Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.225
Vidim da se dize neka pompa po drustvenim mrezama + nasem youtube kanalu da se ne zvizdi teodosicu???????????????????????
Zato sto je uradio to i to za reprezentaciju??????????//
????????//
2010 - "Ako pogodim sut za pobedu, bicu heroj pola nacije" - najljigavije cigansko govno posle nasilnicke picke i pickoustog ganfera. Sto se mene tice mogao bi da se zadavi veceras u snu
NEMA POPUSTANJA
NAPRED PAPARTIZAN
ne treba mu posvecivati paznju, zvizdanje na pocetku i to je to, bez nekog posebnog repertoara tokom tekme, ko ga je*e

ja se iskreno plasim kakva ce atmosfera biti, pogotovo ako ne bude povoljan rezultat tokom utakmice, nazalost grupe su nam bas razjebane
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.299
Локација
Kej Republika
Gledam rezultate Virtusa ove sezone. Kad ih protivnik spusti ispod 80 poena oni redvno gube.
Svaku utakmicu gde su prebacili 80 poena oni su i dobili. Mozda imaju jednu ili dve gde su dobili, a da su bili na 75-80 datih.

Znaci, jako u meso u kosku. Odbrana i samo odbrana!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Unikaha izgubila od Tofasa. Odlican rezultat da se odalje od eventualnog 5-1 skora.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.225
Gledam rezultate Virtusa ove sezone. Kad ih protivnik spusti ispod 80 poena oni redvno gube.
Svaku utakmicu gde su prebacili 80 poena oni su i dobili. Mozda imaju jednu ili dve gde su dobili, a da su bili na 75-80 datih.
Znaci, jako u meso u kosku. Odbrana i samo odbrana!
bas to !
ako krenemo da se jurimo sa njima pukli smo, ima za minut ipo da naprave +10
jos ako udjemo u mec i odigramo nasu prvu cetvrtinu po obicaju kako igramo ove sezone - naje*ali smo
znaci odmah u meso
sve karte baciti na odbranu
nek svaki kos porode !
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Govno koje je obitavalo sa drugim govnima (gurovic, milicic...) na severu kolektora u navijackim obelezjima kucke, mora biti docekan kako dolikuje.
I bez obzira sto su mu drugovi/govna sa tribine severne okrenuli ledja...
Saleta dočekati onako kako i zasluzuje covek koji nam je doneo titulu prvaka evrope, u najboljem finalu ikada evro lige.
Svi koji pozivaju na uzdržanost od zvizdanja govnetu, neka puse q....
Toliko.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.330
Локација
Nickname
Mene već trese neka trema a igra se sutra u 8 uveče.
Kao kad smo igrali evroligaške mečeve, takav osećaj vlada (i ne, nije zbog govneta sa evroligaškim iskustvom, on će se pogubiti ili na zagrevanju ili posle prve rampe Mozlija).
Grobari na noge!
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@Oplenac
Da se pridruzim ovim tvojim zeljama....U duhu tolerancije na Bozic,pitam se kako ce pusenje qqruzne svile uticati na zdravlje pomenutih
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
"Igraćemo u unikatnom okruženju i u neobjašnjivoj strasti za košarkom, koja se gradi iz decenije u deceniju, to je neizmerna ljubav prema klubu. Na krilima tog entuzijazma od strane navijača, slavni klub Partizan je dostigao mnogo domaćih i internacionalnih uspeha", rekao je Đorđević.

Sale kao igrac...
QnXoVZ.gif

...i navijac Partizana
0YMw4V.gif
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja se nadam da se neće posvecivati pažnja Teodosiću. Na stranu što mi je antipatična ličnost ali on to svoje tobožnje ciganstvo je pokazao jednom na nekoj utakmici gde ih je išlo ne znam koliko organizovano... no sve i da jeste meni je uvek bilo jadno kad se posvećuje nekom ganciju pažnja pa bio on gurović, štimac ili bakić. Jebiga ako te više pali da jebeš sve živo nekom polupismenom debilu nego da skandiraš Partizanu, jebeš ga...
Na stranu što ja da sam profi sportista ta skandiranja bi me dodatno motivisala, kao što motivišu npr Novicu...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ja se nadam da se neće posvecivati pažnja Teodosiću. Na stranu što mi je antipatična ličnost ali on to svoje tobožnje ciganstvo je pokazao jednom na nekoj utakmici gde ih je išlo ne znam koliko organizovano... no sve i da jeste meni je uvek bilo jadno kad se posvećuje nekom ganciju pažnja pa bio on gurović, štimac ili bakić. Jebiga ako te više pali da jebeš sve živo nekom polupismenom debilu nego da skandiraš Partizanu, jebeš ga...
Na stranu što ja da sam profi sportista ta skandiranja bi me dodatno motivisala, kao što motivišu npr Novicu...

To moze biti mac sa dve ostrice, evo npr. proslu tekmu protiv cigana zvizdali i pevali covicevom sinu pa se lik izlozio i hteo sve sam da zavrsava i suta i izmasio sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top