Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Пре свега да питам: ко је бре тај Лутовац што га спомињете, колико има година, коју позицију игра, где игра, колико би могао коштати и сл?
Мислим да доста пратим домаћи фудбсл, али за тог дечка заиста никад чуо нисам.
Једна пошалица за крај: изгледа да је невидљив као Лутовац из ДС-а. :icon-smile:


Igra na poziciji desnog krila, bio ponajbolji igrac Rada u sezoni 2016-17, proslu sezonu prakticno nije ni igrao zbog suspenzije, igrao i za mladu reprezentaciju, brz, ima solidnu realizaciju, toliko znam.

Valjda nije brat od strica ovog Lutovca :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Грозоморна опција, по мом мишљењу, није одиграо целу прошлу сезону, испао из ритма, његов Рад се извукао од испадања уз дебело намештање, тако да не верујем да има играча од њега, а крила имамо сасвим довољно.

П.С. Ево Јасмина је ставила његову статистику на видело, катастрофа Божја.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
pa rikardo je dao više ove sezone. što bismo onda rikarda prodavali i dovodili slabijeg?
djordje ivanovic ove sezone dao 7.

stvarno mislite da je 11 golova po sezoni preporuka za klub kao što je partizan?
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pa pazi, nije isto kao krilo u Radu ili napadac u Partizanu. Zakaric da je dao 11 golova i namestio 7-8, kukali bi ako ga daju ispod 5 milki. Dajte malo realnosti. Decko ima potencijal svakako. Mladi reprezentativac je, moze za rotaciju sasvim dobro da posluzi. Ionako ce da oprasta zaradu tako da nas ne kosta nista da probamo sa njim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rikardo je igrao spica i pored tih 26 mogao je dati jos 10 golova i povrh svega je skrt i ima 27 godina. Ja mu zelim da sto pre ode iz naseg kluba. I naravno nije isto dati 10 u Kristal Palasu i 20 u Celsiju :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Pa sad tek ne razumem sto bismo ga dovodili, jedino ako idete logikom da je jace 10 golova u kristal palasi nego.20 i celziju....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Kad se pozivamo na realnost, i price tipa "mora se iz nicega poceti", onda treba svi da budu svesni da je preduslov dobrog prelaznog roka i pocetka ozdravljenja kluba, smena kompletne uprave, bez izuzetka.
Tu ukljucujem i ciscenje skupstine kluba.
I da ne zaboravim, katapult ne sme da zaobidje ni autora Partizanovog vesnika.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
naravno da ima veze sa kim igra. pa kako se onda nikolić ili ivanović nisu proslavili i dali više golova?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da bi prelazni rok dao pozitivne rezultate, mora da postoji neki plan. Odnosno da trener ima viziju kakav fudbal hoce da igra i u kojoj formaciji pa na osnovu toga da trazi igrace potrebnih karakteristika. Nadam se da Savo ima barem neku ideju i da se njegova rijec postuje u klubu a ne da se vazura i vucelic igraju soccer menadzera.

Nisam fan dovodjenja JSL igraca, a pogtovo se protivim da takvi igraci budu planirani u strartnih 11. Dovesti tog Lutovca, Crnomarkovica i Aksentijevica da popune broj i imaju neku ulogu kao sto su imali Sasa Marjanovic, Djurickovic i Radin ima smisla, sve preko toga je ludost kao sto se pokazalo na Ivanovicu, Nikolicu, ozegovicu itd.. Mi nemamo luksuz kao cigani da dovodimo skupe zamjene i toga treba biti svjestan ali ne treba autobousom kupiti po JSL pa istovarati na JNA. Neki nivo i kriterijumi moraju da postoje.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
naravno da ima veze sa kim igra. pa kako se onda nikolić ili ivanović nisu proslavili i dali više golova?

Nikolic nema pojma kao i vecina ofanzivno orijentisanih igraca u ekipi a Ivanovic mislim da moze da bude koristan dosta, samo da dobije vise prilike i da se opusti malo. Takvog fizikalca ne vidjam cesto u ekipi, pogotovo ofanzivca.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ivanovic je bio ubedljivo najgori igrac na derbiju. Debeli,mali,spor,bezopasan. Nikada mi nece biti jasno kako toliko nizak covek nema makar neko ubrzanje,tih 7-8 metara da pretrci protivnika,napravi visak... Mislim da ima previse kilograma,bar 7-8 kg viska. A to je za fudbalera previse. U napadu nam trebaju brzi,pokretni igraci,igraci koji znaju sa loptom,koji znaju da naprave neku smislenu akciju. Panjeva imamo previse.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Pa pazi, nije isto kao krilo u Radu ili napadac u Partizanu. Zakaric da je dao 11 golova i namestio 7-8, kukali bi ako ga daju ispod 5 milki. Dajte malo realnosti. Decko ima potencijal svakako. Mladi reprezentativac je, moze za rotaciju sasvim dobro da posluzi. Ionako ce da oprasta zaradu tako da nas ne kosta nista da probamo sa njim.

Ti za rotaciju nam gotovo uvijek budu prve opcije. E to je glavni problem.
Do sada ni jedno "normalno" pojacanje nije spomenuto, valjda i to govori nesto planu uprave.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nisam fan lika i dela Ivanovica ali sam misljenja da je on pravi streptomicin bio na derbiju za odvratno govedo na desnom beku kod cigana. Misljenja sam da je Lutovac solidan igrac, ali pitanje je koliki upgrade u odnosu na Zakarica,za koga se ako me secanje dobro sluzi jesenas interesovao Besiktas (lol).
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Aleksandar Davidov je došo iz Hajduka iz Kule, pa svojim centaršutem odradio Brisel...
Lutovac je dobar, ja sam ga pratio malo...
Ne mora igrač da bude Everton... Bitno je da se vidi rad struke. Dobre pripreme, biti prvi na tabeli do septembra kad je rep.pauza, ući u LE, i nastaviti sa dobrim radom na snazi. Lutovac, Darko Maletić... Kad se dobro radi svako ima svoje trenutke... Svakako da Lutovac neće biti jedan od ključnih... A opet, da li je to nagomilavanje... On igra desno, imamo Tošića, Zakarica... Mali Kokir je možda zaslužio da se pridruži... A oni Lutovca koriste i kao špica....a vidim računa se na Ozegovica....
Ja sam samo navijač,struka treba da radi...a ne da se zajebava s pilates loptama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top