Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
@Marinho To čekanje da grupe LŠ i LE padnu sa neba pa da se dovede pojačanje nas je i zakopalo u velikoj meri. Početkom prelaznog roka znali su da Rikardo ide a da adekvatnu zamenu u timu nemamo i vvv bilmezi uzmu masne pare a ne dovedu nikoga i taj transfer niko ne pominje valjda to što se proda početkom prelaznog roka ne računaju. Čemu dovoditi u zimskom prelaznom ako ispadnemo iz Evrope a cigani se odlepe bodovno u ping-pong ligi ? Na našu žalost iz režimske kurve su pre njih skapirali da bez pojačanja nema Evrope a naši trutovi čekaju da se završi prelazni rok pa da se 'aktiviraju' :pop nesposobnjakovići bez presedana.

Pustite priču Savudin hteo onog Rominog smotanka, sve i da jeste nije on lud da ostane na jednom napadaču koga je i on lično izvodio na poluvremenu zbog njegovog nezalaganja. Lepo je ložiti se kako je Markec odbio avionekamione ali i njega su doveli kad ovaj nije mogao da zabode dobar ugovor i kada su videli da su zasrali motku načisto i da navijače treba smirivati.

Umesto prelaznog roka upravi i kvazinovinaru je mngo bitnije šta radi sns limar i hoće li ih isterati iz FKP pa će morati da traže novu žrtvu da se uhlebe.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ako postoji mogućnost da se dovede kvalitetan igrač treba ga dovesti jer je nama glavni prioritet Ping-pong liga (iako imamo čitavu mašineriju protiv nas). Valjda ne treba da se elaborira zašto je tako.

Isto važi i za špica.
Upravo ovo.:clapIsto razmišljam. Prosto je stvar logike.

  • Ostoja se povređuje i izvestan je transfer Pavlovića u januaru
  • Ekipa koja je registrovana ima kvalitet za proleće i 90% prolazi ovu grupu. Pričao sam da je realno 9-11 osvojenih bodova (AZ 4-6, Astana 3-4, Man U 0-1)
  • TITULA JE PRIORITET stoga moramo da uzimamo sve ove koji nisu našli bolji angažman a poseduju kvalitet
  • Očekujem i špica uskoro koji će da igra ligu
  • Savo očigledno pravi jak sistem, koliko god mi mrzeli upravu ja nisam video ova pojačanja kod prethodna dva trenera. Ne branim ih, ali pozdravljam poslednje transfere
  • Očigledno je bagra iz uprave saterana u ćošak i moraju sarađuju sa Miloševićem koji nas je preporodio. Ako ne vidite boljitak u igri, ja ne znam dal treba da vas podsetim na šta smo ličili do aprila
  • Mi kao navijači moramo da podržimo naš Partizan. Šteta što su tribine rasute i navijačke grupe go kurac, to bi bio još jedan vetar u leđa
Na kraju, iskoristiti ovu pauzu za dodatno uigravanje na taktičkom i psihološkom planu. Derbi mora da se dobije! :navijac
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne kontam zašto mislite da će se prodati Pavlović u januaru? Pa logičnije je da u januaru odu Miletić i Suma, ako baš trebaju pare.
 
  • Like
Reactions: mvp

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@najgori
E jebi ga, udaramo na sarkazam. Da se ogradim ne branim stoku iz uprave već sam pozdravio dovedene igrače, pre svega mislim na Asana, Natha i LM. Ako misliš da ovaj sastav ne može da prođe ovu grupu tako reci. S druge strane nama treba i tim za prvenstvo.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.319
Локација
Banja Luka
Vazda :D
Realno, pozdravljam dovodjenjene Rajkovica (ako dodje) , mada mislim da se moglo planski uraditi i bolje i ubosti i neki špic. Medjutim, misljenja sam kao i vecina da su i Rajkovic i Markovoc mozda čekali bolje ponude. RAJKOVIĆ je imao solidnu sezonu u Palermu, ali su u umjesto u A seriji, zavrsili u C zbog finansija. Spominjan je za nekolicinu klubova, ali nista se nije desilo. Nadam se da je zdrav samo da ne vice neku hronicnu povredu.

DAJ SAD OKAZAKIJA DA IMA SA KIM ASANO DA PRIČA!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Markoviću dobrodošlica. Nadam se da ćemo od njega imati dosta koristi, a i on od nas. :navijac

Meni se iz ovog finiša prelaznog roka čini da je neko upravi dojavio da postoji neki sajt koji se zove transfermarkt.com, da na njemu ima opcija filtriranja nacionalnosti, free agenta i onda se deca zaigrala... Svakako bi dovođenje i Rajkovića bio dobar potez, da ne brinemo svaki put da li je Ostoji otpala noga ili troši vreme, da li će Strahinju da zavaljaju odmah ili sad...

I samo još jedna informacija za upravu ako čitaju forum.... Napadač se kaže centre-forward na transfermarktu.

Moj komentar jehovnom svedoku zbog kojeg me je blokirao na Instagramu. :D

Ako ste stvarno kontaktirali Bendtnera onda je bolje što niko ne dolazi. Čovek je više poznatiji po stvarima van terena nego na terenu. I ova priča je realno za malu decu. Kvalitetnih igrača ima na tržištu, ali je očigledno da je ovde po sredi namerno sabotiranje kluba, kao što su i sramotne tvoje reči i reči Save Miloševića da ne idemo na titulu, da smo se oprostili od nje i da smo generalno miljama od nje udaljeni. Biti deo Partizana i izgovarati takve stvari kao da ste u Mladosti iz Lučana ili Voždovcu je u najmanju ruku skandalozno i zahteva odgovornost. P.S. Postoji jedan zanimljiv izum i ime mu je internet. Na njemu recimo postoji nešto što se naziva veb sajtovima. Veb sajtovi uglavnom sadrže relevantne i korisne informacije. Igrom slučaja takav jedan je očito vama neophodan i on se zove transfermarkt.com ... Znam da si/ste šokirani sa ovim saznanjem, ali ja razumem da naš scouting nije očito ni na tom nivou. Tamo možemo videti da recimo igrači poput Okazakija, Emenikea, Meneza, Đuzepe Rosija, bivšeg Dinamovog, Šahtjorovog i Arsenalovog igrača Eduarda kako nemaju klub. Na istom sajtu kada malo podesiš filtere (vau, kakvo otkriće, zar ne?), možete videti kako Lazar Marković, Slobodan Rajković, Nemanja Pejčinović, Aleksandar Pantić... NEMAJU klub. Sa 3/4 ova domaća pojačanja i 1 napadačem-strancem možemo da budemo na kvalitetnijem nivou od Crvene zvezde i to poprilično. P.P.S. I pustite nas priča o tamo nekim ograničenjima stranaca. Sram vas bilo! "Oni" imaju 6-7 stranaca pa nikome ništa. Do polusezone se igra veći broj utakmica i igrači se rotiraju pa prema tome je smešno povlačiti takav "argument" za svesno slabljenje našeg tima. I treba da vas je sramota jer ste sklonili Zakarića iz tima. Momak je prošlo sezone bio jedan od naših najboljih igrača, ginuo je na svakoj utakmici i dosta toga žrtvovao da bi došao u Partizan. Fuj! #UpravaNapolje

Kolika plata? Pa nisu u seriji B tolike plate valjda? Kapiram da preko 150-200k godisnje nije imao tamo, jedino ako je imao ugovor surov od pre.
Po meni, ne bi smeo da ima vise od toga ni kod nas + eventualno neki bonus za potpis.

Nemaju Italijani uopšte velike plate (čak ni u Seriji A, osim par klubova), ali Rajković će kod nas sigurno imati više nego u Palermu. Ako je istina da dolazi, a ja taj potez lično pozdravljam.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.281
Reaction score
10.730
Локација
underground
Vazda :D
Realno, pozdravljam dovodjenjene Rajkovica (ako dodje) , mada mislim da se moglo planski uraditi i bolje i ubosti i neki špic. Medjutim, misljenja sam kao i vecina da su i Rajkovic i Markovoc mozda čekali bolje ponude. RAJKOVIĆ je imao solidnu sezonu u Palermu, ali su u umjesto u A seriji, zavrsili u C zbog finansija. Spominjan je za nekolicinu klubova, ali nista se nije desilo. Nadam se da je zdrav samo da ne vice neku hronicnu povredu.

DAJ SAD OKAZAKIJA DA IMA SA KIM ASANO DA PRIČA!
Hehe Okazakija sam i ja pratio zbog idtih razloga,ali juce potpisao za Uesku
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Registrovali smo 28 igrača za ligu evrope, zajedno sa svim pojačanjima. Ukoliko Rajković dođe, da li se i on može registrovati?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.322
Reaction score
37.460
Ne, kasno Slobodan na Kosovo stiže, ukoliko stigne.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
@system Apsolutno se slazemo da je to cekanje najveca greska, to sam i napomenuo...Trebalo je to davno uraditi, ali sad je gotovo, nema nazad...Ja samo kazem da u ovom momentu na trzistu nema kvalitetnih napadaca koji su nama finansijski dostupni, a koji mogu da garantuju neki dobar ucinak...A dovoditi spica reda radi mi se iskreno ne svidja...Zato i kazem da je bolje dovesti nekog kvalitetnijeg sad na zimu da izdominira, pa makar sluzio i samo za nasu ligu (koja btw mora biti prioritet), jer stvarno ne verujem da ce se vec na polusezoni cigani bodovno toliko odvojiti...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.322
Reaction score
37.460
To koliko će musavi da se odvoje pitamo se samo i jedino mi, kao i prethodne dve sezone. Do sada smo prosuli 4 od maksimalno 8 dozvoljenih bodova, ako se vodimo teorijom da ih karamo 3 puta sigurno. E sad, pitanje je koliko su u upravi FK Partizan zainteresovani da se bore za klupske, a koliko za interese srpskog fudbala. Mislim da svi znamo odgovor :puke:.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
@Marinho bojim se da do zime moze biti kasno... i odna ako budemo kasnili 10 bodova, ne treba nam niko
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ljudi verovali ili ne sa Rajkovicem Kalabom i Celom pozadi mi mozemo igrati 3-5-2 3-4-3 ili ironicno ali istinito 3-7-0

Ne volim generalno postavke sa 3 nazad, ali za transformacije su jako dobre..

iz svih klasicnih formaciia sa 4 nazad (4-4-2, 4-5-1, 4-3-3 itd) izmenom
NPR Urosevic - Stevanovic.. Dobijas 3 u liniji nazad, Zdjelara i Natha ispred, Sumu, na bokovima Stevanovica i Tosica a kao naisturenije Markovica i Asana..

Miletic je tu jako koristan.. kao ofanzivni bek realno bezopasan je osim iz prekida (i svaka mu cast na tome).. ali Miletic koji zatvara samo do polovine i ne trosi se napred za Bambija .. eee to je ljudi zakljucano!!! isto to levo moze raditi Kalaba! ali samo u varijanti 3-5-2

Da smo dobili jos opcija jesmo, da i dalje JEDVA CEKAM da vidim Gigica na terenu - cekam!

Napred Partizan!
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
@kujblo70 uzeo si mi reci iz usta oko formacije sa 3 pozadi. Ma da mislim da za nekog 'wing-backa' kao sto Kostic igra u Eintrachtu, tu vise vidim Lutovca nego Tosica/Stevanovica. Tosic i Stevanovic nemaju brzinu neophodnu za tu poziciju. Takodje Tosic sigurno nema kondiciju da trci gore dole, kao sto ta pozicija zahteva. Mislim da moze da se pokusa sa 3-4-1-2. Takodje Markovic, ako dovede kondiciju u red, moze da igra i wing backa kao sto je igrao u Liverpool-u kod Rodgersa, ma da je sam rekao da mu to nije prirodna pozicija. Ali opet, sve sto si rekao - slazem se. Imamo dosta opcija i profil igraca koji mogu da igraju gomilu razlicitih formacija. Celavi Miletic je naprimer stvoren da igra desnog centralnog stopera u formaciji od 3 pozadi. Imamo Kalabu koji igra leva nogom i on moze da igra levog centralnog stopera. Ostoja moze da igra SW (sweeper) poziciju jer ga ne krasi neka brzina... :) Po meni Brezancic & Lutovac bi mogli da budu vrhunski wing-backovi pogotovo sto me Brezancic podseca na Kolarova sa ostrim centarsutevima po zemlji kao kad smo igrali kod Muslina sa Kolarovim u formaciji 3-5-2.... Videcemo, ja volim bas da diskutujem o formacijama/strategiji i filozofiji, pa se izvinjavam sto non-stop stavljam ovakve slike formacija itd.. jednostavno mnogo volim fudbal!

1567683176620.png
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@marinho94 ja volim/obozavam rad gospodina Rinusa Mihelsa, pa sam mislio na all-attack varijantu ⬇️ ali svakako stvara se mogucnost sa 3 pozadi...

73083926-94A0-44CF-AC08-F5C9C82B77B8.jpeg
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
@kujblo70 to izgleda super! Samo ta formacija zahteva neverovatnu fizicku spremu... a mi izgledamo moram priznati dosta dobro na tom polju, pogotovo posle Mise Pilatesa....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.322
Reaction score
37.460
@kujblo70 uzeo si mi reci iz usta oko formacije sa 3 pozadi. Ma da mislim da za nekog 'wing-backa' kao sto Kostic igra u Eintrachtu, tu vise vidim Lutovca nego Tosica/Stevanovica. Tosic i Stevanovic nemaju brzinu neophodnu za tu poziciju. Takodje Tosic sigurno nema kondiciju da trci gore dole, kao sto ta pozicija zahteva. Mislim da moze da se pokusa sa 3-4-1-2. Takodje Markovic, ako dovede kondiciju u red, moze da igra i wing backa kao sto je igrao u Liverpool-u kod Rodgersa, ma da je sam rekao da mu to nije prirodna pozicija. Ali opet, sve sto si rekao - slazem se. Imamo dosta opcija i profil igraca koji mogu da igraju gomilu razlicitih formacija. Celavi Miletic je naprimer stvoren da igra desnog centralnog stopera u formaciji od 3 pozadi. Imamo Kalabu koji igra leva nogom i on moze da igra levog centralnog stopera. Ostoja moze da igra SW (sweeper) poziciju jer ga ne krasi neka brzina... :) Po meni Brezancic & Lutovac bi mogli da budu vrhunski wing-backovi pogotovo sto me Brezancic podseca na Kolarova sa ostrim centarsutevima po zemlji kao kad smo igrali kod Muslina sa Kolarovim u formaciji 3-5-2.... Videcemo, ja volim bas da diskutujem o formacijama/strategiji i filozofiji, pa se izvinjavam sto non-stop stavljam ovakve slike formacija itd.. jednostavno mnogo volim fudbal!

Погледајте прилог 6527

Ova formacija se jednom izmenom transformiše u katastrofu tipa:
1567684107101.png

P.S. Pre nego što me neko nagazi za rasizam, čisto da naglasim. Naziv predmeta na slici nikakve veze nema sa bojom kože vrsnog nam napadača, jedina veza su fudbalske sposobnosti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top