talenat koji nije vidjen u nasem klubu u ovom veku, ostaju bar jos dve godine. Znaci, desice se neki lancani proces u kom ce svaki novi mlad igrac, koji je u perspektivi planiran za prodaju, ostati godinu dana duze kod nas, sto bi bilo od visestruke koristi.

Tako bih bar ja uradio. Od ovih ocekujem za pocetak, da sto pre, koliko sutra dovedu ta dva famozna stranaca, da ne bi nas Turci, po ko zna koji put sjebali.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ipak se mora priznati da je ovo sa Rikardom fenomenalan posao. Iskopali su ga za dz, i ova cifra je, s obzirom na njegove godine i biografiju, veoma dobra. Sad, to sto od toga necemo videti kurcevog dinara i sto su zamene po pravilu sve gore i gore, to je druga prica.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Njegov posao je bio da napravi tim koji ce osvojiti titulu. On je napravio tim koji je junacki izvojevao trece mjesto.

Usput nije propustio no jednu priliku da se posere po navijacima Partizana.

Za njega bo najbolje bilo da se ne pojavljuje u medijima jedno 10 godina, ali ruku dajem da ce se javiti u narednih par dana, da kaze misevima kako je on doveo Rikarda za dzabe...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Kopitovic juce eskivirao da igra protiv Moldea,pod izgovorom da je bolestan.Po meni je ovo prilicno siguran znak da cemo ostati bez Pavlovica u narednim danima.
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: Pop

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kako stvari stoje, dok je psihopata na vlasti, ne bi me iznenadilo da našu djecu prodajemo još dok su u jaslicama.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Gospodo( ako vas uopste mozemo tako oslovljavati) iz uprave, sta se ceka sad?!?!
Inkasiraste 5+ miliona u ovom prelaznom roku, navodno sve dogovoreno sa Japancima, Brazilcima, samo se čeka prodaja Rikarda...
Strpljenje strucnog štaba je verujem pri kraju, a o nama da ne pricam.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Као што сам рекао још на крају прошле сезоне, у овом прелазном року све што ваља гледаће да бежи из ФК Партизан главом без обзира.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.657
Uigravaš zadnju liniju sa bekom koga planiraš prodati na kraju prelaznog roka, a tu je i štoper koji može otići čim nekoa ponudi 2.5 do 3mil evra, iako vrijedi bar duplo više uz dobre pregovaračke sposobnosti.

Uz to, probijeni su svi rokovi za dovođenje veznih igrača koji bi unapredili igru, a ne bili samo broj na platnom spisku.

I onda šizofreni Pantić priča o dobrim namjerama uprave.

Pa ta govna su za lomaču.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Као што сам рекао још на крају прошле сезоне, у овом прелазном року све што ваља гледаће да бежи из ФК Партизан главом без обзира.

Uzeti u obzir da igranje za klub koji se bori protiv kompletnog zlikovačkog establišmenta jedne policijske države oličenog u klubu ružnih boja baš i nije san svakog fudbalera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top