Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ma stvarno vise... nista ne znamo, bruka smo...
Sta ovaj debeli italijan izvodi... Bircevic pojma nema, Gordic sramota da mu kalnietis drzi cas kosarke kad lik nikad nista i nigde nije igrao...
Zagorac ne moze od onog dekera koji veze nema nista da uradi, Reding od kuzminskasa koji je nikakav... a tek Miletic protiv vilijamsa, bruka kako se decko ne snalazi, pa ovaj nije tri puta jaci od njega, samo duplo... itd itd...
Stvarno smo komeNdija...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Da je neko ponudio pre početka takmičenja, drugo mesto u grupi obezbeđeno dva kola pred kraj, lagano bih prihvatio. Inače, bilo je nekih stvari koje mi se nisu svidele, ali uzdam se da Trinkijeri zna šta radi i čuva nekog žandera u rukavu kad zatreba.
Kad je u pitanju naredna grupa, još se ništa ne zna, opcije su:
1. Monaco/Virtus/Andora
2. Partizan
3. Breša/Huventud/Nanter/Darušafaka
4. Budućnost/Trento/Arka

Očekujem da grupa bude Monako, Partizan, Breša, Trento i da se sa Monakom pobijemo za prvo mesto.
Podaci o poseti u dosadašnjem toku takmičenja:
PosTeamTotalHighLowAverageChange
1 Serbia Partizan NIS32,5079,1247,3588,127+34.9%
2 Spain Unicaja27,1945,8794,9005,439−0.5%
3 Lithuania Rytas20,8845,2673,2674,177−18.6%
4 France Limoges18,8624,2873,4663,772−5.0%
5 Germany ratiopharm Ulm17,0763,8203,1043,415+4.0%
6 Italy Segafredo Virtus Bologna15,9674,3162,7863,193n/a
7 Turkey Tofaş12,6334,7731,8153,158+38.2%
8 Italy Umana Reyer Venezia12,5483,4522,9643,137n/a
9 Turkey Galatasaray Doğa Sigorta11,3414,8261,9352,835+46.0%
10 Russia UNICS11,1593,4731,4722,790−24.1%
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.277
Reaction score
10.717
Локација
underground
Ja ne bih voleo Virtus,prvo mesto u sledecoj grupi nam obezbedjuje prednost domaceg terena,bar u cetvrtfinalu,a ako budemo imali bolji skor od prvaka ostale tri grupe,onda do finala,ili bar do polufinala,ako budemo bolji od prvoplasiranog iz dve grupe.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Bas su interesantni ovi podaci o poseti. Pa sad onaj katalonski ciganinan da ima malo mozga i da mu je stvarno interes kosarke na prvom mestu ne bi trebalo ni da se dovodi u pitanje kome da se da licenca ili wild card ali ne on ce da razvija kosarku u Londonu. Jos ce na Islandu i Grenladu da se igra Euroliga pre nego sto mi nesto dobijemo. Zato bih sve dao da uzmemo ovaj kroasan kup pa da vide sta je Beograd. Al ne kod coravog nego tamo gde pripada sto bi reko Vujanic.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ali ko sto si rekao, to je isti igrac koji je do sada uglavnom vise donosio, nego odnosio.
U svemu se slažemo sem u ovome.
Samo što smatram da je to Trinkijerijeva krivica sa ovim izdrkavanjem sa raspoređivanjem minutaže i pri tome ja najmanje zameram šuteve koliko konstatan ball hoging i insistiranje da se svaka akcija završi ili njegovim šutem ili njegovim pasom za šut koji je u 90 posto slučajeva iz pika. Možemo mi da pričamo o Voldenovom doprinosu u odbrani kolko hoćemo, ali to je mogao i Gegić da radi, a Volden svoje partije iz Izraela neće isporučiti bez slobode, on dečko lopte ni ne troši.
Ovo divljanje koje se Gordiću dozvoljava, da se da upola taj protagonizam da Voldenu, pa da vidimo liči li to na išta.
Stoji da je prešao na viši nivo košarke tj veću odgovornost, ali nije ni u Izraelu igrao protiv filipinaca.
Ovo počinje opasno da liči na najobičniji Džikićev tim sa više para. Mora da se pravi zaokret, tim pre što Trinkijeri zna posao i traćimo njegovo znanje, a ovaj koncept teško uspeva na ovim prostorima...
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Moguce je totalno ludilo i grupa sa Virtusom, Bresom i Trentom, voleo bih to pa da vidimo sta Trinkijeri zna zapravo
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
U svemu se slažemo sem u ovome.
Samo što smatram da je to Trinkijerijeva krivica sa ovim izdrkavanjem sa raspoređivanjem minutaže i pri tome ja najmanje zameram šuteve koliko konstatan ball hoging i insistiranje da se svaka akcija završi ili njegovim šutem ili njegovim pasom za šut koji je u 90 posto slučajeva iz pika. Možemo mi da pričamo o Voldenovom doprinosu u odbrani kolko hoćemo, ali to je mogao i Gegić da radi, a Volden svoje partije iz Izraela neće isporučiti bez slobode, on dečko lopte ni ne troši.
Ovo divljanje koje se Gordiću dozvoljava, da se da upola taj protagonizam da Voldenu, pa da vidimo liči li to na išta.
Stoji da je prešao na viši nivo košarke tj veću odgovornost, ali nije ni u Izraelu igrao protiv filipinaca.
Ovo počinje opasno da liči na najobičniji Džikićev tim sa više para. Mora da se pravi zaokret, tim pre što Trinkijeri zna posao i traćimo njegovo znanje, a ovaj koncept teško uspeva na ovim prostorima...

Pazi, mozes da se slazes ili ne, ali moja konstatacija vazi sve dok ne vidimo kako izgleda Volden kad mu se da vise slobode..
Ja bih prvi voleo da vidim Gordica sa manjom ulogom, a da tu njegovu ulogu "divljaka" preuzme Volden. Ne moze covek koji je postizao po 20+ poena od jednom da zaboravi sve, prosto takva mu je uloga data. Uz to Volden nije sjajan asisten.

Kod Dzileta se znalo da ekipa nema prostora za napredak, dok ovde tek treba ekipa da pokaze pravi sjaj.

Bice ovo bolje, kad krene druga faza Evrokupa..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa ne važi...
Ti kažeš da je više doneo nego odneo, ja kažem u najboljem slučaju da je podjednako doneo i odneo, jer ne možemo isto vrednovati sve mečeve, a činjenica je da one najbitnije gubimo, i pri tome mislim na igru celog tima u trenutcima kada je on u igri.
Pri tome ne mislim da je najveći problem ekipe on, daleko od toga, ali je svakako paradigma pogrešne selekcije...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Hajde da se slozimo sa tvojom konstatacijom. Nek bude sredina.
Glupo je i raspravljati se oko ove stvari, svako ima svoje glediste. Ja nisam uopste bio srecan kad je potpisao, a onda sam se obradovao kad je bio najavljen kao back-up, da bi se na kraju ispostavilo da on ima zadnju rec, cak i previse..
Jedno je sigurno, ko sto se na pocetku videlo, a to je da mu Trinki veruje i da mu daje loptu u ruke. Da li ce se to promeniti, saznacemo uskoro..
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Daleko nam je bolje da Virtus bude 1. u ovoj grupi jer je Monako po mom misljenju ozbiljnija ekipa sa boljim trenerom. Mislim da ce to potvrditi u poslednjem kolu i da ce ih lako dobiti.
Bresa ima kuci Nantera i ako dobije sto je realno ne moze biti 3. Najrealnije tu je Darusafaka ili Huventud.

Trento su indijanci i to mora oba puta da se dobije. Njih je u Italiji dobila i Arka i Buducunost. Ako to ne uspemo da dobijemo oba puta svi zasluzuju kritike. Daleko nam je to bolja opcija nego Buducnost da je upala.

Pored 2 pobede protiv Trenta mislim da cemo morati pobediti jos jednu u gostima. Tu treba pokazati snagu. Sa 5-1 bismo skoro sigurno bili domacini do polufinala.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mislim da smo prema svemu među jačim ekipama EC ali na način (o jačima govorim) da svaku možemo pobediti i od svake možemo izgubiti. Pri tome ukalkullisati odnos u datom trenutku +/-. Da smo favoriti za finale - NISMO. Ali imamo osnova da se ozbiljno pokuša.

Imamo prostora za napredak ali imaju i ostali. Ono što je meni važno kod Partizana - Takmičimo se.
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
nama se ne zna u dosta utakmica nista
mozes sve da ocekujes..
al jbg
bircevicu ste ovjde jebali sve zivo ove 2 3 mjeseca, al lagano..i ja s vama, samo nisam pisao nista
a sad kad pogodi trojku samo se pogledam sa nekim, i ne vjerujem, jer lik samo nek je zdra'o
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Daleko nam je bolje da Virtus bude 1. u ovoj grupi jer je Monako po mom misljenju ozbiljnija ekipa sa boljim trenerom. Mislim da ce to potvrditi u poslednjem kolu i da ce ih lako dobiti.
Bresa ima kuci Nantera i ako dobije sto je realno ne moze biti 3. Najrealnije tu je Darusafaka ili Huventud.

Trento su indijanci i to mora oba puta da se dobije. Njih je u Italiji dobila i Arka i Buducunost. Ako to ne uspemo da dobijemo oba puta svi zasluzuju kritike. Daleko nam je to bolja opcija nego Buducnost da je upala.

Pored 2 pobede protiv Trenta mislim da cemo morati pobediti jos jednu u gostima. Tu treba pokazati snagu. Sa 5-1 bismo skoro sigurno bili domacini do polufinala.
Bolji Obradovic od Djordjevica? Pa i sve da je istina, a to je diskutabilno, jedan Partizanovac to ne smije reci nikad!!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Zbog cega ? Kakve veze ima ko je za koga igrao? Time sto mislim da je ovaj bolji trener ne znaci da mi Djordjevic nije u srcu zbog svega sto je dao nama.
A to da li je diskutabilno, pa o svemu na ovom svetu moze da se diskutuje. Koliko ljudi toliko misljenja. I potpuno je u redu da ne mislis isto.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Zbog cega ? Kakve veze ima ko je za koga igrao? Time sto mislim da je ovaj bolji trener ne znaci da mi Djordjevic nije u srcu zbog svega sto je dao nama.
A to da li je diskutabilno, pa o svemu na ovom svetu moze da se diskutuje. Koliko ljudi toliko misljenja. I potpuno je u redu da ne mislis isto.
Ew ja ću...makar opet u banju ....Sale je olimpijski i svetski viceprvak kao selektor....sa kim ga porediš?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top