Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Uostalom klubom rukovodi samo Vazura, Vucelic je prisutan koliko i ja, a Vuletic se vucara citavo ljeto po moru i planinama

Od svih tih koje si nabrojao, hteli mi da priznamo ili ne Vuletić je uradio najviše za Partizan. Setimo se koliko je puta skinuo zabranu navijačima u evropskim utakmicama, dobio je dosta sporova sa nekim menadžerima koji su isplivali posle 10 godina. A što je za mene najvažnije, dobio je spor oko stadiona JNA, u kojem je on zvanično postao Partizanov.
Napominjem da mi se gadi ova uprava i iskreno želim da odu što dalje od Partizana ali činjenice su da je Vuletić nešto i doprineo klubu, za razliku od ostalih.



Ako je ovo tačno, sad je uprava kluba na potezu.
Rikardu hvala na pruženim partijama u Partizanu :clap
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Nadam se da su se sada stekli uslovi za kupovinu dva tri igraca, sa kojim bi bili respektabilniji prema timovoma u evropi i odvratnim ganferima u Srbiji !
:picka-ciganska:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dečko nije u cvetu mladosti.
Igrao 2.ligu Portugala, pa cirkus farsa ligu Srbije, gde je sve namešteno. Pola golova koje je dao su rezultatski nebitni.

Samo Arapima ili Kinezima može da se proda, iz Evrope niko nije ni pitao za njega.
Pitanje je da li vredi i 3 miliona.

Plus ovi što ga prodaju su debili. A moguće da 1 milion ide u torbi.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Definitivno je i ovo dobra para za njega, uporedite ga samo sa Leonardom koji je i mladji i za klasu bolji igrac...Svi bi mi voleli da dobijemo 6 milki, ali ko ce nam to dati kad vidi kakva nam je situacija...Ma samo da ovi nasi lopovi dovedu 2-3 krstena igraca...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da li pokušavaš da isprovociraš sarkazmom u pokušaju? Ja ni jednog trenutka nisam branio upravu, naprotiv, napisao sam da više verujem u to da će se tim rešavati do 31.8, kako smo naviknuti. Zašto uzimaš toliko Vujačića u usta, šta ti dečko smeta? Veruj ljudima koji prate fudbal (kolega sa foruma koji je pisao o njegovim kvalitetima), isto tako, dovoljno je videti u kontrolnom meču kakav pristup ima i kakav deluje pozadi.
Ukoliko ti smeta ili te vređa šta ja pišem, imaš uvek opciju ignore. Srdačan pozdrav!
Nisi ti branio, no sam ja...
Kome smeta Vujačić?
Ne bih ga prepoznao na ulici...
Šta tebi da verujem otkad si došao, prosipaš priče o optimizmu i latentno braniš upravu sa prodavanjem muda za bubrege kako "veruješ" da se stvarno pregovara sa skupim strancima kako se Vujačić već pokazao, kako su ljudi iz cg ozbiljno ocenili pojačanje.
Čuj ljudi koji prate fudbal gledali Vujačića :buhaha
Pa kakvo je to praćenje fudbala i cg lige, smatram za totalne debile ljude koji prate super ligu kada ne igra Partizan ili rodbina im...
Šta tu ima da se prati koju pičku materinu, a kamoli cg liga. Zamišljam već nedeljno popodne a ja "stručnjak koji prati fudbal" uživam uz fudbalski klasik Mačva Radnički Niš, utakmica dogovorena još pre godinu i po.
Taj dečko može da bude i najobičnija krpa, može i da bude nešto od njega, ali samo totalna budala ili neko sa zlim namerama može pričati o njegovim "kvalitetima" kad se oni sve i da si Nesta ne mogu poznati u ovim govnjivim ligama ili na "kontrolnim mečevima" gde se pokazao.
A Lazar i ja smo stari pederi, mada se ja uvredim kada mi neko kaže "stari".
Šta tebe boli djoka ko kome lajkuje šta...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
A sad lepo Asano i Nehto do kraja nedelje, pa da se uklope za Turke.

A ne da cekamo da ispadnemo iz LE i da cigani pobegnu 6+ bodova, pa da opet na pocetku setone izgubimo sve takmicarske ambicije.

A uprava jos uz to da se potrudi da obezbedi ravnopravne uslove za takmicenje u JSL (posteno sudjenje, bez ciganskih sklanjalica...) ako upste zeli da se suprostavlja ljudima iz FSSS a ne da sluzi kao ukras a sa Partizanom da radi ko sta hoce (sudije. FSS. nedije...).
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Jel ima neko info( zvanican) jel sa Rikardom zavrsen transfer ili ne jos?
Pojacanja moraju dovesti juce, ne mislim na povecanje broja na platnom spisku, vec stvarno pojacanje.

Ima da se izbunari vrhunskih igraca bez kluba za nase uslove, samo pitanje je ko su im agenti i jesu li spremni za mutne radnje...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@espinosa brate nije ovo kosarka pa sutnes jednom za 3 i pogodis i 100% ti je statistika.. decko je u “koliko mocnoj” ekipi postigao 20 golova od ukupno 56 Partizana (35%).
posle njega najbolji strelci Nikolic Ivanovic i Pantic zajedno dali 20..
Ukupno za Partizan dao kao Leonardo! Muski je odigrao svaku, da je srece i para pa da je ostao jos sezonu.. Nije Zorz Vea.. ali za nas je bio dobar igrac.
 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Ljudi, jeste li vi svjesni kako lako se stvari otmu kontroli?

Ti dovedeš dva Brazilca sa relativno skromnim prethodnim iskustvom, domaćeg igrača vraćaš nakon neuspješnih nekoliko sezona u inostranstvu, staviš na klupu ćelavog prepotenka, i na to dodaš golobradog tinejdžera iz svoje škole. I šta se desi? Unište sve! Unaprijed pripremljeni scenario rastave na proste činioce i donesu ti titulu, a protivnika vrate na fabrička podešavanja.

Vjerovatno je nakon toga palo žestoko ribanje kod vrhovnog vodje, i onda su dali obećanje da se to više nikad neće desiti.

Rezultat? Odmah si rasprodao te igrače, trenera koji je plodio kao lud nisi ni pomislio da zadržiš, zamijenio si ga likom kojem je definicija vrhunske sezone ona u kojoj na kraju imaš makar 20 bodova zaostatka za liderom.

I dovedeš Pešukića i Gigića, pa ajde sad pokušaj da osvojiš titulu.

Uz svo uvažavanje prema tim momcima, nisu oni tu ništa krivi.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ne vjerujem sta se priča odje za Rikarda... A momak ubjedljivo najbolji špic u zadnje nekoliko godiina kod nas. U najgorem Partizanu je dao 20 golova. Velika šteta što je došao kod nas u pogrešnom periodu..
Ako Sadik uvali 15 - nek me jebe cio stadion.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Mi oprastamo ruznu proslost a igraci ruznu sadasnjost. Nesto kod nas mora da se oprasta.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rikardu hvala na svemu, hvala na onom golu kurvi na jna. Da vidimo sad ta pojačanja koja su čekala samo da se realizuje transfer Rikarda. Da vidimo tog brazilca što igra krilnog i konačno tog centralnog veznog znalca.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Rikardu hvala na golovima u Evropi, sjajnim partijama protiv Bešiktaša, CZV, i drugim bitnim mečevima. O generalnom ponašanju ne bih...

3.6 tačno i cifra koju sam otprilike očekivao. S obzirom na sve okolnosti i nije najgore. A to je jedino čemu možemo da se nadamo i radujemo sa VVV. Da nije najgore moguće.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Al
Ne vjerujem sta se priča odje za Rikarda... A momak ubjedljivo najbolji špic u zadnje nekoliko godiina kod nas. U najgorem Partizanu je dao 20 golova. Velika šteta što je došao kod nas u pogrešnom periodu..
Ako Sadik uvali 15 - nek me jebe cio stadion.

Najgori je ovaj sad.
Tako da je ipak u drugom najgorem Partizanu u novijoj istoriji Srbije bio najbolji špic.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Odlaskom Gomesa ostali smo na 3 napadaca, a da nijedan nije golgete, odnosno nijedan nije u stanju da postigne vise od 10golova u sezoni. Uzalud da dodjeni Azar na lijevom krilu, Sadik nije neko ko je sposoban u kontinuitetu da zabija, Gigic je kombinacija sa godisnjom kartom za tribine, a Ozegovic je raspad koji ce opet na pozajmicu, ili raskid ugovora ako bude pameti i srece.
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Ti si nakon jedne odigrane utakmice Sadika zaključio da nije u stanju da postigne 10 golova u sezoni kako kažeš? Ili još gore, Gigić došao pre neki dan, nije dva treninga odradio, a ti sudiš da je neznalica?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top