Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Haskic je Van Basten za nase napadace tako da bi bilo fino da ima istine u ovome sto pise cigansport
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Koliko bezobrazan treba da budeš da oteraš Valijentea jer je stranac i onda da platiš štopera 2 miliona eura, stranca!?

Koji će nam moj skup stranac za štopera? Za 6 ili nešto više utakmica u Evropi? Koji kurac! Za našu ligu može i Lola sa Dingom na štopera ako zatreba jer 80% timova iz naše lige ne dođe do našeg gola za 90 minuta!

EDIT:
Za Haskića se nadam da je šala (a nije)! :mad:
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
I dalje meni nije jasno zašto Gigić ne dobija šansu,je l je toliko loš!?:confused-smiley-013:

Edit:Činjenica je da mi iz godine u godinu dovodimo igrače koji ni ne dobiju šansu ili odigraju 2-3 tekme i to je to(Vakulko,Solomon,Enake,El Munir,Ndžaj,Georgijević,Gigić..),ko zna koliko će takvih igrača još biti..
Eto recimo Enakea daš na pozajmicu i Valientea otpustiš i sad si u škripcu na tim
Enake bi sigurno zamenio ćelu i to dobro,dok bi Valiente bio savršen sa Pavlovićem za Evropu,ali uprava je takva da nemaju ni gram mozga...
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
I dalje meni nije jasno zašto Gigić ne dobija šansu,je l je toliko loš!?:confused-smiley-013:

Nije loš, prosto je start sezone, tenzija oko Evrope, ekipa se ponaša od sjaja do očaja na dnevnom nivou. Savo je ovo odlično skrpio, obezbedio šta je morao, sad polako jednu po jednu, da se ne zajebasmo u Kruševcu, bilo bi za čistu peticu.

Svesni su oni da ovo sa Sadikom ne liči na fudbal, ali ko zna kako je i preko koga taj igrač doveden, pod kojim uslovima, klauzulama i šta ti ja znam. Ne gura njega Savo jer je ga voli, prosto, pojeli smo govno, sad da oližemo kašičicu.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Propao transfer Kalabe izgleda,sad tek nema ništa od pojačanja
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Mozda i bolje za Pavlovića,jeste da nam treba sbaki dinar,tih 5 mil,smo već zaradili ulaakom u LE,njegovancena može sad samo da ide gore.Na kraju krajeva,Rikardo je otišao sa koliko 4 mil. valjda,pa rizikujte makar malo,kad će ako neće sad.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Ja strahujem da italijani namerno puštaju taj info da bi još oborili cenu,stari su to muljatori. Sa jedne strane kažu nije ništa opasno,sa druge strane kao pao je preglede,pa kako bre,sumnjivo realno.
 

jovopfc

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
30
Reaction score
10
Strahinja ziv bio decko bice transfera.
Jel danas definitivno kraj roka?
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Navodno,neke probleme koje ima ne mogu da mu ugroze zdravlje,čak ni karijeru ali poučeni iskustvom Astorija ne žele da ništa rizikuju.
Meni stvarno liči na neku vrste ucene,ne samo kod Pavlovića nego uopšte gde im se ukaže prilika i gde vide mogućnost tu će i udariti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top