Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Nisam hteo da mracim pre tekme, ali za mene ovo ocekivano cim se izvukle grupe. Mislim da smo dosta kvalitetnijo od trenta i da ih lagano dobijamo kuci.
Ono sto nije lose je to sto svaki poraz ove sezone bude na jednu loptu sa malom razlikom.
U smislu da nas ne nakanta niko.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam ko se javlja samo kad se izgubi ali da Rade voli privatizovati i nerezonski uzimati šuteve voli. Danas je 3 napada prodao uz ovaj poslednji četvrti šut što je uzeo, što neko reče valjda će sledeći ući. I nije taj šut problem već ostalo što radi. Samo Trinki mora malo da ga zauzda.

Večeras kad god su Janker i on bili zajedno mi nismo mogli meda, ni defanzivno ni ofanzivno. Ako se neko seća isto smo imali krizu u 3. četvrtini protiv Virtusa sa njih dvojicom na parketu. Ne mogu njih dvojica nikako zajedno.

Meni je krivo zbog prednosti domaćeg terena, nemam sumnje da ove kući tučemo većom razlikom. Izvući pouke iz ove utakmice i okrenuti se narednoj.

Podrška momcima i teraj dalje!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Svi koji ce pljunuti po Zagoru, samo razmislite sta bi pisali da je pogodio.
i da je pogodio to bi i dalje bio jedan nerezonski sut !
od one povrede kad ga je gagic zabo u oko ili sta je vec bilo, decko je konstantno u kanalu,
na svaki pogodak ima 3/4 promasaja, na svaki dobar potez i 3 wtf poteza...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Nekako zajebano da cela evropska sezona stane u tu utakmicu u sredu protiv nimalo naivne ekipe.
Pritom nisu oni naivni u gostima tukli su CedOly i imali maltene dobijenu utakmicu u Kazanju protiv Uniksa. Zajebano.
Nadam se u faktor Pionir.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vidi sad ove moderatore kako me "zeznuli"... Sad ispade da sam uvazenom kolegi Enslavedu napisao ono za poene...

E, sta ti je rezim i kad mozes da radis kako hoces :D

Dobijamo Darusafaku i Trento kuci, gubimo od Virtusa sa manje od 18 tamo a Virtus puca u Turskoj i prvi smo na kraju.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Nema mracenja. Kakvo crno mracenje. Pa nama da je neko pre nekoliko sezona ponudio da zadnji sut u gostima protiv ovakvih ekipa odlucuje, prihvatili bi smo sve u 16! Izgubili pa sta?! Moralo je i to doci kad, tad.
Ovde je vise-manje sve jasno trenutno. Odlucujuca utakmica za prvo mesto (izmedju nas i Bolonje) ce biti zadnje kolo Darusafaka-Bolonja! Ako Bolonja dobije, bice prva.
Zapamtite, odvalicemo ove u Bg. 20+! Trento, to je sigurica. Odracemo ih kao macke. Bolonja tamo...e tu je frka! Ako izgubimo (sa manje od 18), bice gore-prethodno pomenuto! Toga se bojim.
Ali, optimista sam. I to veeeliki. Ova ekipa na celu sa velikim trenerom mi daje razloge za to!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Moram reći da sam prijatno iznenađen košarkaškim forumom posle duže vremena, očekivao sam onu klasičnu pljuvačinu, pogotovo po Radetu, ali izgleda da se nešto pozitivno dešava, ljudi imaju više vere, manje sumnje, kao kad smo gubili od Ritasa u gostima a znali smo da će fasovati 30 razlike u pioniru...
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Sad je već dosta realan i krug mi, Virtus i Turci sa po 4-2 a u tom slučaju moramo pobijediti Turke sa što većom razlikom a u Bolonji ako ne pobjeda onda što blaži poraz..
Inače ako mislimo da se vratimo u EL i igramo finale Eurocupa ovu Darušafaku moramo pobijediti i to lagano..
Rade je u nekim košarkaškim elementima u najbolju ruku prosječan i to često izlazi na vidjelo (dribling/vodjenje lopte, kreacija, ulaz, košarkaški IQ).. Naravno ima moju punu podršku kao i svaki od momaka ali mora ukapirati da on nije Bogdan i da ovo nije 13/14 sezona..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top