Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Nisam dva dana bio na forumu, udjem, vidim 20+ stranica na milevi. Skocim odma na poslednju i vidim go kurac.

Ideš prečicom, pravi forumaši sa Partizan.net čitaju sve stranice :D

Dobro je da smo uvalili Ozegovića, nikada nisam bio njegov ljubitelj, ali ga nisam ni pljuvao dok je bio u Partizanu... Dok nije poceo da divlja u poslednje dve utakmice. Da ga nismo prodali, poslao bih ga u Teleoptik za to sto je radio...

Nadam se da će doći neki napadač. Bilo ko od ovih koji se spominju da će možda doći, bili bi upgrade u odnosu na Ožegovića.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ko će dočekati to drugo pojačanje u napadu posle ovog prvog danas.. :coffee:
ali neka, samo kad je 'ono' konačno zamaklo iz Kluba :krsti:
najgore je kad je neko glup i bezobrazan, nema dalje :thumbsdown:
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ja samo da pozelim upravi sve najgore posle ovog sakacenja Partizana u vidu ne dovodjenja napadaca.Jebali vas Gigic i Sadiq
#51 hvala Bogu da je otisao,ja u zivotu nisam video nekog igraca da je toliko sebican,dno dna.Zgadio mi se ,kapiram da se vcrs Natho napio kad je ovaj otisao.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Па није још крај, имају још сутра времена док не прође време за регистрацију играча за ЛЕ.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja samo da pozelim upravi sve najgore posle ovog sakacenja Partizana u vidu ne dovodjenja napadaca.Jebali vas Gigic i Sadiq
#51 hvala Bogu da je otisao,ja u zivotu nisam video nekog igraca da je toliko sebican,dno dna.Zgadio mi se ,kapiram da se vcrs Natho napio kad je ovaj otisao.

Rikardo je takođe bio toliko sebičan, često je komplikovao, promašivao nemoguće, ali on se i pored svega toga nadavao golova. Ja sam bio tolerantan prema Ožegoviću jer je naš igrač, ali na poslednje dve utakmice sam čak i ja poludeo koliko me je iznervirao.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Mislio sam da smo pogodili sa Ozegovicem kad je dosao, ali brzo me razuverio i pokazao da je klasican seljacic i cigancic u jednom. Moze on da se bori do sutra, svako od nas bi izginuo i borio se, i dzabe bismo igrali. Mnogo nas je kostao, sto finansijski, sto igracki, sto kao covek. Daleko mu lepa kuca. Aj dajte tog napadaca boljeg od Dumbije sutra, da se ne nerviramo dzabe
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.326
Локација
Kej Republika
Ma jebite se ludaci. Čitam k'o debil 20 strana, a još ništa od špica.

Do duse otišao #51 konačno. Bar našto lepo.

Nadam se da smo naučili školu. Veliku školu. Ako je neko ljudski izmet, uzgajan pod severnom tribinom najdubljeg stadiona, taj ne sme ni da prismrdi klubu.
 

Alexander Stonsky

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
5
Reaction score
1
Локација
Proćida
Mislio sam da smo pogodili sa Ozegovicem kad je dosao, ali brzo me razuverio i pokazao da je klasican seljacic i cigancic u jednom. Moze on da se bori do sutra, svako od nas bi izginuo i borio se, i dzabe bismo igrali. Mnogo nas je kostao, sto finansijski, sto igracki, sto kao covek. Daleko mu lepa kuca. Aj dajte tog napadaca boljeg od Dumbije sutra, da se ne nerviramo dzabe
Koliko nas je finansijski koštao kad je došao za 300 hiljada, a otišao za 400 hiljada eura ? Samo tu smo zaradili na njemu, a još je klubu doneo ogroman uspeh golom protiv Jang Bojsa. Još ga je Mirković prošle godine oterao i tražio Fatosa Bećiraja da dovedu, kako bi to tek izgledalo. Na kraju mislim da je više pozitivno doneo, nego negativno, što se kluba tiče, a što se tiče navijača teško je svakog zadovoljiti, a i nije mu to posao bio.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Погледајте прилог 6501
Jedan od komentara na Željkovom instagramu.
Laku noć.
Ajde bre, ja ne verujem na šta vi padate već 2 dana, odnosno 20 godina.
To je stara zeka, bjeka škola koju je Đura doktorirao.
Juri se, juri se ali samo jedan igrač na svetu.
I onda ima 2 rešenja ili ne dođe apsolutno niko jer smo samo jednog igrača jurili i samo jedan igrač postoji, ali avaj nismo se dogovorili oko sitnica kao što su finansije.
Ili jurimo, jurimo i dovedemo Boju, ili onomad Rnića umesto Labrina...
Ovde imaju samo jedan problem što je čak i njima smešno da imamo jednog špica za celu godinu, ali može i to da se reši...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Sad je idealno da dođe taj špic jer ima dve nedelje i jače do utakmice sa Azom ,a i pauza je u prvenstvu.
Taman da se uigra,pohvata akcije itd.

Da se aklimatizuje ko Vermez na Afriku :D
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Ovi pisu da cemo spica dovesti u naredne 2 nedelje. Prijavljivanje za LE je danas do ponoc...el ovo neka zajebancija ovog ciganskog medija ili zajebancija nase uprave?


Ako nasi iz uprave stvarno planiraju spica kao pojacanje dovesce ga danas i tada imaju i plan B ako ne dodje prva opcija. A ako je ovo njigova samo prica u prazno, da bi opravdali sebe, nece niko doci i nema ni prva opcija ni plan B. Trece nema. videcemo danas.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Dobra vest ode Fire...pa nek pali malo švabe da nešto zna.E sad dal ce ovi da nekog dovedu...ziv nisam do 24h...Eno Save na N1...kaze moguce je da neko dodje.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top