Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
^ Šta mi bi da uđem na temu pred spavanje šta mi je to trebalo....košmar na javi...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Hahhahaha pa ovaj nije otišao uopšte?!! Kakva komedija! Ovi su kao bolest, kad dođu ostaju za života.
'' Moja ostavka je prihvaćena, ali tu sam na raspolaganju dokle klub ne pronađe novog sportskog direktora.

Učestvujem koliko je potrebno. Dok sam bio direktor, nisam se nikada konsultovao s Miloševićem, iako se znamo dugo, ali smo, kad se neki posao završi, često pričali o tome i došli do zaključka da isto gledamo na fudbal.

Sada prelazni rok vodi on, a ja sam tu da pomognem'', istakao je Iliev.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ono sto sam uvideo kod Save pored elokvencije i zavidno smirenog karaktera je njegov strateski pristup ka fudbalu. Nacin na koji govori o filozofiji i viziji fudbala koju on ima licno i shodno tome prica o daljim koracima kao sto su metodologija rada da bi implementacija te filozofije funkcionisala savrseno je nesto sto prvi put vidim kod nekog trenera kod nas. Naravno najlakse je kritikovati, ali opet sve sto je uspeo za sada je da izvuce maksimum iz ove ekipe ne samo na psiholoskom, no i na fizickom planu. Uspeli smo da osvojimo Kup (sto je daleko od ambicija kluba) ali i vezali smo par pobeda u domacem sampionatu uz bitnu konstatciju da smo krenuli napokon da trcimo i to ce biti jedan od glavnih aduta ove ekipe. Po nekoj njegovoj viziji, mislim da je ovo prvi trener jos od Marka Nikolica koji moze biti trener na stvarno duge staze. Takodje obavljati funkciju sportskog direktora ce mu ici za rukom, prvenstveno zbog rada u UEFA i sa mladjim selekcijama. Ne znam, previse volim Partizan da budem pesimista. Citajuci komentare 90% ljudi na ovom forumu je u principu cisto pljuvanje, pa i zasluzujemo da imamo klub u ovoj situaciji.


Ajde da vidimo na sta cemo da licimo posle priprema sa svezim strucnim stabom, dobrim analiticarima, trenerom sa vizijom i iskustvom u modernom fudbalu, novim kondicionim trenerom. Siguran sam da cemo da licimo na ekipu i da cemo stvoriti sinergiju i hemiju medju igracima i da stvorimo put na neke duge staze. Uspeh kluba ne lezi samo u upravi, nego i u ujedinjenosti navijaca koju mi trenutno nemamo a i za mojih 25 godina zivota, smatram da imamo katastrofalne navijace gde dominiraju krimosi, dileri i ostale budale iz nizeg sveta koji su tu da bi dobijali pare a ne iz ljubavi prema klubu.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Uz malo srece i nekog planskog rada koji je ovoj upravi nepojmljiv jer nisu zato dovedeni u klub, par igraca moze da se dovede, tipa Raca, Markovic, Obradovic, pa i neki iz JSL, moze se neko prebrati. Pokusati zavaljati neke igrace u koreju (Fahrija ziv li si) i pokusati gurnuti kojeg klinca u vatru
Ovi se setili Antonova, Aksentijevica, sve neke povratnike koji ni u jednom mandatu do sad nista pokazali nisu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ja takodje vidim boljitak od dolaska Save Milosevica, od mirnoce, do samostalnosti u donosenju odluka (vracanje Ostojica i Sase Ilica u tim ). Ekipa evidentno vise trci, igra polako dobija neki smisao, videlo se to pre svega u duelima sa Radnickim i ciganjerosima.
Vratio je dobru atmosferu u tim, to se vidi na prvu loptu. Djukic je ukanalio ekipu, jos vise napravio jaz medju igracima Bata Mirkovic (od njega nema trenera).
Meni ovo mirise na bolje dane, uz ostanak najboljih i dovodjenje adekvatnih pojacanja.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ожеговић долази на прозивку!

Значи не гине нам "Ожег" у шпицу следеће сезоне, чак ме не би чудило ни да нам овај цигански накот буде прва опција у тиму.

Verovatno najgori igrač koji je kod nas igrao u poslednjih bezbroj godina.. imali smo pakao loše igrače , ali ovaj pored toga što je mnogo los ružniji je od svih najgorih ciganskih glava iz rupe tipa koroman , radonjic itd itd.
Šta nam načini ciganski sns bot ivica ..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.850
Ne znam, previse volim Partizan da budem pesimista. Citajuci komentare 90% ljudi na ovom forumu je u principu cisto pljuvanje, pa i zasluzujemo da imamo klub u ovoj situaciji.

Kretoh da ti napisem koju rec, a onda videh da zivis u Big apple, pa mi je tvoj nacin razmisljanja donekle i razumljiv.
Naravno, gresis.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Bar je konstruktivno kritikovati. Bolje tražiti greške kod nas nego da se žalimo na nameštanje, loš teren, sudije.. Bar za ovo drugo nema rešenja.. Za prvo itekako ima.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Ја себе не сматрам ни песимистом, ни оптимистом.
И једно и друго је у претераној мери штетно.
Треба само бити реалан.
То да је реалност по нас погубна, неоспорна је чињеница.
Како онда да очекујем да освојимо титулу или да доведемо рецимо Адема Љајића кад ми у стварности доводимо њивалигаше, и то не више оне који су наводно на цени, већ суви просек.

Зар је такво размишљање плод песимизма или, пак плод објективног сагледавања стварности (у клубу, држави)?
 
Последња измена:

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.245
Локација
Tamo gde su Grobari
Kretoh da ti napisem koju rec, a onda videh da zivis u Big apple, pa mi je tvoj nacin razmisljanja donekle i razumljiv.
Naravno, gresis.

Naravno da ne zaslužujemo ovo, mada i ja imam ponekad takav osećaj, pogotovo kada je vruća glava posle svakakvih sranja koje se dešavaju u našem Partizanu.

Ipak, bilo bi lepo da čoveku objasniš zašto po tvojem mišljenju greši, jer postoje sigurno i u Beogradu Partizanovci koji razmišljaju kao marinho94...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.850
Ovo sto je Vojvoda napisao ti je odgovor.
A toliko smo strana ovde ispisali o svemu sto se desava, od kraja 2014 na ovamo, da bi svako ponavljanje toga bilo deplasirano.
U sezonama 2015/2016, 2017/2018 i 2018/2019, mi smo titulu gubili vec u periodu avgust/septembar/oktobar, a zaostatak za kurvom svaki put sve veci.
Zavisi dokle nekom doseze pamcenje, isto tako i tim Beogradskim Partizanovcima. Ako pamte samo sedam dana unazad, onda im je sve ok.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Nismo mi još nikoga doveli, počinjete prepirku na osnovu novinarskih nagađanja. Bilo je njivaligaša i pojačanja i promašaja. Raća je došao iz treće lige. Nikad nismo imali dobru upravu a opet smo osvajali titule, Marko Nikolić je radio čuda 2017-e, znači sve je moguće kad imaš dobru struku, a sadašnja je osvajanjem kupa u rupi zaslužila mali kredit. Hajde da vidimo koga ćemo dovesti pa se onda prepirati.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.850
Nikad nismo imali dobru upravu, to je tacno.
Ali nikad nismo imali ni OVAKVU upravu, koja ima za zadatak stagnaciju, i da ne ugrozi drzavnu fuficu. Pa cak i gore od toga.
Sto se struke tice, Marko Nikolic je jedinstven.
Savo je osvojio kup, i treba mu dati sansu? Ok. Slazem se. Ali imajmo na umu, da je isto to uradio i djukic, a imali smo slicnu situaciju i sa Cankom u basketu. U oba slucaja se zavrsilo njihovim odlaskom, vrlo brzo nakon pocetka nove sezone. Doduse, jedan je smenjen, a drugi je gospodski otisao, i stavio klub iznad svojih licnih interesa.
Ali ok, daj Boze da ste svi vi u pravu. Necu vise da ometam ovaj (ne)opravdani optimizam.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja bih volio da se javi kolega Tara N'drel i da napise jedan poduzi post o njegovim opservacijama trenerskog rada druga Sava Milosevica i sta sve mozemo da ocekujemo u narednom periodu i ako moze da u to ukalkulise profil buducih pojacanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top