Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.291
Reaction score
8.059
Локација
Космос
А тек мултипрактик Ђоле Ивановић: лево крило, десно крило, предњи везни, шпиц, лажна деветка... Још су неки овде предлагали да га пробамо и на левом беку :D
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
188
Reaction score
1.283
Локација
Po
A sunce ti poljubim kakva euforija i nestrpljenje! Ciji god avatar da kliknem-Pregleda temu: Prelazni rok, leto...
Sad skoknuh do kosarkaskog dela foruma da pregledam nesto u vezi Duleta, kliknem na avatar clana kojeg nisam vidjao na fudbalskom delu kad ono- Pregleda temu: Prelazni rok, leto...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ma govnar, 4 puta promenio misljenje
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Dok se mi nadamo i ložimo, gmazura odavno hrče, Ivica isprobava nove bombe pod nos, Vučela sluša sevdalinke, profesor tamani pleskavice... Jbg. Teško da smo mi te sreće. Da baš toliko dobro čuvaju ime potencijalnog pojačanja i to na dva i po sata pred kraj prelaznog roka. Auuu bre
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Ako za pola sata niko ne dodje ond vala verovatno niko nece ni doci. Pa ne cuvaju valjda vest za ponoc kao da je Nejmar, Ronaldo ili Mesi, u pm...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ako govorimo o strancima, mi bi mogli dovesti igrača koji će sa pola snage izdominirati u našoj ligi, ali tako nešto i košta. Ako je igrač kojeg dovodimo slobodan on onda može i sutra doći...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top