Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Ова тема има у свом називу и оно ,,пут до Евролиге,,...и ја немам ништа против Евролиге, али некако ми је природно за К.К. Партизан да у сваком такмичењу у коме учествује, превасходно покуша и да га освоји...па био то пут ка нечему, или не био...некако ми је то неки ред - прво освајање, па шта од тога следи или не следи, то је већ друга ствар...

Да, освајање као циљ, свакако, али наравно да није баш препоручљиво претерано се ,,залетати,, (ко оно у кошарци кад се ,,залетиш,, па добијеш ,,банану,,) и сматрати да нам је неки трофеј одмах тако већ ,,надохват руке,, (ма како и колико да смо ми Партизан и институција и да идемо по противника) јер такмичење има још да траје и траје...корак по корак...само тако и никако другачије...

Дакле, дај победимо ми тај Виртус па после да гледамо даље... :D

Исто тако и за тог новог момка који нам долази...
Нека реаговања на Форуму ми личе ко да сам на Б92 или тако негде...(јао, јао, хејт)...те није се наиграо у НБА, те дуговаћемо милионе, само неке жалопојке унапред...
Дајте људи, опустите се мало...

Овамо, дај доведите некога, време истиче, а кад дође тај неко - ко зна какав је...добро, ја не знам какав је, али можда неко зна, као што нисам знао за Мозлија, али сада знам...
Ето, може овај да буде бољи од Мозлија, а може да буде и гори од Парахуског, али сигурно нећу да кукам унапред...
Овамо, дај освојите Еврокуп (или бар уђите у финале), умрећемо без Евролиге, а када се доводе играчи, е, зашто се троше паре...
Па троше се, зато што нико ко има иоле неки квалитет и ,,име,, неће да игра за ,,џ,,...

Уосталом, ко да свако, тек тако, може да уђе у ту НБА а да нема благе везе са кошарком, нешто у њему мора да има, када је успео да тамо уђе, па ма колико год да се тамо задржао и (не)наиграо...чудна ми чуда, чуј, није се наиграо у тиму који је освајао шампионско прстење, па да се наиграо, вероватно не би сад ни био код нас, него би остао тамо...

Ко да су нам у ростеру све сами асови НБА, па се овај ,,не уклапа,, јер се ,,није наиграо,,...

Нек се он ,,наигра,, (и ,,разигра,,) код нас, и ја задовољан... :D
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Oko 3000 ulaznica je ostalo (do juce oko podneva).
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
"Takav je ritam da čim se završi prethodna utakmica da se odmah razmišlja o sledećoj. Ovo je najvažnija u top 16 fazi. Partizan je ekipa i klub koji raste i koji svojim čak i finansijskim moćima pokazuje da želi korak napred, ka Evroligi", rekao je Đorđević, a prenosi Partizan TV.


E hvala, Sale, baš ti je super komentar za finansijsku moć.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
To je cinjenica.
Postoji neko o ce slicnu recenicu da izgovori pousavajuci da nas uzdrma, da izbaci iz konteksta....
Sa druge strane ne verujem da je Sale zeleo nesto tako da uradi, stavise, SIGURAN SAM. Samo komentarise roster u odnosu na svadbarski od pre 2 god.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nadam se večeras pobedi u punoj areni. Slažem se sa nekim prethodnim analizama da smo bliži pobedi ako bude utakmica na manji broj poena, mada od našeg Partizana može se sve očekivati, pa i 100-99 :) Gazimo korak po korak, sve kreće od večeras, AJMO CRNO BELI!
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ja recimo očekujem što manje divljanja i da se večeras minutaža rasporedjuje po učinku na terenu..
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Veceras oko 20 hiljada ljudi,i pozorisna atmosfera...Ocekujem da na parketu puca sve od kosarke,pitam se da li ce Kori ukrotiti i Tea.Sve u svemu mislim da imamo realne sanse za pobedu.
:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Звиждање играчима Виртуса кад год имају лопту и звиждање овим кримин... хоћу рећи плаћ... оваај навијачима који су под заставом принципа. :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Od Radeta očekujem da večeras potvrdi da je pravi naslednik kapitena!!
Хоћу касно синоћ да погледам статистику утакмице које су наше кошаркашице добиле са 50 разлике и кажем себи, па сигурно су оне две наше најбоље испоручиле свака по једно 35 или 40 кошева, а остале остатак, и то је било то - и, отворим статистику и - видим да сам се потпуно прешао, ниједна није дала нешто пуно кошева, али СВАКА у тиму је дала ту негде око десетак и ТО је било то...
Какве ово има везе са вечерашњом утакмицом кошаркаше?

Па такве да у нашој вечерашњој победи неће бити једног играча који ће да ,,повуче,, са својих 30-ак кошева на утакмици, али ако СВАКО уради онолико колико може, ТО ће бити - ТО! :D

Без увреде за Загора и Новицу, и са поштовањем за обојицу, рећићу да је Раде један онако ,,озбиљнији, интелектуалнији, филозофскији, повученији,, тип личности и да зато никад неће имати ону сирову енергију Капитена која ,,пали масу,, и када је само на клупи, а и када је на терену...
И баш зато што је Раде такав, склонији размишљању него испољавању, а при том велики Партизановац, њега сваки његов промашај коша, мање или више ,,заболи и стегне,, - ја гарантујем да он на тренингу много лакше ,,убацује,, у некој истој ситуацији него на утакмици, јер овде има ,,притисак,, јавности, гробарства, хиљада гледалаца...гледам га кад промаши како врти главом, итд...говор тела, што би се рекло...одаје нам и психу појединца...

А неко као тај наш гост вечерас (да, гост, али и НАШ) - Сале Ђорђевић, ја верујем да њега много више и сасвим пријатно ,,ложи,, да шутира ,,трицу,, у задњој секунди и да баш тако добије важну утакмицу, него да то исто уради на тренингу, чак мислим да ће лакше погодити на утакмици него на тренингу - таква је то глава - и зато је и освојио све оно што је освојио...

И Новица (иако није такав шутер) такође нема тај проблем шта ће бити кад промашим, ништа, ко је јебе, ућиће следећа, или ће ући на следећој утакмици... Новица зна да је Партизан љубав и борба непрестана и увек верује у победу, никад у пораз, па ма шта да стварно буде на крају. Јер иза краја је увек нови почетак...

Дакле, нек Раде Загорац, један од нас (понекад ми он заиста делује као да је неко од нас са трибина добио прилику да буде доле на паркету и шутира отворен шут, али не пишем то из увреде него из те његове жеље да игра и погоди за Партизан)...,,испоручи,, Виртусу то што обично испоручује, пар тројки, понеку двојку, понеки продор уз кош (и фаул), неки скок, нек не размишља много о шуту, ушао, не ушао, играј даље као да је ушао - и довољно од њега.

Нек Пејџ да три-четири тројке, неколико двојки - доста.

Раша нек изгуби пар лопти, али нек пар пута закуца да дигне Арену на ноге, провуче се још који пут, убаци још који шут - сасвим довољно.

Реџи, неколико продора, асистенција, кошева, Гордић још мало више, Јаре, Волден, колико могу, брат Мозли ,,само,, онолико какав је увек, Новица једну капитенску ,,минијатуру и бравуру,,...

Тринкијери и иначе не воли да му играчи буду ,,хладни,, нити да је неко уморан, па ће тако и вечерас, ротираће их да свако добије који минут (Јанкер такође), тако да ,,ценим,, да ће свако дати по оно солидно што може да да - и да кад све то укупно ,,саберемо,, - биће довољно за победу! :D

Јер, они ће некад нас да ,,блокирају,, да не дамо више, али - спустићемо и ми њих испод ,,цифре,, која би им била срцу мила... :D

:napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Veceras oko 20 hiljada ljudi,i pozorisna atmosfera
Па, довољно је да свако од тих 20 000 унутра, онолко колко може, гласно негодује, виче, звижди, кад они имају лопту, и исто тако гласно одобрава кад ми имамо лопту, и - ништа од позоришта! :D
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Igrom slucaja sam danas u Beogradu i mogu da stignem na utakmicu. Jel postoji neka opcija da se udje bez karte? Da se casti neki redar?
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
37
Reaction score
36
Локација
Beograd
Сале Ђорђевић вечна легенда Партизана!

А за вас не знам али ја не могу да не звиждим Теодосићу па макар нам репка играла против шиптара. Макар да је таблу погодио...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Opustite se, dobijamo.

Ajmo crno beli!

Ajmo Grobari!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top