Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Danas imamo šansu da pobedu protiv Virtusa potvrdimo i damo joj još veći značaj. U ovom drugom i trećem kolu moramo tražiti bar taj jedan brejk, s tim da mislim da je mnogo teže gostovanje Trento.

Najefikasniji pojedinac ekipe Trenta u regularnom delu je Đentile sa 15.4 poena po utakmici (52% za 2, 15.4% za 3, 72.5% sa slobodnih). Stava sam da igrače kao što su Đentile ne treba stavljati pod totalni flaster, on će poene svoje svakako isporučiti, treba obratiti pažnju da se ostali ne razigraju.

Što se tiče ostatka ekipe, najbolji asistent je Kraft koji je u regularnom delu EK prosečno po utakmici beležio 7.6 poena, 7.7 asistencija, 4.7sk, 2.8 ukradene. Dosta koristan igrač po ekipu, mana mu je šut za tri, ove sezone iza linije 6.75 ima 15.4%.

Dva najbolja šutera za tri su Blekmon i King. King ove sezone ima odličnih 48% za 3, 41.2% za 2, 90.5% sa slobodnih, beležio je 7.2 poena za 18 minuta... Blekmon sa druge strane mnogo više minuta na terenu i mnogo više uzetih šuteva. Davao je prosečno 12.9 poena uz procente šuta (40.4% za 3, 47.6% za 2, 76.9% sa linije slobodnih).

Od bekova tu je još i Foraj sa prosečno datih 7.4 poena. Što se tiče visokih igrača tu su Rashard Kelly (9.3 poena, 5.2 sk) i Justin Nox (12.5 poena, 6sk) obojica imaju visoke procente za 2 sa tim što je Keli mnogo lošiji sa linije slobodnih.

Ovo je utakmica za naše visoke igrače i prevashodno tu mislim na Tomasa, ovo je utakmica za njega da se vrati na pravi kolosek. Nadam se da će i Novica imati ulogu jer i on takođe može dosta pružiti na ovoj utakmici. Nadam se da smo napunili baterije posle dve teške emotivne utakmice.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Lepo receno, upravo pricam sa drugarom i obojica se slozimo da je ovo utakmica gde bi trebalo glavnu ulogu da imaju 4 i 5 u nasoj ekipi, Birca i Jankovic najvise, odbrambeno Jara i Rade zakljucavaju Djentilea.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.314
Reaction score
37.397
Ono što meni bode oči je da su definitivno ekipa koja može da dobije svakoga i izgubi od svakoga, kako kod kuće tako i u gostima.

Skor u Lega A:
Domaćin 4-4
Gost 4-5

Skor u EC (regularna faza):
Domaćin 2-3
Gost 3-2

Tukli su Budućnost u PG, pa izgubili u Italiji. Galatasaraj ih je dobio u Italiji, a oni posle pobedili u Turskoj. Sa Poljacima su isto igrali 1-1 uz obe gostujuće pobede.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Tesko da u ovoj drugoj fazi EC mozemo da dobijemo pozeljnijeg protivnika kada je u pitanju ranjivost na domacem terenu. Vec 7 poraza imaju kod kuce, a nisu igrali protiv krema evropske kosarke.

Pobeda bi nam donela mnogo u pogledu plasmana u narednu fazu i u pogledu sansi da budemo prvi u grupi.
Poraz - tragedija, smak sveta, raspad sistema normalno :D

Ajmo srecno
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Nešto sam baš miran pred večerašnju tekmu. Očekujem laganu pobedu.

Hoće li nas biti tamo u hali? Pretpostavljam da je našima iz Italije, Austrije, Švajcarske, itd. lagano tamo da dođu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Meni taj Đentile baš i nije neki igrač. Forsira do krajnjih granica, igra za sebe i svoju statistiku, jedan privatnik.. Projektovan da bude sledeći veliki igrač nakon Galinarija i Belinelija, guran do maksimuma, a evo ga u Trentu.. Šut za 3 poena praktično nema, slobodna bacanja upitna, znam da je imao velikih problema par sezona. Isporuči on 20 poena, ali na silu..
Kompletnija smo ekipa, očekujem pobedu na ovom gostovanju.
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
navikli su bas zadnjih mjeseci na pobjede..ali ovo nije za zebanciju..jako srcem i mozgom pa sto bude
NAPRED PARTIZAN!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Redži ostao u hotelu zbog visoke temperature...
Mekadu u 12.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Rade preuzima ulogu prekaljenog Redzija veceras. On to moze! IDEMO CRNO-BELI! :partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top