Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
pa objasnio je još pre mesec dana. ne znam šta hoćete, svima pismo da šalje na kućnu adresu jednom nedeljno?
rekao čovek u jednoj izjavi posle neke utakmice, na areni, da je gigić zalog za budućnost. iz njegove izjave se moglo zaključiti da ne računa na njega.

Ja to nigdje nisam procitao niti cuo tu izjavu za Gigica ali ako je Stevanovic sa 16 godina dobio sansu kakav je onda Gigic zalog za buducnost. Koliko on ima godina? 14?
To su budalastine prve klase ako je to izjavio.

Vidim da pojedinci pitaju za Zakarica, covjek je krilo ne centarfor.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Nemamo dovoljno igraca za sva tri fronta i to je prica jedan kroz jedan. Sve ostalo je jadan alibi.
Nemamo mi igrače ni za jedan front a kamoli za tri... Sabotaža da sve puca! Još kad se neko od ovih koji nam nose igru ne daj Bože povrede ili dobiju kartone, ko umesto njih?! A znamo kako Ping Pong ligaši igraju protiv nas, kao da im je finale LŠ + kako su nam sudije "naklonjene" pa kad se to dvoje spoji biće vesleo...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vazura i Vucelic su tu da legalizuju kradje Terzica i ekipe, kako bi diktator psihodelija bio zadovoljan. Dabogda im se na porodice sve vratilo.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ovi se zajebavaju sa nama počevši od tvitera do intervjua sa vučelićem.

Oni se ne zajebavaju oni nas bukvalno j*bu u mozak jer su tako u mogucnosti, prave od nas budale i misle da samo maloumni, smeju se verovatno dok to pisu i nagadjaju kakve ce biti reakcije. Nicija nije do zore gorela i sve ce se ovo jednog dana lane zvati ali bojim se iskreno da je taj dan jos daleko.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Za Asana tvrde da je uglavnom i igrao napadaca, ja mislim da moze da prodje u LE kad ima prostora u JSL nema sanse.
Druga stvar zasto Savo ne objasni dovodjenje Gigica? Ovo je sramota sta rade svi od reda..sta je sa Pasukicem i Dingom?
Pranje para je jedino objasnjenje i ugradjivanje u 100 hiljada koje ce uzeti za igraca koji ne igra i pece pljeskavice ali je ipak iz Partizana.
Klub je leglo mafije i nikom ne vjerujem.
Pa Dinga nema dugo utakmice u nogama i još na početku je neko iz stručnog štaba izjavio da se na njega ozbiljno računa od oktobra.Ovaj Pašukić je tanak po meni, nema centaršut a ima solidnu brzinu.Ja mislim da je Gigić ono što nam treba za JSL, lepo se snalazi u 16m, daje golove.Ali sam se nadao da dovedemo do večeras jednog igrača i naredne nedelje još jednog.Oduvek je moglo i van roka da se doda još jedan igrač za ligu Evrope.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pozicije postoje da ne bi svi sve igrali.

Uzivaj u Sadiku kao jedinom napadacu. I da, manje pametuj, prijateljski savjet.
Pa kažem, samo zato i igra jer drugog nije bilo.
Stvarno ne znam kako ću preživeti bez ozegola, kako je samo unosio živost kada uđe umesto Sadika. Hvala na savetu, uzvraticu ti streamom za sledeću utakmicu darmstada...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zamisli kako tek uživo djeluje ako je na snimku prosjek,nadam se da griješim.

Gigića sam gledao više puta, pogotovo protiv nas i cigana. Vrlo podseća na Kežmana, i po konstituciji i po načinu igre.

Kada smo ga potpisali ja sam se obradovao, on je taj tip napadača, nije jak u duelu ali ima dobru završnicu i tehniku šuta. Sad što nije bio u konkurenciji, ne mogu da objasnim, niti mislim da bolje znam od struke.

Da može da nas iznenadi, može veoma, samo je pitanje da li ga planiraju sad i da li će biti registrovan. Ja se iskreno nadam da hoće i dao bi mu šansu koliko u prvom sledećem meču.

Najveća mana je što je slab u duelu i ne može da zagradi loptu. Od visokih lopti nema ništa. To je sve vreme razlog mog kukanja, obzirom da Sadiq treba još jedno 10kg da bi opstao u vazduhu...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Jehovni svedok me blokirao na Instagramu. :buhaha
Шта написао па те блокирао? Мене јер буквално написао "управа лоше ради". Јасно је било да никога неће довести, мени само криво што им Саво даје легитимитет.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
pa objasnio je još pre mesec dana. ne znam šta hoćete, svima pismo da šalje na kućnu adresu jednom nedeljno?
rekao čovek u jednoj izjavi posle neke utakmice, na areni, da je gigić zalog za budućnost. iz njegove izjave se moglo zaključiti da ne računa na njega.

Zalog za budućnost au martu napunio 22 godine? Mi koji klince od 16, 17 ubacujemo u prvih 11 kazemo da je jsl igrac bez ozbiljne tekme u nogama zalog za budućnost?
Kao da smo na glasu ka dinamo, pa znamo da ce tu biti 5 sezona, i cuvamo ga za budućnost!

Jadan ovaj dečko Gigic, da mu nisam u koži. Prvo mu je objašnjavano da je tanak za igre, tanak i za klupu, a onda mu se danas priča kako su se tad šalili i kako se uzdaju u njega, daće mu šansu odmah jer šta da se čeka!
Nabice decku pritisak idioti, i od strane stručnog štaba i od navijača.

Igrač koji se do juče voleo u Šapcu kraj Save, jednu malu i njene oči plave, odjednom postaje udarna igla velikana u borbi za trofeje i prolazak grupe evropskog takmičenja. Zamislite da jurimo pobedu i ne možemo da probijemo bunker i istrčava on, sve oci uprte u njega da nas spase... koja li ce kritika nastupiti kad nakon mnogo takvih ulazaka, svi shvate da nije nivo koji nama treba.
A realno nije on kriv, jadan samo se našao u glavnoj ulozi drame koju nam usrana uprava režira sa uspehom svakog prelaznog roka. Ova situacija je sinonim neplanskog i loseg rada. U julu pojma nemaju sta im je ideja o timu, koje pozicije ce popunjavati, koje igrace probati da dovedu, ništa... i onda se dovode Gigici, Lutovci, Pesikici i Dinge.
Kad struka opet napravi nerealni uspeh u odnosu na ulaganja i uslove rada, tad im sine da uzmu po nekog za kog su navijači čuli, ali jbg pošalju mu jednu pa drugu ponudu i on odbije i jbg, sta mi tu mozemo kad on neće pa neće, dali smo sve od sebe!

Terajte se više sa tim izgovorima i sranjima.
Već smo prosuli bodove sa tsc zbog slabog izbora u špicu. Gomila ce jos takvih utakmica biti a mi ćemo cupati kosu, jer na klupi nemamo špica pa i kad jurnemo svim silama to neće biti sa dvojicom napred, jer ih nemamo, nego ćemo se uzdati u bravure i kombinatoriku neiskusnog trenera, koji i da je iskusan ne bi uspeo da izvede magiju tog nivoa!!
Sadik više skuplja žute nego golove, šta li će biti kad krene da pauzira, ili u kupu, a napad nam predvodi Ivanović!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam koliko je istina za Bendtnera ali njega je Kopenhagen potpisao u subotu. Sacekajmo jos 2 sata jer prosto mi je neverovatno da jedan profesionalni klub koji se bori za titulu i koji igra evropu ima u timu 2 spica i krilo koje moze po potrebi da igra tog spica.

Meni licno smeta sto se ovde ospe paljba po nekom koga jos nismo ni gledali i ko jos nema minuta u nasem klubu sacekajte da decko pokaze da li zna ili ne zna pa onda davajte pohvale ili kritike.

Ovaj tim je sklapan totalno neplanski sto zbog pocetne besparice sto zbog repova iz proslosti tako da je strucni stab ostao na vetrometini i mora da uklapa igrace kako zna i ume.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Шта написао па те блокирао? Мене јер буквално написао "управа лоше ради". Јасно је било да никога неће довести, мени само криво што им Саво даје легитимитет.
Cime je Savo zasluzio da se u njega polazu nade? Njemu i onom buljuku ljudi u strucnom stabu je bitna plata, koja je od danas novim ugovorom jos veca, plus bonus za LE. Naravno, bice i bonus za kup, dok ce za titulu bonus da primi neki drugi trener koji je vrijedan tog trofeja. Jednog majskog lijepog dana. Savo nece, a i ne zasluzuje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Браћо Гробари сутра сви у цркву, и помолите се за Садиково здравље.
Тачно би нам Бендтнер пристајао по свим параметрима, трапавијег и смотаније играча у том рангу нисам гледао у животу.
За њега је Шкунтелар Пеле лично.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top