Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ja sam misljenja ako Rajkovic dodje da Kalaba vec na zimu ide iz Partizana. Novi ugovor, sve super ali Laciju ili bilo kom potencijalnom kupcu je islo u prilog da Pavlovic ostane do zime u Partizanu i pored prvenstvenih odigra i utakmice LE. Svakako bolje za njegov razvoj nego tamo da sedi na klupi. Druga stvar, po meni u odbrani pozicija stopera nije toliko kriticna koliko je pozicija desnog beka jer osim Cele, koji prinudno igra beka, imamo samo Pesukica na desnoj strani. Slicno nesto kao za napadaca, gori, placemo za istim a oni dovode krilo. Ok, to je Markec, popalise masu. Slicno je i sa Rajkovicem...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Vidim da ZP opet proziva navijace. Ko stoji iza njega pa moze tako otvoreno da proziva?

Hajde sto proziva navijace, ali ovo vrijrdjanje uprave KKP je odvratno ( ma sta ja mislio i o njima).
Ne moraju uprave K.K. i F.K. da se vole (mada postoji i ona izreka da vrana vrani oči ne vadi), ali samo neka se takmiče, meni ne smeta, ovi popunjavaju roster sa priličnim budžetom, ovi isto rešili da popune ,,roster,, sa igračima Mančestera, Liverpula, Arsenala, Rome, CSKA, Olimpijakosa...ovi nek osvoje nekoliko ,,kruna,, (ili sve), ovi isto nek uzmu duplu krunu i koliko se može u LE, i - ja zadovoljan... :D

:šal
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

Zanimljiv intervju od prosle godine sa Rajkovicem. Ako nekog zanima, pominje da je kao klinac navijao za zvezdu :D


i jos 1 zanimljiv tekst, nece smeti Son sa Totenhemom u Beograd ako ovaj dodje kod nas :D
 
Последња измена:

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Vidim da ZP opet proziva navijace. Ko stoji iza njega pa moze tako otvoreno da proziva?

Hajde sto proziva navijace, ali ovo vrijrdjanje uprave KKP je odvratno ( ma sta ja mislio i o njima).

Odgledao sam nakon sigurno šest ili sedam meseci njegovu emisiju povodom dovođenja L.M. Ono je skandalozno. Na stranu što navijači nekada zaista preteraju, ono što je govoreno za Gigića ne opravdavam niti mislim isto, ali izgovarati onakve nebuloze... Nema praštanja ni jedne jedine stvari ovoj upravi zbog dve sramotne sezone u ligi.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Sranje... nisam prije znao za ovaj intervju. Pa ovaj je okoreli cigan jebote. Taman se otarasismo jednog i dolazi novi izgleda...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
To bi bila odlična stvar, iskusan igrač sa jakim cv, a opet samo ima 30 godina. Pojacanje ce biti ozbiljno za nas.
E sad, zasto su naši uzeli štopera ničim izazvani... nadam se da nije zbog učestaliog povređivanja Ostojica. Nije zaslužio, svojim zalaganjem i odnosom prema dresu, da bude skrajnut u, verovatno poslednjaloj sezoni kod nas!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Dakle koliko ja razumem situaciju, postoji mogućnost da za LE možemo naknadno registrovati još jednog igrača i to bi bio Rajković.
Ali niko sa sigurnošću ne može da potvrdi to pravilo. Ne razumem kako se to ne zna tačno kada su uglavnom pravila uefe tačno definisana, naročito oko tih stvari?!

Takođe je moguće i da dovedemo i špica, ali on bi bio registrovan samo za domaća takmičenja.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Rajković dogovoren. Palermo puko finansijki.

Sad samo treba smisliti kako ga registrovati za LE, pošto u suprotnom nema potrebe dovoditi igrača sa tolikom platom za domaću ligu.
Kolika plata? Pa nisu u seriji B tolike plate valjda? Kapiram da preko 150-200k godisnje nije imao tamo, jedino ako je imao ugovor surov od pre.
Po meni, ne bi smeo da ima vise od toga ni kod nas + eventualno neki bonus za potpis.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Супер за Рајковића. Може да замени Страхињу ако дође нека добра понуда за њега у јануару. Можда Саво рачуна да нам за Европу шпиц ни не треба него само за домаће бункере. Питање је онда ко би дошао а да не може да игра ЛЕ, осим ако не изборимо пролеће па га региструју за тај део такмичења.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ja ne vidim kako postoji ta mogucnost dodavanja jos jednog igraca.
Tek ako prodjemo grupu moze jos 3 igraca da se promeni.

U svakom slucaju pozdravljam dovodjenje Rajkovica i boli me patka cije je postere kacio po sobi kao klinac.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Mi inače nemamo popunjenu kvotu igrača koje možemo da prijavimo. Mislim da ima pravilo da 24h nakon isteka roka za registraciju za LE može jedan igrač ili da se naknadno prijavi ili da zameni jednog već prijavljenog. ako sam dobro razumela...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ili mozda ako klub vec nije prijavio maksimalnih 25 igraca, vec je prijavio 24 i ostavio prostor za jos jednog?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ako je igrao, a pise da jeste, odlican potez. Ostojic je dve utakmice propustio i nismo mogli da se sklopimo.

Na koji rok je ugovor?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Rajković dogovoren. Palermo puko finansijki.

Sad samo treba smisliti kako ga registrovati za LE, pošto u suprotnom nema potrebe dovoditi igrača sa tolikom platom za domaću ligu.

Posto si upucen...

Mamu mu, jel toliko tesko dovesti najvecu rany ove ekipe, napadaca? Nisam fan Skuletica, ima milion mana, ali svojom konstitucijom i svim ostalim karakteristikama ovoj ekipi bi legao kao budali samar...

Stopera razumem, i podrzav, pogotovo sto je covek igrao,za Lazara sam pisao i da ne trolujem vise, ali uci u grupe LE, dobiti atraktivnu grupu, i ostanes sa Sadikom...

Mi forumasi smo mrzeli Firea, i mene ako pitas, ostali bez napadaca, neka je otisao, ali Savo je trener... pucali su sebi u nogu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top