Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.943
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Neko je spomenuo Vazurino radovanje, pa raduje se zbog premije za ulazak u Ligu Evrope. Bilo je pisanja pre da i njemu kao i igračima idu premije, jedino što većina njih oprosti kad odlazi a debeli direktor bez dana radnog staža pre Partizana sigurno ne oprašta.
Nikada ni jednu upravu nisam mrzeo kao ovu.
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Cekaj, jebali nas dve godine kao najvece majmune, sad smo usli u grupe, e sad mogu da nas jebu ponovo neki duzi period a mi da cutimo?

Sa Sadikom i Ozegovicem na jos 26 utakmica do decembra? Hocemo da jurimo titulu, prolece u Evropi i kup? Sa oko 6 miliona od LE, i preko 10 miliona od transfera Svete, Kalabe i Rikarda?

Sad smo svi mi blesavi sto vidimo da je to pretanko za bilo sta vece, ili nemamo mi te ambicije? Cista sabotaza!

UPRAVA NAPOLJE, UPRAVA NAPOLJE!!!!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Znači ne dovedu nikog i svi mi treba da gledamo mrcvarenje po evropi i davljenje u domaćem blatu sa ona dva cirkuzanta napred?!
Neka, ja možda jesam lud za Partizanom al budala nisam. Ako ovako završe prelazni rok i ja sam sa gledanjem završio dok su oni tu. Što je mnogo mnogo je. Sve nas jebu u zdrav mozak.
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Nama samo da se povrede dva-tri ključna igrača biće ćao-dovidjenja! Nemamo igrače ni za startnih 11 a ne za slučaj da se neko povredi... Što će sigurno jednog momenta da se desi jer svi protiv nas igraju kao da im život od toga zavisi plus nas kasape sudije kartonima...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Usrali ste temu. Em pljujete po igračima em pišete nebuloze. Obzirom na igrače koji su najavljivani i došli ja ne mogu da ne verujem Savi da će da dođe špic. Stop SPAM, ako neko ima neki info nek piše, inače ne vidim poentu mračenja dok ne istekne 2.9.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pogledajte radovanje Vazure u Norveskoj... tako se ne raduje covek koji misli sad cemo da budemo jos jaci, dovesti jednog ili dva igraca... ne, tako se raduje covek koji je pretekao, i koji je dobio jos godinu dana da napuni svoje dzepove...

Haha. Kakva paranoja, koja je specijalitet iskljucivo za velike navijace Partizana!? Stvarno smo posebna sorta! Eto, pazi molim te kad neko treba da "brani" (voimjeotza) Milosa Vazuru na ovom forumu!?

@zaro ako nisi bio u Krusevcu na utakmici 2015-te kada je osvojena titula, apsolutno trebas sa moralne strane sebe da diskvalifikujes iz bilo kakve rasprave iako te cenim kao clana. Ne treba biti maliciozan, jer to nikome nikakvog dobra nije donelo. Apsolutno sam za kritikovanje Uprave i da se stave na stub srama zbog kombinacija, losih poteza, nestrucnosti i pre svega ne cinjenja, ali bezobrazluk je prvo prema sebi izvlaciti ovakve zakljucke. Daleko da neko od njih zasluzuje izvinjenje, ali intelegentan covek procita ono sto napise, pa razmisli, pa procita jos jednom, pa onda postuje, mada kakvi smo postali treba ocekivati da neko napise jos gore stvari, tipa da se Pantic raduje jer ce dete da mu ozdravi ili tako jos neku crnju stvar.

Radujte se, nije tesko!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kada se pojavila informacija da bi Ozegovic mogao otici, Savo je rekao da ce u tom slucaju doci novi napadac.

S obzirom da on za sada ostaje, ja nazalost pretpostavljam da niko nece doci.

Ivkovic je najavljivao jednog od ona 2 stopera stranca prije par dana.
Vidjecemo i tu sta ce biti.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pre dva dana udjemo u Ligu Evrope, juče dobijemo protivnike, radujemo se Man UTD-u i pravimo kalkulacije da prolazimo grupu a danas već maksimalna negativnost jer za 24 sata nisu doveli špica!?

Trpeli smo kojekakve pojave u klubu (Miljković više bolesti Grobarima doneo nego NATO) i sad se mrači, neće ljudi da gledaju Partizan zbog napadačkog dvojca. Da, ali tu su klinci koji vezu, tu su i dalje novi igrači na koje se dizao penis kada su došli i sad neko neće da gleda Partizan zbog Ožegovića i Sadiq-a. Dajte ljudi, nisam ni ja srećan napadačkim arsenalom, odmah sam i pisao da Sadiq nije nešto čim je došao pa sam kritikovan i sad treba da se ne gleda PARTIZAN zbog toga? Konačno, posle par godina igramo smisleno i kao tim, bar to vredi gledati ako drugim stvarima niste zadovoljni.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
@zaro ako nisi bio u Krusevcu na utakmici 2015-te kada je osvojena titula, apsolutno trebas sa moralne strane sebe da diskvalifikujes iz bilo kakve rasprave iako te cenim kao clana. Ne treba biti maliciozan, jer to nikome nikakvog dobra nije donelo. Apsolutno sam za kritikovanje Uprave i da se stave na stub srama zbog kombinacija, losih poteza, nestrucnosti i pre svega ne cinjenja, ali bezobrazluk je prvo prema sebi izvlaciti ovakve zakljucke. Daleko da neko od njih zasluzuje izvinjenje, ali intelegentan covek procita ono sto napise, pa razmisli, pa procita jos jednom, pa onda postuje, mada kakvi smo postali treba ocekivati da neko napise jos gore stvari, tipa da se Pantic raduje jer ce dete da mu ozdravi ili tako jos neku crnju stvar.

Radujte se, nije tesko!

Prvo da si ti uradio ono sto meni spocitavas, vezano za inteligenciju, ne bi mogao da napravis takvo poredjenje kada je u pitanju radovanje vezano za necije zdravlje, pogovoto zdravlje deteta.

Ja ih imam troje, i najcrnjem neprijatelju nikada ne bi povezivao zdravlje dece sa bilo cim na ovom svetu...

Tako da ti poredjenje nije bas na mestu...

A sto se tice radovanja Vazure, ja sam to video tako, mozda on voli Partizan, mozda ga voli vise i od tebe i od mene, ali ko ce to izmeriti, ali ja nemam nikakvu materijalnu korist od prolaska u grupe Lige Evrope, a on ima. I materijalnu, i svaku drugu, jer zna da nismo prosli, obrusili bi se na njega... ovako je sve divno i krasno, ne treba nam napadac, igramo nikad bolje i tako...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Usrali ste temu. Em pljujete po igračima em pišete nebuloze. Obzirom na igrače koji su najavljivani i došli ja ne mogu da ne verujem Savi da će da dođe špic. Stop SPAM, ako neko ima neki info nek piše, inače ne vidim poentu mračenja dok ne istekne 2.9.
Usrali su oni klub i vjerovatno jos jednu sezonu i opet novembar - 20 bodova.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
@zaro nisam ja to napisao tek tako... Svejedno, ti i ja delimo dobro i zlo (ovo daleko vise) od 2007-e na ovom Forumu i apsolutno imamo pravo da jedan drugome kazemo otvoreno sta mislimo. Ja propagiram pitomost u zivotu, jer se moze ziveti uzdignutog cela bez obzira okolnosti, ali pre svega treba biti iskren prema sebi.

Znam kako sam se ja obradovao, kako smo proslavili i mogu ti reci da gledajuci sa strane u tome nije bilo nicega uzvisenog, cak ni dostojanstvenog, ali meni je ovaj Klub na prvom mestu u zivotu, zivim za svaki uspeh, za svaku malu trunku nade i da dosanjam san od malih nogu. Taj trenutak srece, kako god da se ispolji je apsolutno van kontrole svesti i lisen pristojnosti, tako da ostavimo po strani sudjenju emocijama kad je Partizan u pitanju.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
@mrzim_sve

Apsolutno i sve ok. Ja uvek volim da razmenim misljenje...

Al ajd da ne smaram ljude vise ovde...

Daj Boze da gresim, pa da dovedu nekog na kraju
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ljudi, greota je na ovakav tim ne dodati napadača i odbrambenog... Konačno imamo raspoloženog Sumu, tu je Asano, Tošić koji postane sasvim drugi tip igrača kako Nathko kroči na teren, Nathko koji je vrh centralni vezni (ovo se rotira sa Sumom samo zato što još uvek nema dovoljno snage da preuzme ulogu na sredini), sa odličnim pregledom igre a verujte ume i da napne loptu tu oko šesnaest i očekujem vrlo brzo njegove golove iz takvih situacija, Zdjelar i Šćekić koji su mnogo bolji nego lane, Ćela Miletić koji ima srce koje kompenzuje sve nedostatke, Pavlović koji će biti klasa na stoperu, iako prodat naše je dete i razvijaće se još, Urošević koji je najpozitivnije iznenađenje, a ni Brežančić kao back-up nije loš, pa onda mali Šehović takođe tu... Stojke kao Stojke, sve znamo o njemu, Ostoja kao vino, što stariji to sigurniji i bolji... Imamo i ta dva momka Fiću Pavlovića i Fiću Stevanovića, Lutovca od kojeg se očekuje napredak, Ivanović po meni mora kad-tad da izađe iz kanala, da ne idem dalje ka ostalima... I imamo hendikep #51 i Sadika :D Tačno jedan napadač i odbrambeni pa da se pošibamo sa svima!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Stopera i da ne dovedu shvatio bih, al jebote gdje ces u sezonu bez napadaca. Probao si sa ovom dvojicom, vidio da ne ide, mijenjaj jebote, zajebi strance, domace dovedi kvalitetnog napadaca makar marsovac bio.
A kad smo kod stopera zna li neko ima li Dinga dvije noge?
Pa i ovi crnogorci dobili sansu u prethodnom periodu, njega nema ni u romingu.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Bila je neka izjava da se on planira od zime jer nije igrao jako dugo.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Dajte im ta 2 miliona,barem ćemo dobiti kvalitetnog štopera...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top