Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Svakako bolje i tako nego da budemo osteceni i igramo pred praznom halom ili nekom drugom mestu. Krvavo smo se borili da bi stekli prednost domaceg terena... Ovo je jedina logicna moguca odluka u ovom trenutku. Iskreno, ocekivao sam ovo... Pisao sam vec da se sve vise i vise prekidaju takmicenja u svim sportovima.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ono sto dodatno usloznjava citavu situaciju jeste da jedan pozitivan slucaj u klubu, citav klub stavlja pod katanac na 15 dana. Kao sto je slucaj u Real Madridu, Pezaru, u fudbalu Juventus i zbog Gobera cela NBA liga...
 

Vučko

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2019
Порука
17
Reaction score
30
Локација
Beograd
Šta ako ponište ovu godinu u svim sportovima i sledeće sezone reset?
Boriš se za nešto i na kraju puj-pike, ne važi. Jednostavno, idu OI, nema se vremena za odlaganje i naknadno igranje...

Kakvi smo baksuzi, da ponište sezonu u kojoj bismo se vratili u EL. :(
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Šta ako ponište ovu godinu u svim sportovima i sledeće sezone reset?
Boriš se za nešto i na kraju puj-pike, ne važi. Jednostavno, idu OI, nema se vremena za odlaganje i naknadno igranje...

Kakvi smo baksuzi, da ponište sezonu u kojoj bismo se vratili u EL. :(
Ponistiti se nece sigurno,odigrano je vec 80% Evrokupa i 90% Aba lige.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Tako se neće desiti sa EC i EL sigurno. Reč je o velikim parama ne našim već klupskim. Znaš li koliko je koštao Real ili Efes ili... plus, koliko su koštale reklame, TV prava, hotelski smeštaj čarter letovi... ako i bude reset Partizan sigurno ima da dobije poziv za EL jer bi bili jako zakinuti da nije tako.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Reset ili ne, to niko ne može reći u ovom trenutku. Svakako će biti strana koje će lobirati za, kao što će biti i onih koji će vikati protiv.

... ako i bude reset Partizan sigurno ima da dobije poziv za EL jer bi bili jako zakinuti da nije tako.

Zašto misliš da je sigurno? Nešto nisam siguran da bi se osim nas neko potresao oko ovog drugog boldovanog. Đordi? Eno ga sve suze roni.

Mnogo puta je govno pokazalo kakvo je da bih se ja u njega zbog bilo čega pouzdao. To što ti i ja i verujem velika većina ljudi ovde oseća da je ispravno ne znači da je onome ko odlučuje iole bitno. Biće kako se najveći klubovi dogovore.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Kad se siromah ženi i bubanj se pocepa.

Ja mislim da ce biti sasvim OK, da se Evrokup prolongira za 3-4 nedelje, jer se nadam da ce se situacija popraviti i da ce se steci normalni uslovi za igru.

Ovako, na blic neki F8 mi se ne svidja, jer tu u jednu utakmicu svaka ekipa ima podjenako sanse da osvoji takmicenje, pa makar to bili mi, ili Tofas, Venecija, Uniks....
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Problem je sto su jako male (da ne kazem nikakve) sanse da se za 3-4 nedelje steknu normalni uslovi...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ova Bolonja je tako jedan odvratan klub.
Oni predlazu F8 jer znaju da nikoga ne mogu dobit na dvije, nikog. Smradovi.

Nadam se da ce Ostoja reagovat i reci da mi ne prihvatamo to. Kakve bre gluposti F8, pa mi bi tu bili najveci gubitnici a najvise bi dobila upravo ta Bolonja.

A ovo za virus se smiruje sve za 3-4 nedelje. Zapamtite sto sam vam rekao.
Evo u Kini kazu da je vrhunac ovog virusa prosao. Tako ce i kod nas za 3-4 nedelje i kraj sa ovim glupostima.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Nezahvalno je bilo sta prognozirati vezano za virus. Meni su licno vesti i podaci koji stizu iz Italije strasni. Sto se same kosarke tice, nadam se da vise nece biti slucajeva oboljevanja igraca ali ne znam koliko je to realno...Ne znam sada koliko tu ima peripetija oko organizacije, promena kalendara itd, ali F4 EL je mesec dana nakon finala EC, moze to da se razvuce jos sto se naseg takmicenja tice. Samo da se do kraja aprila smiri...Ako je moguce.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Може Виртус да предлаже шта хоће, Евролига суспендовала оба такмичења до даљњег.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja samo ne znam koja kuća će da osigurava sportske događaje i koji klub, liga ili takmičenje će moći da plati premije.

Nema šanse da se bilo gde u Evropi igra bilo šta.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
A ovo za virus se smiruje sve za 3-4 nedelje. Zapamtite sto sam vam rekao.
Evo u Kini kazu da je vrhunac ovog virusa prosao. Tako ce i kod nas za 3-4 nedelje i kraj sa ovim glupostima.

U Kini to traje malo duže od 3- 4 nedelje i uz malo ozbiljnije akcije koje kod nas nikad neće biti poduzete jer šta fali da se ode do Italije u šoping kao što reče idejni i duhovni vođa.
Mislim da je košarkaška sezona gotova i stim se moramo pomiriti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
U Kini pričaju kako kaže partija, komunizam je čudo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top