Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Ja samo ne znam zasto dovodimo ovoliko crnogorskih polovnjaka i tako zauzimamo mesta strancima... Nikako da dovedemo nekog igraca za koga mozes da kazes "e ovo je pojacanje". Ovo kako je za sad, ne mirise mi nista vise ili bolje od ove sad sezone... Sta je sa Pavlovicem, jel ostaje ili ide negde preko? Njega nikako ne dati ove sezone.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ako je Umar Sadik zamena za Rikarda, kao što piše i u ovom tekstu sa Monda, onda sam i ja ubeđen da će nam prva opcija u napadu ove polusezone ustvari biti Ožegović!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ukoliko nebude novih igraca do kraja iduce nedelje, mislim da zavrsavamo pricu sa ligom evrope za ovu godinu, tu mislim na strance naravno, napadaci, krilo, bek, desetka su obavezni, jer vapimo za njima !
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mislim da se previše osporava njegova fizika. Slično sam razmišljao o Tawambi pre nego što je došao i kroz vreme pokazao koliko je bio bitan za postavku napada.

Ne znam zašto se samo gleda koliko je golova dao? On je u Speciji dao 24gola na 26 pre nego što je otišao u Romu za 2.5mil eura. Jednostavno nije imao minutažu u ostalim timovima.

Njegova mana je što mu je završnica upravo kao Boya/Tawamba, ali sve ostalo deluje impozantno. Najviše mi se svidja činjenica da je jak u duelu, visok i brz, kao i da će mnogo puta učestvovati u napadu.

Moje mišljenje da bi Ožegović i on bili solidan napad, svakako nam fali makar još jedan u rotaciji,s tim što više golova definitivno treba očekivati od Ožegovića ili nekog drugog napadača koji bi došao.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Mi jesmo ozbiljan klub pun istorije ali nazalost imamo losu upravu neozbiljnu koja je vezana politicki a to najcesto donosi i kriminalno upravljanje. Pojacanjanja su bili najavljeni do utorak (25.06.2019) i to stranci koji bi pravili razliku, a koga su doveli? Lutovac. Neka amater glumac koji sedi na klupu kluba ne eskperimentise sa ekipom nego neka uigrava tim jos od prijatelske utakmice jer ce i ova sezona koja ce uskoro poceti da ne postane sledeca.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Zna li neko jel istina da je Skuletic slobodan igrac ? Ako jeste trebalo bi dovesti njega i mozda Oumarua, mislim da bi mogli fino igrati narednu sezonu !
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne slažem se da nam odbrana treba.
Stojković
Ćelavi, Brežančić, Ostojić, Sveta (Vujačić)

Svi gore imaju zamenu za rotaciju: Pešukić, Dinga, Šehović, Vujačić.

Iskreno nam najviše treba pojačanje na poziciji krila i napada i vidim da je to u procesu realizacije. Šta se očekuje na sredini:

Tu ima više rešenja. Suma definitivno treba da zapne, njemu zamena Lazar Pavlović. Imamo više opcija za poziciju zadnjeg veznog, a najtanji smo na krilu, iako imamo Tošića i Lutovca. Tu, kao i u napadu trebaju dva kvalitetna rešenja. Stoga, ukoliko bi Sadiq i Argentinac došli, ne bi trebalo više gomilati, uz decu koja su priključena prvom timu.

Krilo i napadač i da zatvorimo temu. Pozdrav!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Nisam za skuletica, koliko je samo sansi promasio.
Vise sam za spica koji ima osecaj za gol, mozda Fofana ne bi bio los, nije dobio pravu priliku kod nas, a kad god bi usao dao bi po gol ili dva.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Nece VVV nikog dovesti dok ne prodaju nekog, ali pitanje je kad ce se i to desiti. Toliko price o milionima za Sveta,Kalabu Rikarda, a niko jos ne ode.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ne zezajte , kakav oumaru .. najbolje onda da dovedemo i Bozinova :)

Vrtimo određeni broj menadžerskih igrača već godinama , totalni amaterizam
Bas tako,kao da ne postoje skauting sluzbe.Sto ih koju kurac placamo onda.Nikada novo ime da iskoci nego ganjaj jednu te istu grupu igraca godinama pa ce kad tad doci,makar i pred penziju...Aj malo skauti skoknite do afrike,ni juzna amerika vas nece pojesti...Ebali vas Ramadani i Damjanac.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Nisam strucan po pitanju skautinga, ali u vrijeme gdje su nam sve informacije lako dostupne, imam osjecaj da mozes naci 10 top igraca za nase uslove, bez da mrdnu debele guzove iz udobnih sparco fotelja. Nekada gledam onaj transfer market i mastam
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.743
Reaction score
11.347
Локација
.
Može ali takvi igrači ne ispunjavaju ključni kriterijum ove uprave, traže platu. Ja mislim da ovi naši u predugovoru imaju podebljanu stavku da će oprostiti dugovanja pri odlasku.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@Goginhosa
I zašto bi ti igrači bez ugovora i sa "jačom karijerom" došli u Partizan? Mi smo jedva završili na trećem mestu u JSL. Nemamo nikakve ambicije, lošu finansijsku situaciju, neiskusnog trenera, loš tim, igramo redovno pred praznim tribinama..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top