Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Dobro bi bilo da Cedevita pobedi Buducnost u narednom kolu kako bi nas mec u Zagrebu protiv Cibone postao nista vise do jedan mec bez rezultatskog pritiska i dobar trening pred meceve 1/4 finala.

Mislim da bi bilo mnogo bolje po nas da Budućnost dobije ovaj meč. Ići na Primorsku u polufinalu Abe je najbolja moguća varijanta kada je fokus na Evrokupu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne znam koliko je realno da Primorska bude u 4. Mislim da ces bas tesko dobiti u Zadru. Ali slazem se naravno da je Primorska idealan protivnik, uz svo postovanje za njihove nastupe i borbu i nakon rasula u klubu.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.049
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Uniks je ekipa odličnih individualaca, od kojih dosta njih mogu da utrpaju 20+ poena. Ipak, mislim da je naša najveća prednost to što funkcionišemo kao tim. Ako odigramo granitnu odbranu (kao što smo uglavnom i igrali ove sezone), ja se ne brinem.
Pa još prednost domaćeg terena, pred 20.000 ljudi (nadam se i više, ako je moguće).
Biće teško, ali verujem u prolaz. Nego, ko će dočekati taj 17. mart:šal
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
To je najgori mogući scenario po nas nakon svega dobrog što smo postigli ove sezone pošteno boreći se na parketu.
Ne smem ni da pomislim koliko bi nas takva odluka oslabila...a da ne pričam koliko smo mi kao navijači oštećeni u takvom ishodu.
 
  • Like
Reactions: BaX

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Jedna kompletna PO serija je zrtva virusa: Monako - Virtus, prazne tribine u Francuskoj, prazne tribine u Italiji. Takodje i Bresa ce svoj revans mec igrati bez prisustva publike.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Breša je ispala, Venecija možda. ;) ;-)

Inače, imamo veliku sreću da do finala nećemo gledati ekipe poput Unikahe i Virtusa koje bi sigurno imale i pomoć sudija.
 
Последња измена:

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Da, da, izvinjavam se, na Veneciju sam mislio :)

Ali prosto neverovatno kakav je maler zadesio Darusafaku, da zemlja zabrani letove samo iz Italije i da bas klub iz Italije bude protivnik u odlucujucem mecu na domacem terenu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
I onda im uvale Beograd umesto Nemačke na primer, gde bi svakako imali kakav takav domaći teren.

Zato i kažem, sad kreće ozbiljna igra, igrice van terena. Veeeoma bitno je da su dva glavna favorita u suprotnom delu žreba.

A apropo naših kalkulacija na temu Valensije, EL... Meni je Partizan uvek bio i biće najbolji na svetu i u svakoj utakmici je cilj pobeda, u svakom takmičenju cilj trofej. Ali, radije bih da eventualno finale igramo za svoju dušu, sa EL 20/21 u džepu, nego da nam to bude dodatni teret. Ako uđemo rasterećeni, onaj prekoputa neka sprema čiste gaće.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Halu može da zatvori jedino država Srbija, ne ULEB.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top